[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): AttValue: " or ' expected in Entity, line: 11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): attributes construct error in Entity, line: 11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Couldn't find end of Start Tag font line 11 in Entity, line: 11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Opening and ending tag mismatch: r line 1 and font in Entity, line: 11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Extra content at the end of the document in Entity, line: 11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 73: Attempt to read property "textContent" on null
[poradnik] opis programu Hamachi + instrukcja obsługi - .::Forum.Portal24h.pl::.

[poradnik] opis programu Hamachi + instrukcja obsługi

Hamachi - program do gier przez Internet. Tu umówisz się na pojedynek w daną grę.

<<

Szkwariko

Post autor: Szkwariko » 13 lis 2005, 13:51

[poradnik] opis programu Hamachi + instrukcja obsługi

Chciałbym wam zaproponowac naprawde cudowny programi ,dzieki ktoremu bedziecie mogli grac w gry online ze znajomymi tak jakby byli oni w naszej lokalnej sieci LAN
Programik znajduje sie:
Tutaj

Programik całkowicie legalny-tworzy on wirtualna siec LAn dzieki czemu mozliwe jest granie prawie we wszystkie giery

Opis:
Po ściągnięciu instalujemy go standartowo na C:\Program Files\Hamachi
Dalej jak juz zainstalowalismy to go odpalamy nastepnie naciskamy guzik power
czekamy az program nam sie poloczy
Gdy ju<font color=red><b>ż</b></font> nam sie poloczy to powinno byc widac na gorze programu nasz adres IP (takie duze białe cyferki dzielone kropkami)
jezeli je widzimy to znaczy ze program poloczyl sie nam z serwerem hamachi i jest ok.
nastepnie po prawej na dole naciskamy guzik(menu sieci)
Obrazek
i wybiezamy zakladke "Dołącz do istniejącej sieci" o ile siec istnieje lub wybieramy zakładke "Utworz nową siec"
i wpisujem nazwe i hasło dla nowej sieci.

Obrazek
Jak narazie do sieci może nalezec 16osob ale to sie zmieni wraz z nowa wersja programu.

Aby moc zagrac serwer musi byc postawiony dla sieci LAN

Dzieki temu programikowi mozna udostepniac pliki jak i prowadzic ze soba korespondencje[szybkosc sciagania plikow od osoby z sieci zalezy od szybkosci łacza osoby udo jak i osoby ktora sciaga].
Pozdrawiam
(w razie kłopotow z programikiem słuze pomoca,prosze o wiadomosc na priv)
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2007, 23:43 przez Szkwariko, łącznie zmieniany 8 razy.


<<

Ronbalto

Awatar użytkownika

Średnio zaawansowany

Posty: 86

Rejestracja: 20 lip 2005, 00:16

Lokalizacja: Białystok

Post autor: Ronbalto » 13 lis 2005, 16:44

Re: [poradnik] opis programu Hamachi + instrukcja obsługi

ej robie to naciskam prawym na osobe przegladaj i pisze ze trzeba jakies haslo jakie to??
Od żłobka aż po grób, w moim sercu jeden klub. FC Barcelona.
<<

Napster

Post autor: Napster » 13 lis 2005, 19:35

Re: [poradnik] opis programu Hamachi + instrukcja obsługi

mad_prince, a działa to na radiówce? Ja tam nie chce nic spier*****.
Szkwariko, możesz dokładniej napisać o co dokładnie w tym chodzi...
A chyba wiem o co chodzi... np. na piratach nie możemy grać przez neta a
na LAN'ie można nawet mając piracką wersję gry... mi się wydaje, że to jest możliwe...

Tylko podstawowe pytanie:
CZY DZIAŁA NA RADIÓWCE?
Ostatnio zmieniony 13 lis 2005, 19:40 przez Napster, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 13 lis 2005, 19:39

Re: [poradnik] opis programu Hamachi + instrukcja obsługi

Napster, dziala ja i mój kumpel mamy radiówke 128 i zupełnie innych dostwaców i dziala. A co do programu to na początku pojawia sie samouczek, wiec nie pwinno byc problemów z jego obsługa

Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 13 lis 2005, 19:50

Re: [poradnik] opis programu Hamachi + instrukcja obsługi

tu sie nie da nic spierniczyc, bo sie nie ingeruje w system ani nic. Po prostu w tworzeniu sieci pośredniczy serwer hamachi, który przydziela wam numery IP z wlasnej puli. to jest banalne w obsludze.

Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin
<<

Szkwariko

Post autor: Szkwariko » 13 lis 2005, 19:55

Re: [poradnik] opis programu Hamachi + instrukcja obsługi

nie ma sie czego bać tylko grać

Np jak w twierdzie krucjacie nie pograsz z innym kolesiem bo jest z innej sieci
a tak se grasz :ok:
<<

Napster

Post autor: Napster » 14 lis 2005, 15:22

Re: [poradnik] opis programu Hamachi + instrukcja obsługi

No dobra to może stowrzymy (my - forumowicze) jakąś sieć? Wiem! Będzie się nazywać Portal24h NETWORK! Fajnie, byśmy grali w gry! CO wy na to? Ale oczywiście na wszyscy bo tylko 16 osób.... :]
<<

Napster

Post autor: Napster » 14 lis 2005, 17:59

Re: [poradnik] opis programu Hamachi + instrukcja obsługi

Ronbalto, to musi założyć osoba, która ma dobre łącze (dla stabilności). Ja już sobie w myślach układam "listę sieci" :hyhy: :

- Napter
- Mad_prince
- Maciek :hyhy:
- Ronbalto
- Szkwariko
- Sebekzosw
- Roma
- Riddick
- Alk.40%obj.
- Novy
- Handson13
- Russian
- Kongobongo
- Xaero-7
- Hate_Machine
- Kotor

