[Dyskusja] Polski HIP-HOP

Rozmowy o każdej muzyce przy muzyce.

<<

keubea

Post autor: keubea » 14 kwie 2006, 18:23

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

Mat pisze:A co ty na ten utworek
No niezły, rymy fajnie dobrał gościu i śpiewa o tym co jest i jest gicior.
Mat pisze:chociaż mam inne zdanie na temat Kaczorów
Nie żebym robił off topa ale czy Ty ich lubisz? Bo wiesz ja jestem obojętny... :rotfl:


<<

Mat

Post autor: Mat » 14 kwie 2006, 18:27

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

kuba88pl pisze:Nie żebym robił off topa ale czy Ty ich lubisz? Bo wiesz ja jestem obojętny... :rotfl:
Wydaje mi się że rząd, który jest teraz przynajmniej się stara i mysli o obywatelu. Fakt że Kaczyński się kiepsko prezentuje na stanowisku prezydenta, ale...
Dobra koniec o polityce wracamy do HH.
<<

minas

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 284

Rejestracja: 14 kwie 2006, 18:23

Post autor: minas » 14 kwie 2006, 18:42

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

no to wracamy...
mi sie wydaje że starsi sa i zawsze beda przeciwko muzyce młodych. hh jest obecnie uważany za muzykę buntu, tak samo w latach 70/80 tych był to rock. obecnie np moja starsza przyjaźnie wspomina tą muze i mysle ze kiedy minie czas hh tak bedzie podobnie :cwaniak:

[ Dodano: Pią 14 Kwi, 2006 18:43 ]
a no i obecnie słucham ascetoholix nowej płyty polecam fajna jest :rotfl:
<<

keubea

Post autor: keubea » 14 kwie 2006, 19:48

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

minas pisze:zawsze beda przeciwko muzyce młodych
No to jest standart...
minas pisze:hh jest obecnie uważany za muzykę buntu
Tak było, jest i tak pozostanie
minas pisze:mysle ze kiedy minie czas hh tak bedzie podobnie
Na pewno tak będzie. Teraz można wspominać np. skład PFK, bo grali bardzo dobrze i skończyli działalność w dość przykrych okoliczościach...
<<

serek.Lubin

Post autor: serek.Lubin » 15 kwie 2006, 00:01

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

Moim zdaniem w naszej kochanej Polsce prawdziwy Hip - Hop się już nigdy nie sprzeda tylko pozostaje nam słuchać Hiphopolo typu 18L mezo doniu lerek czy jak im tam :dobani: jak oni coś nagrają to leci to w radiu bo to jest pod bublike. A najlepszy dlamnie polski Raper jest O.S.T.R. mistrz wolnego stylu i pa bardzo dober piosenki z lekką nutką jazzu.
pozatym miło jest posłuchaś PFK śp Magika WWO Hemp Gru (bardzo ciekawa płytka) a wszystkim szczegulnie polacam O.S.T.R. nową płytke 7 płyta nie jest droga bo 20 zł kosztuje (szok) :szok: i bardzo dobrze koleś pomyślał a jeżeli komuś się niechce iść do sklepu to na necie jest tlyko zajmuje 100 mb
<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 15 kwie 2006, 08:20

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

kuba88pl pisze: Teraz można wspominać np. skład PFK, bo grali bardzo dobrze i skończyli działalność w dość przykrych okoliczościach...
Ekhm,ekhm PFK istnieje, mimo, że nie ma Magika to istnieje tylko pod inną nazwą Pokahontaz, bo tak sami mówią Rah i Fokus,że Pfk nie jest przeszłością tylko cały czas działa,Magik jest z nimi duchowo.
serek.Lubin pisze:Moim zdaniem w naszej kochanej Polsce prawdziwy Hip - Hop
Błąd, istnieje u nas jeszcze prawdziwy HH tylko coraz więcej artystów schodzi na komercję.
serek.Lubin pisze:Hiphopolo typu 18L mezo doniu
Patrz str.3
serek.Lubin pisze: komuś się niechce iść do sklepu to na necie jest tlyko zajmuje 100 mb
Tak, ściągaj muzykę z internetu okradaj artystów i ciesz się, że jesteś prawdziwym słuchaczem, chociaż <font color=red><b>w ogóle</b></font> tak nie jest.
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!
<<

hermit

Awatar użytkownika

Średnio zaawansowany

Posty: 54

Rejestracja: 24 sty 2006, 11:27

Lokalizacja: Cerekiew

Post autor: hermit » 15 kwie 2006, 09:24

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

Moim skromnym zdaniem hip-hop to shit muzyka która wywodzi się z punka (przynajmniej w polsce) z tym że wzięli się za nią ludzie nie umiejacy grac na żadnych instrumantach. To jest jedyny rodzaj "muzyki" który może uprawiac każdy kto ma komputer- przeciez to jest paranoja napisze taki tekst który trzebabybyło wypikac cały a potem jeszcze się chwali że jest wielkim muzykiem :rozpacz: no rozpacz normalnie. TO JEAT MOJE ZDANIE
Kiedy rozum śpi rodzą się demony...
<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 15 kwie 2006, 09:31

