Nowa ranga

Uwagi, propozycje i komentarze dotyczące naszego Forum.

Czy jestescie za utworzeniem nowej rangi?

Tak
9
50%
Nie
7
39%
Nie wiem o co chodzi!
2
11%
 
Liczba głosów : 18
<<

Piki

Awatar użytkownika

Topic author

Ekspert

Posty: 421

Rejestracja: 6 lis 2005, 12:24

Lokalizacja: Borów

Post autor: Piki » 5 sty 2006, 17:39

Nowa ranga

Drogi Macku! Mam do Ciebie propozycje nie do odrzucenia :hyhy: (zart ;) )
Proponowalbym wpisac do regulaminu nowy punkt! Mianowicie: Coraz czesciej spotykamy sie (przynajmniej ja) z bledami ortograficznymi i zle zbudowanymi zdaniami! Moglbys napisac w regulaminie ze przy pisaniu posta trzeba uzywac polskich znakow takich jak np: ą , ż , ź , ń , ó itp...
Oprocz tego moglbys tez stworzyc nowa range, ktora zawieralaby userow sprawdzajacych pisownie na forum! Mogliby oni edytowac posty zmieniajac w nich (poprawiajac) bledy. Co ty na to?
P.S: Ja mam 5 i 6 ze wszystkich dyktand i gramatyka tez mi jakos idzie ;) (nie mialem nic na mysli :niepewny: )


<<

keubea

Post autor: keubea » 5 sty 2006, 18:25

Re: Nowa ranga

Hmmm, człowieku piszesz o czymś takim a sam w swoim poście nie używasz znaków
ą , ż , ź , ń , ó itp...
Jak napisałeś taki temat to mogłeś się postarać o nie pisanie z błędami.
Ale poza tym to myślę że to świetny pomysł :padam:
Ale z drugiej strony Maciek musiałby się napracować żeby te rangę utworzyć (tak myślę :rotfl: )
Ale jak coś to ja się zgłaszam na ochotnika :hyhy:
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 5 sty 2006, 19:02

Re: Nowa ranga

Jacek 14 pisze:Proponowalbym wpisac do regulaminu nowy punkt! Mianowicie: Coraz czesciej spotykamy sie (przynajmniej ja) z bledami ortograficznymi i zle zbudowanymi zdaniami! Moglbys napisac w regulaminie ze przy pisaniu posta trzeba uzywac polskich znakow takich jak np: ą , ż , ź , ń , ó itp...
yy z tego co sie orientuje, to na tym forum jest kultywowana kampania "Bykom-stop" (taki duzy baner na dole ;]) i to wlasnie polega na tym, zeby userów nawrócic na poprawną pisownie. z resztą umieszczenie w regulaminie nakazu uzywania polskich znaków mogloby byc odczytane za dyskryminacje obcokrajowcó, którzy na przykład nie mają polskich znaków na klawiaturze.

Jacek 14 pisze: Mogliby oni edytowac posty zmieniajac w nich (poprawiajac) bledy. Co ty na to?
znaczy mieliby prawie takie same uprawnienia jak mod ;]

Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin
<<

Piki

Awatar użytkownika

Topic author

Ekspert

Posty: 421

Rejestracja: 6 lis 2005, 12:24

Lokalizacja: Borów

Post autor: Piki » 5 sty 2006, 19:10

Re: Nowa ranga

mad_prince, >>> Święta racja! Nie pomyślałem o obcokrajowcach! Chociaż myślę, że niewielu tutaj jest :/
kuba88pl, >>> Specjalnie dla Ciebie piszę tego posta bezbłędnie! :padam:
<<

Renifer

Post autor: Renifer » 5 sty 2006, 20:31

Re: Nowa ranga

Pomysl dyskusyjny, ale ciekawy. Wydaje mi sie ze istnienie takich poprawiaczy zdemoralizowalo by userow, ktorzy mogliby pisac jeszcze wiecej bledow. Domyslam sie ze mialo by to sluzyc latwiejszemu czytaniu postow, ale nie zmienilo by podejscia userow do ortografii. Zreszta jak kogos nie potrafi nauczyc pisac szkola, to jakie szanse ma to forum??

