Płyta CD z www.Portal24h.pl

Uwagi, propozycje i komentarze dotyczące naszego Vortalu.

Kupiłbyś płytę www.Portal24h.pl ?

Tak
36
41%
Nie
51
59%
 
Liczba głosów : 87
<<

ahilles107

Post autor: ahilles107 » 17 sty 2006, 08:19

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

jeśli ta kasa poszła by na serwis to jak najbardziej!!!!!!!!!!
najlepiej było by gdyby wydawana była co 1miesiąc i to 1DVD z cało miesięczną zawartością portalu- takie mini archiwum


<<

mimum

Post autor: mimum » 17 sty 2006, 11:06

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

A po co mi ta strona w wersji off-line, jak mogę ją mieć w wersji on-line? Myśle, że to zły pomysł.
<<

Matiuk

Post autor: Matiuk » 17 sty 2006, 11:07

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Kiedyś byłem Modemowcem, miałem sytuacje, że gdy cena neta przekroczyła około 100 złoty siedziałem bez interneu :) |Wiec ejzeli tutaj KASA nie jest najwazniejsza to przydałoby sie takie cos :)
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Topic author

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 17 sty 2006, 11:07

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Balrog84 pisze:nie zgodze szczerze ja w mojej miescie nie znam nikogo kto by jeszcze uzywal modemu
Nie musisz się ze mną zgadzac bo to nie jest moja opinia - to są statystyki, czyli czyste fakty niepodlegajace dyskusji.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

Sebekzosw

Post autor: Sebekzosw » 17 sty 2006, 15:20

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

ahilles107 pisze:najlepiej było by gdyby wydawana była co 1miesiąc
Wg. mnie co jeden rok...
<<

Balrog84

Post autor: Balrog84 » 17 sty 2006, 23:41

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Maciek pisze:to są statystyki, czyli czyste fakty niepodlegajace dyskusji.
sorry maciek ale jezeli wierzysz w jakies statystyki lub co gorsza sondaze to widac ze zyjesz w swiecie skad pochodzi twoj avatar( oczywiscie bez obrazy)
<<

Matiuk

Post autor: Matiuk » 17 sty 2006, 23:46

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Barlog ale to same fakty ... Jest wiele osób bo okolo nawet 7 % osób korzystających z Mdoemu na Portal24h
<<

Balrog84

Post autor: Balrog84 » 17 sty 2006, 23:56

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

nie wiem ale nie bede sie klocil napisalem tak bo w mojej okolicy modemy znikly jakies 3 lata temu i jakos zapomnialem o takim czyms...no powiedzmy ze niech wam bedzie heh ale nadal utrzymuje Nie w sprawie plyty...
<<

Matiuk

Post autor: Matiuk » 18 sty 2006, 01:01

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Ja jednak będe przeciwny twoim wytłumaczeniom Balrog84 i popre ten pomysł przynajmiej ze względu na to, ze ja kiedys tez bylem Modemowcem i wiem jak to jest
<<

Iudex

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 491

Rejestracja: 8 lis 2005, 20:54

Post autor: Iudex » 18 sty 2006, 07:44

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Matiuk pisze:Ja jednak będe przeciwny twoim wytłumaczeniom Balrog84 i popre ten pomysł przynajmiej ze względu na to, ze ja kiedys tez bylem Modemowcem i wiem jak to jest
Ja równiez wiem jak to jest. Miałem kiedys modem i jak pobierałem spolszczenie do san andreas to po prostu szłem na herbatę lub coś zjeść. Wracałem a tam 50% pobierania :kwasny: . Ale jakies 3 miechy temu przerzuciłem sie na stałe łącze.
<<

Piki

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 421

Rejestracja: 6 lis 2005, 12:24

Lokalizacja: Borów

Post autor: Piki » 18 sty 2006, 08:31

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Matiuk, ---> Ja tez kiedys mialem modem (strach sie bac!) i jak sciagalem sterowniki do karty graficznej to sie sciagalo 1h 52min :zdziwko:
A tak wracajac do tematu to nie kupilbym takiej plyty bo jak ktos wczesniej napisal jakbym mial modem albo wcale bym nie mial to bym kupowal gazety, w ktorych sa dolaczane programy czy inne rzeczy, ktore mozna tez pobrac z www.portal24h.pl.
Podsumowujac: Uwazam ze nie warto robic takiej plyty :kwasny: a modemy sa do d**y! :rotfl:
<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 18 sty 2006, 09:04

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Maciek pisze: to są statystyki, czyli czyste fakty niepodlegajace dyskusji.
Mark Twain twierdził, że są trzy typy kłamstw:

- duże kłamstwa
- wielkie kłamstwa
- statystyki

Przy obecnych cenach neostrady i innych usług dostępowych typu stałe łącze taka sytuacja, jaką przedstawiają te statystyki, szybko się zmieni. Płyta byłaby rzeczą cenną, ale bez dem gier, których gros znajduje się w pismach a'la CD Action. To, co jest w portalu 24h UNIKALNE, jak np. spolszczenia, humor, mini-gry itepe - to mogłoby znaleźć się na takiej płycie. I w tym momencie wystarczyłby 1 CD lub najwyżej 2.

Pozdrawiam.
<<

Matiuk

Post autor: Matiuk » 18 sty 2006, 09:51

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Pomyśl o osobach np. na wsi ... Ja chciałem mieć neostrade, lecz warunki geograficzne na to nie pozwoliły ...
<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 18 sty 2006, 09:57

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Fakt, jednak takie osoby jak ty, Matiuk, są jednak w mniejszości - neostrada i tam kiedys dotrze. Już docierają do małych miast - patrz optymistycznie w przyszłość! Jest jeszcze internet przez satelitę. Generalnie jestem - powtarzam raz jeszcze - za pomysłem, acz jak mówię już chyba po raz trzeci (oj chyba będę miał ostrzeżenie, no ale już się poświęcę, żeby Cię uświadomić), bez demonstracynych wersji gier komercyjnych - są w pismach, poza tym zżarłyby 90% pojemności nośnika. Płyta P24 - TAK!, ale bez dem. Mocne, konkretne TAK!
<<

hooded_man

Post autor: hooded_man » 18 sty 2006, 15:26

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Pomysł jest bardzo nietrafiony. O ile plytka ze strona http://www.miniclip.com/ to bardzo dobry pomysł to płytka z P24h nie ma racji bytu. Choć intencje pomocy modemowcom są szczytne!
<<

Xaero-7

Post autor: Xaero-7 » 18 sty 2006, 21:21

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Ja zagłosowałem na "Tak". Świetny pomysł :!: Choćby i nawet dema, spolszczenia ale i tak to dobry pomysł. Rozwijanie się :!:
<<

Alkohol

Post autor: Alkohol » 21 sty 2006, 16:06

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Xaero-7, tylko pomyśl! Po co coś wydawać, jeśli nikt nie będzie tego kupował??
<<

Dobrus

Wysoko zaawansowany

Posty: 339

Rejestracja: 19 lis 2005, 19:25

Post autor: Dobrus » 2 lut 2006, 22:16

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Ja zagłosowałem na "tak" no bo jak ktoś by nie miał neta to by mugłby sobie kupić płytke ze spolszczeniami, demkami gier itd. :]
<<

szpon

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1308

Rejestracja: 2 lut 2006, 22:46

Skype: szpon5576

Post autor: szpon » 15 mar 2006, 00:14

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

nawet dobry pomysł ale jak NP dodasz nowe rzeczy na strone to przecież na płycie tego niebędzie ale moim zdaniem wartow ydać taką płytke np co jakis czas jak dodasz nowe rzeczy na strone to następna płytka by wchodziła itd....
<<

Mat

Post autor: Mat » 15 mar 2006, 08:08

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Maciek pisze:Ale wiekszosc uzytkowników internetu to osoby posiadajace modem, a dla nich sciagniecie pliku o wadze 1MB to juz wielkie i kosztowne zadanie. Nie wspominajac juz o sciagnieciu dema 250MB...

Na modemie 4MB - sciaga sie przez 1h co daje w planie standardowym TP 6zł (obliczenia szacunkowe)
Fakt, na początku byłem przeciw bo podzielałem zdanie przedmówców, ale kiedy doszedłem do tej wiadomości to jednak zgadzam się z tobą. Wydaje mi się, że płyta by się sprzedawała i, że to dobry pomysł. Ale ja bym tej płyty nie kupił bo nie mam modemówki. I nie jeste pewien czy większość osób wchodząca na twoja stronke ma modem :luka: