[Dyskusja] Polski HIP-HOP

Rozmowy o każdej muzyce przy muzyce.

<<

Mat

Post autor: Mat » 3 cze 2006, 20:21

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

No dobra. Doszliśmy juz do wniosku, że Verba to nie Hip-Hop. Kiedyś podobno coś takiego robili ale teraz zeszli na psy. W takim razie powiedzcie mi czemu ten shit dostał super jedynke w kategorii płyta HH?? :wsciekly: W ogóle denerwuja mnie ludzie którzy głosuja na takie coś i mówią że to HH. Dodam że po za tym startował 18L i Sisters :wsciekly:


<<

keubea

Post autor: keubea » 3 cze 2006, 20:25

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

Dla nie wiedzących...
Verba
To jest to samo co
shit
A widać że większość głosujących ludzi to dziewczyny, a dziemczyny to lubią. A dlaczego w H-H to już jest dla mnie zdziwienie... :szok:
Mat pisze:Sisters
:rotfl:
<<

Wizard

Post autor: Wizard » 3 cze 2006, 20:30

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

W takim razie powiedzcie mi czemu ten shit dostał super jedynke w kategorii płyta HH??
A gowno mnie obchodzi, ze dostali. Takie programy sa komercyjne, wystepuja tam zalosne i komercyjne zespoly, ktorym nie zalezy na dobrym HH, a na zbiciu kasy i piskach nastolatek (oczywiscie mowie tu o HH). Verba? Scierwo. Jeden Osiem L? Scierwo. Oni maja tyle zwiazanego z Hip-hopem co pani Krystyna z gazowni z Heavy-metalem :).
<<

keubea

Post autor: keubea » 3 cze 2006, 20:34

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

powiedzcie mi czemu
A gowno mnie obchodzi
Jak to ładnie wygląda :D
Wizard pisze:Verba? Scierwo. Jeden Osiem L? Scierwo
Hmmm, [cenzura] może nie...ale w innym rodzaju muzyki są może lepsi...
Tzn. w h-h to "[cenzura]" a np. w pop'ie są dobzi...
<<

Mat

Post autor: Mat » 3 cze 2006, 20:38

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

Wizard pisze:A gowno mnie obchodzi, ze dostali. Takie programy sa komercyjne, wystepuja tam zalosne i komercyjne zespoly, ktorym nie zalezy na dobrym HH, a na zbiciu kasy i piskach nastolatek (oczywiscie mowie tu o HH). Verba? Scierwo. Jeden Osiem L? Scierwo. Oni maja tyle zwiazanego z Hip-hopem co pani Krystyna z gazowni z Heavy-metalem :) .
Respekt :padam: Takie osoby szanuję. Ale jak oglądałem ten "koncert" to myślałem że TV przez okno wyp..leci :wsciekly: . I już nie moge wytrzymać jak ta telewizja ogłupia. Później naogląda się młody Super Jedynek i papla że HH to chłam dla 13-latek :kwasny: . Chyba przestane płacić abonament :P
A najbardziej wku.. nielubie jak gadam z kolesiami (fanami HH) i zachwycają się bo taki Verba znowu wygrał w kategori HH :wsciekly: by ich wszyskich ...............

P.S. Cięzko wypowiadać się kulturalnie w takim temacie :kwasny:
<<

matimdc

Post autor: matimdc » 5 cze 2006, 23:33

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

no naprawde Verba czy jeden osiem l to same komercyjne zespolu jak wsuchasz sie w ich piosenki to wszystkie sa takie same "nazekaja ze ich laska rzucila alebo ze kochaja jakas" co to ku*** na zale im sie zebralo to niehc ida do mamusi i sie wyplacza albo Verba ta piosenka na swieta co byla to juz przegieli Chudy lukasz i jego kumpel spiewaja jak by mieli kolek w d**** to ma byc HH ? raczej to jest nowy gatunek HIPHOPOLO niewiem jak mozne sluchac tych balwanow co graja na pianinie :kwasny:
<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 6 cze 2006, 16:05

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

matimdc, tak samo nie wiem jak można czytać twoje posty i się porządnie nie wku***ć.

Po 1. A paktofonika, kaliber nie śpiewają o zyciu, o prawdziwej codzienności, o zyciowych problemach ?

Po 2. Jak już pisałem w poprzednich dawniejszych postach, Verba już nie gra HH tylko pop, oczywiście czasami porzbmiewają akcenty HH ale coraz bardziej zbliżają się do muzyki Pop.