PS. Jakby cos sie ruszylo (w co watpie) to sie na ochotnika zglaszam.
<<

Napster

Post autor: Napster » 5 sty 2006, 21:49

Re: Nowa ranga

mad_prince pisze:znaczy mieliby prawie takie same uprawnienia jak mod ;]
To samo chciałem napisać! :] Może pewnie jeszcze będzie mógł dawać ostrzeżenia, a może lepiej odrazu mod..., admin...., super admin...???? :zly: Zagłosowałem na NIE, ponieważ pomysł do kitu... tych ludzi w randze musiałoby być koło 20 osób. Dlaczego? Dziennie piszemy koło (tak sądze) 20-40 postów. Komu będzie chciało się poprawiać? Na moim forum poprawiełem błędy i nie wyrobiłem :rotfl: :rotfl: ..... Niech będzie jak jest. Jeżeli użytkownik ciąle pisze z błędami (75% swoich postów) to ja proponuje mu walnąć ostrzeżenie. Nie mówię to o malutkich błędach ale o pisaniu niezrozumiale (zdarzają się takie przypadki na forum, nie będę wymieniał kto..). ;)

P.S. Ja mam same 6 z ortografii i mistrza szkoły :P .
<<

keubea

Post autor: keubea » 5 sty 2006, 22:11

Re: Nowa ranga

znaczy mieliby prawie takie same uprawnienia jak mod ;]
I właśnie w tym sprawa, żeby stworzyć nową rangę, czyli takiego "pisarza" :rotfl: Który mógłby tylko poprawiać prace bez dawania ostrzerzeń itp. tylko poprawianie.
I mógłby poprawiać np. błędy po ewentualnych obcokrajowcach.
A jeżeli ktoś robi za dużo błędów ortograficznych to...
Napster pisze:proponuje mu walnąć ostrzeżenie
Tyle :padam:
<<

Piki

Awatar użytkownika

Topic author

Ekspert

Posty: 421

Rejestracja: 6 lis 2005, 12:24

Lokalizacja: Borów

Post autor: Piki » 6 sty 2006, 15:44

Re: Nowa ranga

To byla tylko propozycja! Nie zaden rozkaz! może niech Maciek sie wypowie ;)
<<

Sebekzosw

Post autor: Sebekzosw » 6 sty 2006, 18:41

Re: Nowa ranga

Ja zagłosowałem na tak, ale i tak juz był taki temat... Wiec i tak powstała nowa ranga V.I.P, wiec może poczekacie jakis czas i dopiero potem takie tematy...:zabawa:
<<

keubea

Post autor: keubea » 6 sty 2006, 19:25

Re: Nowa ranga

Sebekzosw pisze:wiec może poczekacie jakis czas i dopiero potem takie tematy...
Jeśli mają powstać takie "jednostki" to jak najszybciej (moja propozycja), bo na ten czas jest 12265 postów. A jak będzie 2 albo 3 razy więcej to raczej nie damy sobie rady.
P.S. Musimy przyznać wszyscy że tak poprawie pisane posty aż miło się czyta... :rotfl:
<<

Matiuk

Post autor: Matiuk » 8 sty 2006, 00:00

Re: Nowa ranga

Pomysł niezły, możliwy do wykonania .... Ranga ta mogła by mieć uprawnienia tylko do Edytowania, lub <font color=red><b>po prostu</b></font> odmiana Moderatora
<<

Sebekzosw

Post autor: Sebekzosw » 8 sty 2006, 14:05

Re: Nowa ranga

kuba88pl pisze:A jak będzie 2 albo 3 razy więcej to raczej nie damy sobie rady.
Chciałeś powiedzieć, ze Maciek nie da sobie rady :P :??:
<<

hooded_man

Post autor: hooded_man » 8 sty 2006, 18:26

Re: Nowa ranga

Mam najlepszy pomysł stworzymy rangę user i każdy kto jest userem będzie mógł poprawiać błędy w swoich postach! :D I problem z ortografią załatwiony! :rotfl:
(zagłosowałem na nie bo to idiotyczny pomysł)
<<

keubea

Post autor: keubea » 8 sty 2006, 18:53

Re: Nowa ranga

Sebekzosw pisze:kuba88pl napisał/a:
A jak będzie 2 albo 3 razy więcej to raczej nie damy sobie rady.