Ale by było, nie? :P Normalnie hiper-mega-monstrum drużyna PORTAL24H!!!!!! :zawstydzony: :rotfl: Niestety można sobie pomarzyć....
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 14 lis 2005, 18:31

Re: [poradnik] opis programu Hamachi + instrukcja obsługi

mnie z niej wykresl, jak czestokroc pislem, w gry nie gram, a jak gram to sporadycznie. poza tym jak gralem w cs z moim kumplem to straszne lagi byly ;/. Z resztą nie mam czasu na gry (klasa maturalna). ale bawcie sie dobrze. może od czasu do czasu sie podlacze :]

Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin
<<

Alkohol

Post autor: Alkohol » 14 lis 2005, 19:22

Re: [poradnik] opis programu Hamachi + instrukcja obsługi

ja mam 256 ale wewnętrzne IP. A to chyba wyłącza mnie z tego projektu ...
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 14 lis 2005, 19:39

Re: [poradnik] opis programu Hamachi + instrukcja obsługi

chyba nei bo hamachi przyznaje swoje wlasne adresy IP.

Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin
<<

Napster

Post autor: Napster » 15 lis 2005, 13:12

Re: [poradnik] opis programu Hamachi + instrukcja obsługi

Dobra, słuchajcie! Osoba zakładająca sieć musi mieć przynajmniej 256 Kbit! No najlepiej zewnętrzne IP. Wiadomo Hamachi daje własne IP, lecz lepiej mieć (tak dla stabilności) zewnętrzne IP. W Neostradzie można mieć (ale chyba dopłacić trzeba, czasami już osoba ma zewnętrze IP), zawsze zewnętrze IP jest w Chello! Więc szukajmy...
<<

Ronbalto

Awatar użytkownika

Średnio zaawansowany

Posty: 86

Rejestracja: 20 lip 2005, 00:16

Lokalizacja: Białystok

Post autor: Ronbalto » 15 lis 2005, 14:59

Re: [poradnik] opis programu Hamachi + instrukcja obsługi

ja mam neo 256 i zewnetrzne ip ale sadze ze by sie przydal ktos z lepszym lacze,
Od żłobka aż po grób, w moim sercu jeden klub. FC Barcelona.
<<

Radus_keles

Post autor: Radus_keles » 15 lis 2005, 15:02

Re: [poradnik] opis programu Hamachi + instrukcja obsługi

Hamachi nie wymaga zewnetrznego ip! Mimo że nie mam zewnętrznego moge grać w fife 2005 (zakładać serwer). Ja mam radiówke 256 bez zewnętrznego i wszystko super chodzi!
<<

Alien31

Post autor: Alien31 » 27 lis 2005, 15:14

Re: [poradnik] opis programu Hamachi + instrukcja obsługi

Elo wszystkim mam taki problem jak chcemy zagrac w cs 1.6 w hamachi to wyskakuje nam taki komunikat:Lan servers are restricted to local clients (class C). Niewiem o co biega jak ktos wie niech ponorze plz.
<<

CyC

Post autor: CyC » 28 lis 2005, 16:34

Re: [poradnik] opis programu Hamachi + instrukcja obsługi

Jacek to ty musisz stworzyć własną sieć lub twój kumpel i wtedy będziecie mogli razem grać.
<<

Radus_keles

Post autor: Radus_keles » 28 lis 2005, 19:04

Re: [poradnik] opis programu Hamachi + instrukcja obsługi

Elo wszystkim mam taki problem jak chcemy zagrac w cs 1.6 w hamachi to wyskakuje nam taki komunikat:Lan servers are restricted to local clients (class C). Niewiem o co biega jak ktos wie niech ponorze plz.
Masz pirata CS i nie możesz grać na oficjalnych serwerach. Infa jak zagrać wyśle ci na PW
<<

Iudex

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 491

Rejestracja: 8 lis 2005, 20:54

Post autor: Iudex » 10 gru 2005, 11:04

Re: [poradnik] opis programu Hamachi + instrukcja obsługi

Ja mam 768 radiówkę to chyba dobre łącze? starczy mogę założyć ten serwer tylko jak??? i czy trzeba mieć to włączone czy umówić się trzeba po prostu na wyznaczoną godzinę???
<<

evo4

Post autor: evo4 » 12 gru 2005, 19:18

Re: [poradnik] opis programu Hamachi + instrukcja obsługi

ej mam pytanie mam radiowke 128 i nie mam zewnetrznego ip ;/;/ i moje pytanie polega na ty czy moge grac na serwerze hamachi np w most wanted z kumplem z mojej sieci jezeli tak to jak ?? prosze pomozcie
<<

grzecho

Mega Prof. Świata

Posty: 1008

Rejestracja: 8 lip 2005, 17:36

Lokalizacja: Wisła

Post autor: grzecho » 15 gru 2005, 16:18

Re: [poradnik] opis programu Hamachi + instrukcja obsługi

Alien31 pisze:Elo wszystkim mam taki problem jak chcemy zagrac w cs 1.6 w hamachi to wyskakuje nam taki komunikat:Lan servers are restricted to local clients (class C). Niewiem o co biega jak ktos wie niech ponorze plz.
To znaczy że serwer nie jest scrackowany i se na nim nie pograsz.mialem kiedys liste ale juz nie mam a stronka z ktorej mialem juz nie dziala.i tak jakby dzialalo to bys nie pogral bo musisz miec cheatching-death czy jakos tak.mialem ten sam problem


Edit:Nie no ja tego nie kapuje robie te siec a potem moj kumpel zalacza most wanted daje LAN i nie ma zadnego serwera :( tylko nie wyjedzcie na mnie ze jestem TUMAN tylko mi powiedzcie bo tego po prostu nie kapuje :wstyd: