Płyta CD z www.Portal24h.pl

Uwagi, propozycje i komentarze dotyczące naszego Vortalu.

Kupiłbyś płytę www.Portal24h.pl ?

Tak
36
41%
Nie
51
59%
 
Liczba głosów : 87
<<

Sylwek

Post autor: Sylwek » 3 kwie 2006, 18:42

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Moje zdanie jest następujące: taka płyta powinna się ukazac dlatego że Portal24h by miał z tego zysk na dalszą razbudową stronki mam na myśli w przyszłości "5 Edycji Strony" :P .
Ja mam taki pomysł jak by Portal24H miał jakieś swoje Logo servisu Portal24h to można by było umieścic go na płycie za pomocą specjalnej nagrywarki, którą można na płycie wypalic co chcesz jakiś obrazek lub coś w tym stylu, Portal24H miał by wtedy dużo większą popularnośc. ;)


<<

VENOM

Awatar użytkownika

Nowy

Posty: 8

Rejestracja: 9 sie 2005, 13:01

Lokalizacja: Lubomierz city

Post autor: VENOM » 3 kwie 2006, 20:00

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Ja zagłosowałem na tak ,wolal bym plyte DVD , to bym spoko kupil,mozna by co 6 miesiecy po okolo 20zl, ;)
<<

Tom

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 820

Rejestracja: 19 gru 2005, 16:36

Post autor: Tom » 16 kwie 2006, 20:43

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Miałem modem i ściągałem spolszczenie do Splinter Cella jakies 5 MB w 45 MIN więc wiem jak to jest, mieszkam na wsi i neo jest dostepna od jakigoś czasu mniej wiecej od Listopada 2005r. Ale jestem na NIE, w związku z płytą, argumenty jak napisali inni jak jakiś kumpel chce to mu ściagam, płyta wedlug mnie to by była strata czasu i pieniedzy. Może pierwsze 2 wydania płytki i by schodziły dobrze, ale następne coraz mniej i wkoncu w og<font color=red><b>ó</b></font>le, bo po co kupować cały czas płytki jak praktycznie rzecz biorąc bylo by na nich to samoi (może z wyjatkiem kilku programów) no bo po co komu kupować kilka razy ten sam program (tyleże w nowszej wersji), a na portal24h sa glównie programy internetowe np:Gadu-Gadu. te same programy co na portal24h są (jak pisali inni) na niezbednikach itp. i czesto w nowszej wersji. A tak w og<font color=red><b>ó</b></font>le jak by ta płyte rozpowszechnić, przeciez reklamy sa drogie, a i tak wiekszośc ludzi wolałaby by niezbednik (wiadome niezbednik wychodzi już od kilku lat i zdobył zaufanie ludzi) a taka płytka to co? W niezbedniku sa poradniki do programów zamieszczonych na łytach,a tu na płycie tylko same programy (chyba, ze by zrobic do nich instrukcję, ale to bardzo pracochłonne zajęcie). I werdykt z tego wychodzi, że płyta CD lub DVD według mnie to ZłY POMYSł Sorka, że sie tak rozpisalem :zawstydzony: .
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2006, 19:15 przez Tom, łącznie zmieniany 2 razy.
Tutaj miała być jakaś mądra sentencja, ale Tom'owi się nie chciało...
<<

baranczyk

Post autor: baranczyk » 18 kwie 2006, 01:59

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Ja jestem na tak. Mój brat mieszka na wsi i w ogóle nie może miec neta. Wszystkie programy, spolszcznie itp ja mu ściągam. Jezdze do niego co miesiąc, więc nie ma za fajnie. Dlatego uważam, że ta plytka to fajny pomysł.
Tom pisze:werdykt z tego wychodzi, że płyta CD lub DVD według mnie to ZłY POMYSł
Pomyśl o innych, którzy wcale nie maja dostepu do neta!!!!
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2006, 02:00 przez baranczyk, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

jack ryan

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 341

Rejestracja: 1 maja 2006, 13:32

Lokalizacja: IŁAWA

Post autor: jack ryan » 29 maja 2006, 18:23

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Zagłosowałem na tak bo to dobry pomysł ale zależałoby to od zawartości płyty i reklamy, niemniej jednak osoby niezgadzające się na ten pomysł mają odrobinę racji, ponieważ osoby nie mające neta nie znają strony a jeśli już jakiegoś pliku lub programu potrzebują mogą ściągnąć u kolegów lub kupić gazetę, co prowadzi niestety do bezsensu wydania takiego wydawnictwa.
<<

