[propozycja] dodanie działu ze spolszczeniami do programów

Uwagi, propozycje i komentarze dotyczące naszego Vortalu.

<<

Napster

Post autor: Napster » 22 maja 2005, 19:40

[propozycja] dodanie działu ze spolszczeniami do programów

Maciek, czy niemógłbyś zrobić działu ze spolszczeniami do programów? Myślę, że dużo osób by się zainteresowałao :) .
A i jeszcze jedno. Na stronie głównej tam gdzie pogoda napisz (gdzie nagłówek) POGODA bo prawie we wszystkich działach jest nagłówek z opisem (Gry, komunikacja itd.) i jeszcze tam gdzie jest: dodaj do ulub., ustaw jako start. itd. to możesz tam dopisać np. OPCJE. Drobne poprwki ale strona i tak jest COOL!!!! (codziennie na nią wchodzę, serio) !!!!!

:ok:
Ostatnio zmieniony 11 cze 2007, 10:07 przez Napster, łącznie zmieniany 1 raz.


<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 25 maja 2005, 18:43

Re: [propozycja] dodanie działu ze spolszczeniami do programów

Początkowo nad "dodaj do ulubionych" był napis "O stronie" później zamieniłem to na "strona" a nastepnie całkiem wyrzuciłem. Nad pogodą też był napis "Pogoda" ale pomyslałem sobie, że jest to niepotrzebne (bo przecież widac obrazek), więc wyrzuciłem całkiem.

Wydaje mi się, że słusznie jak zauważyłes "inne kategorie są zatytułowane", więc trzeba być konsekwentnym i te napisy wrócą...

Za dział ze spolszczeniami do programów nawet się nie biorę bo jak bym bym chciał byc najlepszy w tej kategorii (mieć duzo spolszczeń) to kilka tysięcy bym musiał ich umieścić, a na to nie ma nikt miejsca na serwerze. Poza tym kolejne wersje programów wychodzą tak szybko, że nie można by było nadązyć z nowymi spolszczeniami do danego programu. Jesteśmy w Unii, co tu duzo oszukiwać się każdy kto nie ma podstaw angielskiego jest wyrzutkiem :P

Dzięki za cenne uwagi ! :ok:
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

Iudex

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 491

Rejestracja: 8 lis 2005, 20:54

Post autor: Iudex » 3 gru 2005, 22:39

Re: [propozycja] dodanie działu ze spolszczeniami do programów

Ja chciałbym aby na stronie pojawił się dział ze spolszczeniami do programów, bo dużo używam po angielsku a angielski umiem niezbyt dobrze. :/ Ogólnie strona jest zarąbista!!! ;)
<<

_pAwLiK_

Post autor: _pAwLiK_ » 29 gru 2005, 12:04

Re: [propozycja] dodanie działu ze spolszczeniami do programów

No spolszczenia do programów by sie przydało!Każdy np. jak ma jakiś progs po ang. i chciałby go obsłużyć a nie zna ang. to by ten dział ze spolszczeniami progsów!Ja jestem za ;)
<<

Sebekzosw

Post autor: Sebekzosw » 13 mar 2006, 11:10

Re: [propozycja] dodanie działu ze spolszczeniami do programów

Ja też bym chciał dział ze spolszczeniami do programów. Możesz zrobić dział z spolszczeniami do programów i spolszczenia wrzucać na własny serwer lub dawać linki do pobierania. Pomyśl o tym ;)
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 13 mar 2006, 15:59

Re: [propozycja] dodanie działu ze spolszczeniami do programów

Sebekzosw pisze:dawać linki do pobierania. Pomyśl o tym
I te linki z cudzych serwerów były by kradzieżą i zapewne po tygodniu już byłyby niektualne, więc jaki jest sens tego?
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

Dobrus

Wysoko zaawansowany

Posty: 339

Rejestracja: 19 lis 2005, 19:25

Post autor: Dobrus » 14 mar 2006, 19:24

Re: [propozycja] dodanie działu ze spolszczeniami do programów

Maciek pisze:
Sebekzosw pisze:dawać linki do pobierania. Pomyśl o tym
I te linki z cudzych serwerów były by kradzieżą i zapewne po tygodniu już byłyby niektualne, więc jaki jest sens tego?
Właśnie! Ja na forum dawałem linki z innych stron i jak zawiesili działalność to żaden link mi nie działał! :/