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

hermit pisze: hip-hop to shit muzyka która wywodzi się z punka
Dziwne, bo ja nie widzę nic wspólnego w HH i Punku :]
hermit pisze:który może uprawiac każdy kto ma komputer
Tak było kiedyś, 10 lat temu, wtedy tworzyli muzykę z komputera, ale teraz, teraz jest inaczej. Są gramofony,mixery i to na takim sprzęcie DJ tworzy muzykę do HH.
hermit pisze: potem jeszcze się chwali że jest wielkim muzykiem
Podaj mi choć dwóch raperów którzy chwalą się, że są wielkimi muzykami. HH to dla nich źródło dochodów i całe życie.
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!
<<

_pAwLiK_

Post autor: _pAwLiK_ » 15 kwie 2006, 10:34

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

Lolz.Wg mnie to polski hh to kompletne gó***o :cenzura: :] Pezet,Mezo itd. same :cenzura: ;] Jak już mam kogoś wymieniać z polskiego hh to Wsz i Cne, i OSTR.
Takto to tylko czarna muza mnie jara ...Xzibit,50cent,Snoop dogg,the game itd.

[ Dodano: Sob 15 Kwi, 2006 10:36 ]
YaKuB pisze:Tak było kiedyś, 10 lat temu, wtedy tworzyli muzykę z komputera, ale teraz, teraz jest inaczej. Są gramofony,mixery i to na takim sprzęcie DJ tworzy muzykę do HH.
Paczcie znalazł sie sie prawdziwy hip hopowiec który wiedział co było 10 lat temu :P prawdziwy MC :cisza: :hyhy: :rotfl: :D
<<

Mat

Post autor: Mat » 15 kwie 2006, 12:04

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

hermit pisze:. To jest jedyny rodzaj "muzyki" który może uprawiac każdy kto ma komputer- przeciez to jest paranoja
YaKuB pisze:Tak było kiedyś, 10 lat temu, wtedy tworzyli muzykę z komputera, ale teraz, teraz jest inaczej.
W sumie racja. Równo 10 lat temu Magik robił muzyke do płyty "Księga tajemnicza- Prolog" na głupiej Amidze. I co jest to jedna z najlepszych płyt HH w polsce do dziś. To po prostu mistrzostwo. Jakie z tego wnioski? Po prostu HH to nie muza dla każdego. Żeby być dobrym trzeba naprawde dużo pracy i talentu. Faktycznie jest tylu "MC", którzy myślą, że są dobrzy a tu nic z tego.

P.S. A co do tej wypowiedzi polecam Trzeci Wymiar "Pietnastu MC's"
<<

stand_up

Post autor: stand_up » 15 kwie 2006, 12:26

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

Mat pisze:P.S. A co do tej wypowiedzi polecam Trzeci Wymiar "Pietnastu MC's"
<font color=red><b>w ogóle</b></font> Trzeci Wymiar robi dobry HH. Wszystkie ich kawałki mi sie podobały :) . A co sądzicie o 52 dębiec ?
<<

Mat

Post autor: Mat » 15 kwie 2006, 12:30

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

Już wcześniej pisałem, że do moich ulubionych należą między innymi Trzeci Wymiar i 52Dębiec. W 52 nie podoba mi sie tylko wulgarność np w Policyjnych. Tylko że wiem stand_up, że tobie to pasuje i imponuje.
<<

minas

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 284

Rejestracja: 14 kwie 2006, 18:23

Post autor: minas » 15 kwie 2006, 13:55

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

52 debiec jest dobry. polecam siła, ci źli, dębiec dębiec, dryt, konfrontacje... resszty niestety nie posiadam tzn mam jeszcze z 5 jego kawałków ale nie są juz takie dobre
<<

stand_up

Post autor: stand_up » 15 kwie 2006, 15:03

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

Mat, ale jakbys widział co to prawdziwy hip-hop i sięgnął do korzeni w stanach to HH polega na bluzganiu i robieniu czarnej muzy :] Rozumiem, że lubisz meza, donia i innych pedalczyków za przeproszeniem. Na ile utworów pojawi sie niecenzuralny tekst?
Oni robią pseudo hh dla ludzi którzy mają jeszcze zakorzenoine w umyśle Disco polo. Ogldałęm kiedys w nocy VIVE i w jakimś magazynie verba była. Dowiedziałem się że kiedyś byli Disco-Polowcami :/ . A dlaczego teraz robią hip-hopolo ? Ponieważ większość społeczeństwa słucha ich wypocin. Np. piosenka "ten czas" to normalnie mni dobił. Dwóch (cenzura) biegajacych i pseudo rapujących po jakimś pseudo studio z pseudo tekstami :D . Szacunek dla Ciebię Mat, słuchaj czego chcesz
<<

keubea

Post autor: keubea » 15 kwie 2006, 15:41

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

YaKuB pisze:PFK istnieje...tylko pod inną nazwą Pokahontaz
Ale Paktofonika a Pokahontaz to 2 inne słowa, a poza tym na pożegnalnym koncercie PFK było powiedziane "W tym momencie Paktofoniki już nie ma"...
hermit pisze:hip-hop to shit muzyka która wywodzi się z punka
Tak samo jak YaKuB, nie widze nic wspólnego z H-H i Punkiem
serek.Lubin pisze:A najlepszy dlamnie polski Raper jest O.S.T.R. mistrz wolnego stylu
Jestem z Tobą ziooom :super:
<<

Mat

Post autor: Mat » 15 kwie 2006, 17:27

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

stand_up, zanim zaczniesz pisać przeczytaj cały temat!! :wsciekly:
stand_up pisze:Mat, ale jakbys widział co to prawdziwy hip-hop i sięgnął do korzeni w stanach to HH polega na bluzganiu i robieniu czarnej muzy
Ale teraz jest juz co innego. Czasy sie zmieniły. I dobrze.
stand_up pisze:Rozumiem, że lubisz meza, donia i innych pedalczyków za przeproszeniem.
NIe nawidze hip-hopolo!! Ale doniu to nie hip-hopolo, nawet grał z 52Dębiec a oni aż tak nisko nie upadli żeby spiewać z pedałami.
<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 15 kwie 2006, 17:37

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

_pAwLiK_ pisze:Paczcie znalazł sie sie prawdziwy hip hopowiec który wiedział co było 10 lat temu prawdziwy MC
Zostawie to bez komentarza, albo nie :) Niedość że analfabeta to nie czyta ze zrozumieniem :)
Mat pisze:NIe nawidze hip-hopolo
Już mówiłem, że nie ma czegoś takiego jak HipHopolo, to jest wasz jakiś wymysł, każdy hip hopowiec tworzy HH tylko na inny czasami lepszy czasami gorszy !
stand_up pisze:Dwóch (cenzura) biegajacych i pseudo rapujących po jakimś pseudo studio z pseudo tekstami
Chciałbym Cię uświadomić drogi albo nie drogi stand_up'ie że to nie była piosenka HH ! Czy wg Ciebie każdy hip hopowiec powinien tworzyć tylko muzyke hh i nie może się zabrać za rocka albo popa ?!
kuba88pl pisze: "W tym momencie Paktofoniki już nie ma"...
Tak,tak mówili, ale czy czytałeś ostatnie wywiady pokahontaz ? Wnioskuję, że nie.
stand_up pisze:Trzeci Wymiar robi dobry HH
Tak, szczególnie "Skamieniali" ! :przestraszony: :/
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2006, 17:52 przez Yakoob, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

keubea

Post autor: keubea » 15 kwie 2006, 17:49

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

YaKuB pisze:czytałeś ostatnie wywiady pokahontaz
Nie czytałem :wstyd:
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2006, 18:46 przez keubea, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 15 kwie 2006, 17:55

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

kuba88pl pisze:Nie czytałem
To przeczytaj, jeśli choć trochę interesujesz się muzyką Raha i Fokusa, bo mówią właśnie o Paktofonice o historii magiku itp itd.

ps Błąd już poprawiony :]
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!
<<

Mat

Post autor: Mat » 15 kwie 2006, 18:11

Re: [Dyskusja] Polski HIP-HOP

Co do stand_up'a to wnioskuje aby przeczytał temat od poczatku. Bo to juz wcześniej omawialismy.
YaKuB pisze:Już mówiłem, że nie ma czegoś takiego jak HipHopolo, to jest wasz jakiś wymysł,
Ale kazdy wie o co chodzi wiec tak to nazywamy.
YaKuB pisze:czytałeś ostatnie wywiady pokahontaz ?
Gdzie go znajde bo coś mi nie wychodzi.