dariusz

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 465

Rejestracja: 28 sty 2006, 15:35

Lokalizacja: Nojewo

Post autor: dariusz » 7 cze 2006, 21:30

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

No dla mnie to fajny pomysl! Bo ja mam modem! Chetnie bzm kupil plzte jesli ocyewiscie umiescisz na niej nie tylko dema ale tak<font color=red><b>ż</b></font>e spolszenia i kawaly i tapety i inne takie rzeczy!! =Sora za takie pismo ale klawitura mi cos nie teges, a kompa niemam ochoty resetowac! :looka:
Nvidia 9200 512 Mb, Intel Dual Core 2Ghz, Hdd 320 Gb, 4 Gb DDR 2 Ram.
<<

jakub1991

Post autor: jakub1991 » 20 cze 2006, 10:50

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Alew to by było dziwne bo aktualizacja była by <font color=red><b>rz</b></font>adko, ponieważ nie dodajesz (Maciek) około 700MB na stronke w ciągu ,miesiąca a to by troche skomplikowało działanie Portalu ;/
<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 20 cze 2006, 11:50

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Nawet jeśli wyjdzie płyta, to mało kto będzie ją kupował. Po za tym wydanie płyty to duży wydatek, a po za tym to kupa roboty.

Mówicie, że chcecie płytę Portal24h bo są na stronce dema itp itd które dużo zajmują a wam się wolno ściągają. Ludzie, porozglądajcie się po sklepach, jest pełno czasopism z grami które mają dema najnowszych gier i są one też na stronce P24H. Zostaje wam wybór, albo zmienić łącze, albo ściągać przez kilka godzin, albo kupić czasopismo...
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!
<<

Lesiuk

Post autor: Lesiuk » 22 cze 2006, 18:49

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Maciek pisze:Od razu zaznaczam, że chcę wiedzieć co niektórzy mądrzejsi Użytkownicy forum myślą na ten temat, a nie mam zamiaru realizowac w najbliższym czasie tego pomysłu!

Czy uważacie, że sprzedaż 2CD lub 1DVD w cenie do 20zł to dobry pomysł? Nie chodzi mi o cenę ale o sam fakt udostępniania plików na płytach.
Płyty zawierały by wszystkie pliki ze strony www.Portal24h.pl i ewentualnie stronę w postaci html + może jakieś dodatki w postaci dem gier, humoru itp.

Płyty nagrywane byłyby tylko na najlepszych nośnikach typu Verbatim/TDK i wysyłane kopertą bąbelkowa, priorytetem.

Takie mam fantazje i czekam na Wasze mądre opinie.

Za posty typu: OK/Super pomysł/Extra=Ostrzeżenie
zagłosowałem na tak, w ten sposób użytkownicy którzy nie maja stałego dostępu do internetu mogliby bez biegania do kolegi mieć twoja strone

proponuje niech ktoś mądry napisze jeszcze jakis program ktory emulowalby serwer z php i mysql i wtedy mógłbyś strone wraz z pliakami udostepniac w wersji php