Po 3. Jeśli nie wiesz co to jest komercja [ i nie patrz do wikipedii] to się nie wypowiadaj. Tak na przyszłość.
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!
<<

matimdc

Post autor: matimdc » 6 cze 2006, 16:08

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

A co ty mi tu Pie***** Wytlumacz mi dlaczego w wywiadach Verba mowi ze jest zespolem HH A co do kalibra czy paktofoniki to spiewaja ale nie wszystkie piosenki tak jak VErba czy Jeden osiem L i nie Pi**** mi glupot ze Verba to nie jest komercyjny temat sluchasz jej to sobie sluchaj ale na HH widze ze sie nie znasz wogole to ZAMILCZ i sie niewypowiadaj na ten temat :wsciekly:
<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 6 cze 2006, 16:14

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

matimdc, ty chyba naprawdę chcesz, aby liczba forumowiczow zmniejszała się wskutek zabicia śmiechem czytając twoje posty.

Po 1. Nie bardzo udowodniłeś, że to ja się NIE ZNAM, a tym bardziej, że to ty się znasz.

Po 2. Zdążyłeś zajrzeć już do wikipedii i spojrzeć na pojęcie komercja ?

po 3. Co ma do tego, że ktoś ma 4 piosenki o życiu i jego problemach a inni 50 ? Jeśli widzisz coś w tym złego to wybacz, ale twoje rozumowanie jest co najmniej bezsensowne...
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!
<<

Mat

Post autor: Mat » 6 cze 2006, 18:00

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

Dobra to teraz ja.
matimdc pisze:no naprawde Verba czy jeden osiem l to same komercyjne zespolu jak wsuchasz sie w ich piosenki to wszystkie sa takie same "nazekaja ze ich laska rzucila alebo ze kochaja jakas"
matimdc pisze:Chudy lukasz i jego kumpel spiewaja jak by mieli kolek w d**** to ma byc HH
matimdc pisze:niewiem jak mozne sluchac tych balwanow co graja na pianinie :kwasny:
No tu sie zgadzam.
Po 1. A paktofonika, kaliber nie śpiewają o zyciu, o prawdziwej codzienności, o zyciowych problemach ?
Fakt spiewają. Ale to nie problem. Tak samo z Verbą.
Yakoob pisze:Po 2. Jak już pisałem w poprzednich dawniejszych postach, Verba już nie gra HH tylko pop, oczywiście czasami porzbmiewają akcenty HH ale coraz bardziej zbliżają się do muzyki Pop.
Też tak uważałem, ale czemu wygrali Super Jedynke w kategori płyta HH :wsciekly: Nawet nie powinni się tam zgodzić wystąpić, a po za tym:
matimdc pisze:Wytlumacz mi dlaczego w wywiadach Verba mowi ze jest zespolem HH
:wsciekly:
Yakoob pisze:Po 3. Jeśli nie wiesz co to jest komercja [ i nie patrz do wikipedii] to się nie wypowiadaj. Tak na przyszłość.
Te zespoły to komercja. Robią taką muzę bo tylko ona ma się szanse sprzedać dzięki tysiącą 13-tolatek :wsciekly:
Ostatnio zmieniony 6 cze 2006, 18:03 przez Mat, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

matimdc

Post autor: matimdc » 6 cze 2006, 21:53

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

Yakoob Sam widziesz nie jestem sam w swoich wypowiedziach i nie zaslaniaj sie jakos regolka z wikipedii bo to jest bezsensu i
Yakoob pisze:matimdc, ty chyba naprawdę chcesz, aby liczba forumowiczow zmniejszała się wskutek zabicia śmiechem czytając twoje posty.
i chyba na skutek twoich postow bo ja nie pisze glupot tak jak ty
Mat pisze:ale czemu wygrali Super Jedynke w kategori płyta HH
Pieszesz ze Verba to pop to dlaczego jak juz Ci piesz chyba z trzeci raz w wywiadach twierdza ze sa HH i jeszcze ta super jedynak tez za niby HH

Prosze nie osmieszaj sie juz z ta Verba dla Goracych 13-nastek bo naprawde szkoda mi ciebie bo chyba oglupiales z ta Verba :wsciekly: Daj juz spokój :wsciekly:
Ostatnio zmieniony 6 cze 2006, 21:53 przez matimdc, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 7 cze 2006, 10:08

