Mafia 2 - Problem

Rozmowy o legalnych grach komputerowych.

<<

ravixs12

Nowy

Posty: 1

Rejestracja: 6 lip 2014, 16:43

Post autor: ravixs12 » 6 lip 2014, 16:44

Mafia 2 - Problem

Witam, otóż mój problem polega na tym, że podczas gry w Mafie II po 2-4 minutach gra się zawiesza, wyrzuca do pulpitu (Program przestał działać), zaraz po tym kiedy chciałem włączyć przeglądarkę wyświetlił się czarny ekran z paskiem start, kiedy naciskałem myszką pojawiały się pojedyńcze elementy strony, nie działa również dźwięk (podczas gdy załączyłem piosenkę brzmiało to jak by ktoś co pół sekundy wyciągał i wkładał wtyczkę głośników od komputera łącząc to z szumami w głośnikach).
Ogólnie mówiąc po wyrzuceniu mnie z gry cały komputer nie działa prawidłowo (po restarcie problemy znikają).
Jestem świeżo po formacie, sterowniki do karty graficznej instalowałem najnowsze (Nvidia), po te najstabilniejsze (starsze) nic to nie dało.
W grze Psyhx miałem wyłączony, kiedy go ustawiłem na Maximum było jeszcze gorzej, po paru minutach ekran zrobił się czerwony, (dźwięk leciał dalej).
Dodam, że komputer mam od roku mafię na nim przeszedłem 2 razy i nic się nie działo.
Teraz również nie mam żadnych problemów z innymi grami.
Temperatura Karty graficznej utrzymuje się w stresie na 66-70 stopni (Procesor 26, dysk 30).
Próbowałem naprawdę wszystkiego i nie wiem co mam już dalej robić dlatego proszę tu o Pomoc.
Gra oczywiście Oryginalna, zakupiona w wersji pudełkowej.

Specyfikacja Komputera:
System: Windows 7 Ultimate 64-bit
Procesor: AMD Athlon II X4 640 3.5Mhz OC.
Chłodzenie: Spartan PRO HE924
Płyta Główna: MSI 760GM-P21(FX)
Ram: 8GB
Karta Graficzna: Nvidia GeForce GTX 560 SE 1GB
Zasilacz: Corsair VS 450W ATX
Dysk: 750 GB