widzialem kiedys cos takiego, plyta miala autorun, startowala odrazu po wlozeniu i wyswietlala sie odrazu strona w internet explorerze z localhostu a w tle byl uruchomiony serwer php z mysql

~~~~~~~~~~~~~~~~`
wiem jak zwykle zamotałem, (nie potrafie pisać jasno) ale mógłbym pomóc coś takiego zrobic, oczywiscie nie za darmo ^^
10% z zysków xD
<<

Damien

Post autor: Damien » 24 cze 2006, 19:28

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Jestem za NIE to <font color=red><b>nie ma</b></font> sensu przeciez calej strony nie zamiescisz na plycie. Przeciez jak chcem cos ciekawego to wchodze na Twoja stronke i sobie czytam i nie potrzebuje tego na plytce.
<<

MarccinShaleck

Post autor: MarccinShaleck » 18 lip 2006, 17:51

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

dla mnie to sprzedaż płyty jest troszkę bez sensu nie moghę powiedzieć tak cz nie...
Z jednej strony TAk bo ci co maja żadki dostep do netu wgrają se te pliki, a drudzy se je ścągna z netu...
Na płytce powinien byc program co by aktualizował na kazdym komputerze portal24h...
a do tego jest potrzebny net...
czyli to by było przeznaczone dla uzytkowników o żadkim dostepie do internetu...
głosuję na NIE, ponieważ Maciek nie zaproponował tego co ja wyżej wymieniłem...
<<

8

Post autor: 8 » 23 lip 2006, 14:32

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Na moje pomysl dobry bo przeciesz nie kazdy ma super neta aby odrazu wszystk osciagnac a tak to bedzie mial wszystko pod reka i jezeli cos bedzie potrzebowal to wystarczy wrzucic plyte w nosnik i juz ma sie a tak jezeli ktos ma modem a sa takie osoby to jak naprzyklad bedzie chcial pobrac spolsczenie od jakies gry to mu to zajmie wieczosc a tak to sobie zamuwi i juz ma wszystko na jednej lub wdwoch plytach tak wiec ja uwazam ze maciek ma bardzo genialny pomysl.
<<

hermit

Awatar użytkownika

Średnio zaawansowany

Posty: 54

Rejestracja: 24 sty 2006, 11:27

Lokalizacja: Cerekiew

Post autor: hermit » 4 wrz 2006, 18:33

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

w sumie pomysł nie głupi ale troche nowatorski cięzko byłoby ominąć sprawy z urzedem skarbowym uchylajacymi się od płatnosci odbiorcami (pracuje na poczcie więc wiem co mówie) a poza tym Twoja strona ma juz renomę i stałe grono czytelników boje się że odchodzenie od idei darmowego przegladania i ściągania plików z p24h może ulec "skrzywieniu". Ale pomysł na topic nie głupi przynajmniej zmusza do myslenia co się ostatnio <font color=red><b>rz</b></font>adko zdarza w gąszczu informacji z neta :]
Kiedy rozum śpi rodzą się demony...
<<

Chappy

Post autor: Chappy » 4 wrz 2006, 18:53

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Ja na pewno bym kupił...powód: Chociażby aby wspomagać w jakiś sposób strone i jej rozwój :] płytke bym ładnie ułożył w honorowym miejscu :] nie a tak serio to poleciłbym to komuś bez neta ale płyte i tak bym kupował;)
<<

88bonzo

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 165

Rejestracja: 3 lip 2006, 09:18

Lokalizacja: Otherland

Post autor: 88bonzo » 6 wrz 2006, 22:24

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

wątpię żeby pomysł się przyjął, choć nie jest zły. Aczkolwiek nakład pieniężny na wypalenie paru CD/DVD nie byłby duży, więc spróbować można.
Zamyka zmęczone oczy świat. W oczach tych ostatni ogień zgasł, jego sucha twarz pomarszczona ...coraz mniej radosna ... coraz mniej zielona.
<<

Borys666

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 242

Rejestracja: 7 lip 2006, 00:46

Post autor: Borys666 » 29 wrz 2006, 01:05

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Moim skromnym zdaniem pomysl nie wypali.
Niektorzy tutaj piszacy tylko mowa, ze jakby plyta byla to by kupili. W rzeczywistosci sa to tylko puste slowa i jak ma przyjsc do wykonania ostatniego kroku wiekszosc ludzi "odwraca sie i wychodzi".
Jesli chodzi o temat spolszczen. Wychodza coraz to nowe gry. A wiec i sa robione coraz to nowe spolszcznenia. Maciek aktualizuje strone co jakis czas (a nie dla jednego spolszczenia). Tak wiec ludzie ktorzy kupowali by ta plyte byli by przekoani, ze rowniez do najnowszysch gier czy programow sa na niej spolszczenia. W rzeczywistosci bylo by inaczej.
Innym aspektem jest fakt, ze do Portalu24 wchodzi rowniez forum. Na plyte nie da sie wgrac forum, poniewaz codziennie powstaja nowe topiki i pojawiaja sie nowe posty.
Inni rowniez pisali, ze czytali by humor ze strony itp. Moje pytanie brzmi ile razy mozna czytac jedno i to samo ???
Osobiscie (wstyd sie przyznac) korzystam tylko z forum (od czasu do czasy wejde poszukac jakiegos spolszczenie).
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2006, 01:05 przez Borys666, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

Iwan

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2561

Rejestracja: 5 paź 2006, 19:22

Post autor: Iwan » 9 gru 2006, 17:41

Re: Płyta CD z www.Portal24h.pl

Ja tak jak wielu innych użytkowników, nie kupiłbym płyty dla siebie, bo mam wersję on-line w domciu , ale dla kumpli którzy neta nie mają to fajny prezent. Ale głosuję na nie, bo nie wydaje mi się aby to wypaliło... Może kilka lat temu, kiedy internet to był luksus (przynajmniej u mnie na wsi) to by się przyjeło, ale teraz tak jak piszę wyżej, gdy praktycznie każdy kto ma kompa w domu ma także internet to to raczej nie ma szansy wypalic.