Chciałeś powiedzieć, ze Maciek nie da sobie rady
Chodziło mi o to że jak Maciek zdecyduje się na tych "poprawiaczy" to lepiej niech zrobi ich szybko, bo jak tego nie zrobi tego teraz to później będzie więcej postów a co za tym idzie więcej błędów, a więc ci "poprawiacze" mogą sobie nie dać rady z taką ilością poprawień...
hooded_man pisze:Mam najlepszy pomysł stworzymy rangę user i każdy kto jest userem będzie mógł poprawiać błędy w swoich postach!
No i właśnie o oto chodzi że większość użytkowników nie ma ochoty na poprawienie swoich postów bo im się nie chce, albo chcą nabijać posty i piszą szybko albo <font color=red><b>po prostu</b></font> nie chce im się wcisnąć ALT w czasie pisania :zdegustowany:
<<

evo4

Post autor: evo4 » 9 sty 2006, 13:43

Re: Nowa ranga

pomysl jest do bani, jak powiedzial napster kazdy bedzie mogl dawac ostrzezenia a to bedzie oznaczalo ze jezeli jakas osoba nie przypadnie mu do gustu to walnie jej ostrzezenie i dawaj, zaglosowalem na NIE poniewaz pomysl do kitu, nie tylko ja tak sadze
<<

Piki

Awatar użytkownika

Topic author

Ekspert

Posty: 421

Rejestracja: 6 lis 2005, 12:24

Lokalizacja: Borów

Post autor: Piki » 9 sty 2006, 15:18

Re: Nowa ranga

No no! Chyba jednak wg was ten pomysl jest do bani takze temat do zamkniecia :/
P.S: A Maciek sie nawet nie wypowiedzial... fajnie :zalamany:
<<

keubea

Post autor: keubea » 9 sty 2006, 16:58

Re: Nowa ranga

Czy Wy ludzie nie kumacie?! Dział osób który miałby powstać mógłby TYLKO EDYTOWAĆ I POPRAWIAĆ błędy po innych użytkownikach. BEZ WSTAWIANIA OSTRZERZEŃ I INNYCH PRZYWILEJÓW MODERATORÓW. Czyli widzieli by tylko funkcję edytuj w każdym poście (tak jak u siebie)... Ja nawet nie chciałbym wstawać ostrzerzeń... Mi chodzi tylko o to żeby na tym forum był porządek i fajnie się wszystkie posty czytało :cool:
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 9 sty 2006, 17:06

Re: Nowa ranga

Bo Maciek nie traci czasu na głupoty więc nie zabiera głosu w "głupich" tematach.

Od "poprawiania" są Moderatorzy i NIE będzie żadnej nowej rangi jak to głupio nazwaliście "Poprawiaczy".

Jeżeli autor tematu sformuował go w sposób bardzo nielogiczny ląduje on bez dyskusji w Śmietniku, to samo tyczy się niektórych Waszych postów, które mam wątpliwą przyjemność czytać...
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

keubea

Post autor: keubea » 9 sty 2006, 18:46

Re: Nowa ranga

Maciek pisze:Od "poprawiania" są Moderatorzy i NIE będzie żadnej nowej rangi jak to głupio nazwaliście "Poprawiaczy".
Ale musisz przyznać że taka ilość moderatorów chyba nie wystarcza, (nie chodzi mi o to żeby zostać moderatorem) na taką ilość pisanych postów :(
Ale trudno...Twoje forum- więc Ty rządzisz... :offtopic:
<<

Piki

Awatar użytkownika

Topic author

Ekspert

Posty: 421

Rejestracja: 6 lis 2005, 12:24

Lokalizacja: Borów

Post autor: Piki » 10 sty 2006, 14:17

Re: Nowa ranga

Dobra chyba nic z tego! Zamknac temat! :suchy: