szukam pewnego filmu

Wszystko odnośnie filmów: edycja, nowości, opinie, recenzje. Bez linków do pirackich filmów!

<<

nxxxk

Nowy

Posty: 1

Rejestracja: 28 cze 2015, 15:30

Post autor: nxxxk » 28 cze 2015, 15:31

szukam pewnego filmu

Hejka.
Od pewnego czasu próbuję sobie przypomnieć tytuł pewnego filmu ale nie mogę, więc mam nadzieje że mi pomożecie.
Zdaje mi się, iż jest to film familijny. Ogółem fabuła filmu opowiada o chłopcu mieszkającym na małej wyspie, który stracił rodziców jak był mały, następnie przygarnęła go rodzina rybaków, ale przez swoją głupotę spalił im chatę, przez co oni go oddali i przygarną go pijaczyna, zakała tejże wyspy. Pijaczyna miał córkę z którą zaprzyjaźnił się chłopiec. Jako że chłopiec jest głównym bohaterem ma on swoje ambicje i postanawia wyrwać się z wyspy, co mu się oczywiście udaje ale obiecuje on przedtem swojej przyjaciółce iż wróci po nią i się z nią ożeni. I dalej, opuszcza wyspę, traci swoją tratwę, zostaje uratowany przez handlarzy, pracuje u nich jakiś czas, następnie próbuje ich okraść, zostaje złapany, jako zadość uczynienie za kradzież musi pracować u handlarzy przez kilka tak, następnie główny bohater zostaje szefem całej tej spółki i postanawia wrócić na wyspę, odnajduję dawną przyjaciółkę, płaci jej ojcu bydłem ażeby mogła ona się z nim ożenić, płaci osiem krów za osiem lat rozłąki i się pobierają.
Tak ogółem to wszystko co pamiętam, także mam nadzieję, iż ktoś pamięta tytuł tego filmu.
Z góry wielkie dzięki za pomoc.