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

matimdc pisze:bo ja nie pisze glupot tak jak ty
Nie chodzi tu o głupie posty, niepotrzebnie się denerwujesz a najeżdzasz na każdego kto się z tobą zgadza. Chodzi o własne zdanie, próbójesz mi wmówić że Verba to komercja, ja twierdzę inaczej, nie musisz najeżdzać na kogoś kto się z toba nie zgadza....
matimdc pisze:Pieszesz ze Verba to pop to dlaczego jak juz Ci piesz chyba z trzeci raz w wywiadach twierdza ze sa HH
Tak zgodzę się z tym, ale mówili tak wtedy gdy wydali pierwszą płytę 21 marca, wtedy mówili, że grają HH, teraz po wydaniu drugiej i trzeciej płyty 21 listopada i najlepsze przeboje, przerzucili się na Pop.
Mat pisze:eż tak uważałem, ale czemu wygrali Super Jedynke w kategori płyta HH
Wygrali bo się podobali, to chyba jasne...
matimdc pisze: Daj juz spokój
Z kolei ty daj MI spokój, uczepileś się mnie jak rzep do psiego ogona, gdzie czegoś nie napiszę to "Yakoob co ty ku**a piszesz?!"...
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!
<<

matimdc

Post autor: matimdc » 7 cze 2006, 12:27

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

No bo taka prawda Graja komerce i graja taka muzyke zeby 13-letniue laski silkay po nogach a dlaczego wszyscy wykonawcy HH jada po Jeden osiem L i po Verbie prosta odpowiedz bo jada z komercja i maj glupie tekstyu na maxa i nie uczepilem sie Ciebie tylko prowdze z toba dyskusje a niezgadamy sie tylko w kwest Verby a ty zaczoles pisac teksty ze ja pisze glupie posty itp a ja tak nieuwazam
Ostatnio zmieniony 7 cze 2006, 12:28 przez matimdc, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 7 cze 2006, 18:01

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

matimdc pisze: itp a ja tak nieuwazam
Nie znam nikogo, kto uznalby swoje posty za glupie.

Co do czepiania, oczywiscie, że tego nie zrobiłeś, a te skierowane do mnie zalosny i glupi byly dla zartow co nie ?

Po za tym, temat czy verba robi komerche zacząl mnie już nudzić, zostawmy to w spokoju, bo to dąży do bezcelu...
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!
<<

matimdc

Post autor: matimdc » 7 cze 2006, 20:58

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

Yakoob pisze:Po za tym, temat czy verba robi komerche zacząl mnie już nudzić, zostawmy to w spokoju, bo to dąży do bezcelu...
Tez tak uwazam ale nie zmienie zdania ze sa beznadziejni w tym co robia i to wszytko jest komercja
<<

stand_up

Post autor: stand_up » 8 cze 2006, 15:02

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

Verba raz mówi że jest zespołem hh a raz że robią jak to oni śmiesznie mówią: "swój typ muzyki". Tylko kilku wykonawców polskiego Hip-Hopu nie zaraziło się komercią.(Mezo, Liber i wiekszosć z UMC) już dawno się sprzedała. Oni próbują być pomiędzy. Jak cała polska lubi pop - grają pop-o-hip-hop, kiedy Polska lubi (pseudo) hip-hop to grają hip-hop-pop. Tak więc każdy lubi to co lubi nie wolno mu się wpierdzielac. Jego kwestia co słucha.
<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 9 cze 2006, 16:13

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

stand_up pisze:każdy lubi to co lubi nie wolno mu się wpierdzielac. Jego kwestia co słucha.
Niestety, muszę się zgodzić, ale czy nie mozna normalnie podyskutować o swoich gustach bez narzucania komuś czegoś. Oczywiście, że tak, na tym to polega i tego mamy się trzymać...
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!
<<

SWAT

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 685

Rejestracja: 1 cze 2006, 13:33

Skype: krystian_44

Lokalizacja: Pustkowia

Post autor: SWAT » 9 cze 2006, 19:34

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

jestem zapalonym fane polskiego H I P - H O P -u. TA MUZA TO DOPIRO MA KLIMAT!!!!!!!!
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
<<

Mat

Post autor: Mat » 31 paź 2006, 17:46

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

Normalnie muszę to napisać. Chyba jest cień szansy. Dzisiaj w pracy słucham sobie Eski z Leszna (najlepsze rodio w moim regionie) a tam Płotek zaczął nawijać o nowej płycie Verby "30 października" mówi jakie piosenki tam znajdzemy: "na jesienną pogodę i takie które nas rozweselą i apel który mówi, że Veba to nie zespół Hip-Hopowy tylko POP". No narmalnie aż mi się lepiej zrobiło. Nie wiem tylko czy Verba tak o soebie mówi, czy to tylko Płotek sam od siebie dodał. Wiecie może coś o tym?
<<

markowronczyno

Post autor: markowronczyno » 31 paź 2006, 20:33

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

O BOSHE!!
Jak ja nienawidze polskiego HIP-HOPU!!!!!!!!
Gdy tylko słysze te ciągłe: "ty k***, ty k**** jego mać, słuchaj więc słuchaj co mówi nasza brać!"
Normalnie załamuje mnie to...
Polski HIPHOP jest na poziomie zero według mnie. Ale każdy ma swój gust i może sobie wybierać jak chce ;)