o forum moja opinia

Uwagi, propozycje i komentarze dotyczące naszego Forum.

<<

evo4

Post autor: evo4 » 11 kwie 2006, 17:02

o forum moja opinia

kiedys to forum może bylo fajne a teraz to do ass jest!! :cenzura: :wsciekly: wezcie zrobcie jakas renowacje albo cos bo nie wiem !! kiedys to milo mi sie pisalo lepiej a teraz to jakos wszyscy chamscy (moiwe o moderatorach) ktorzy mysla ze nie wiem kim sa na tym forum !! jakas krolowa czy co ? wszyscy sa rowni , a tu traktruja czlowieka jak smiecia, !! -- szacuneczek dla ADMINISTRATORA MACKA
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2006, 23:09 przez evo4, łącznie zmieniany 2 razy.


<<

mateusz355

Post autor: mateusz355 » 11 kwie 2006, 17:23

Re: o forum moja opinia

"Nie dyskutuj z wyzej postawionymi bo nigdy z nimi nie wygrasz" - Tak zawsze mówi moja babcia :P może to co piszesz jest prawdą ale trudno się nie zdenerwowac jak ktos po raz 8 czy 9 otwiera temat o glupie spolszczenie.... Takie jest moje zdanie. MOD tez czlowiek i może sie zdenerwowac... ;)
<<

Alkohol

Post autor: Alkohol » 11 kwie 2006, 17:41

Re: o forum moja opinia

Nie dam ci ostrzeżenia za obrażanie moderatorów, nie zamknę również tego tematu, bo sam byłe szarym użytkownikiem, i nie lubiłem gdy zamykano moje tematy. Jednak jakieś zasady obowiązują. Nie reklamujemy swoich stron, nie rozmawiamy o grch pirackich, sciągniętych z neta. I Twoim obowiązkiem jest te zasady przstrzegać, jeżeli chcesz żeby te forum było cool czary-mary wypas. A ostrzeżenie nie dajemy ze złośliwości, tylko ostrzegamy że pewnych rzeczy nie można robić.
<<

evo4

Post autor: evo4 » 11 kwie 2006, 20:18

Re: o forum moja opinia

o widze jeden super wyrozumiały MOD dzieki,
<<

Alkohol

Post autor: Alkohol » 11 kwie 2006, 21:05

Re: o forum moja opinia

Dodam tylko że to ja byłem autorem tych dwóch ostrzeżeń które dostałeś, a z których pozostało ci tylko jedno. Piszę to żęby nie było niedomównień. A przypuszczam że za te ostrzeżenia się tak zdenerwowałeś.
<<

evo4

Post autor: evo4 » 11 kwie 2006, 21:07

Re: o forum moja opinia

nie. nie. normalne dostalem chyba za dubel tematu !! poniewaz nikt nie odpisywal mi na nie
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2006, 22:09 przez evo4, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 11 kwie 2006, 22:19

Re: o forum moja opinia

mateusz355 pisze:akie jest moje zdanie. MOD tez czlowiek i może sie zdenerwowac...
Szczególnie jak czyta posty w których autorzy nawet nie pokusili się o przeczytanie swojego postu przed kliknięciem w przycisk "Wyślij" - po przeczytaniu takich 40 postów i wyedytowaniu 10 (na reszte sił i nerwów nie starcza) krew zaczyna człowieka zalewać i zaczynają się sypać Ostrzeżenia... Moja polonistka z liceum (którą źle niestety wspominam) powtarzała zawsze że nie liczy się ilość a jakość...

Chcesz wpływać na poziom wypowiedzi na Forum? Każdy post możesz zgłosić do moderacji poprzez "!" koło każdego postu.
<<

Napster

Post autor: Napster » 12 kwie 2006, 19:35

Re: o forum moja opinia

evo4 pisze:o widze ze Napstery i inne 10 latki nie sa juz modami tak trzymac przeciez to nie wesole miasteczko
Wiesz.... możesz te słowa zachować dla siebie.... z ludźmi o niższym IQ nie gadam. Nie będę zniżał się do twojego poziomu....
evo4
Pomógł: 3 razy
Wiek: 16
Napster
Pomógł: 49 razy
Wiek: 13
Jeszcze coś.... :mad: :mad: :mad:

Nawet nie wiesz tyle co ja... a więc kiedyś nie bez powodu zostałem modem, jak Maciek napisał: "Napster napisał wiele ciekawych tematów"....


Tyle.... :zly:
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2006, 19:40 przez Napster, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

evo4

Post autor: evo4 » 12 kwie 2006, 20:30

Re: o forum moja opinia

ja wycofuje wszystko co powiedzialem ponioslo mni i tyle NAPSTER sorry :piwo:


Uspokój się przyjacielu...
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2006, 23:10 przez evo4, łącznie zmieniany 2 razy.
<<

Alkohol

Post autor: Alkohol » 12 kwie 2006, 21:48

Re: o forum moja opinia

Wnioskuję, że jeżeli byśmy byli ci tak obojętni to nie wspominałbyś nas na każdym kroku :)
<<

Rafal560

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 284

Rejestracja: 13 lut 2006, 14:41

Lokalizacja: Orneta

Post autor: Rafal560 » 12 kwie 2006, 21:56

Re: o forum moja opinia

stand_up, Fajny obrazek :D


Forum może byc ale pelno tu osób które niepisza postów :/
Pozdrawiam wszystkich czytających mój podpis, żyjcie długo i szczęśliwie :]
<<

evo4

Post autor: evo4 » 12 kwie 2006, 22:01

Re: o forum moja opinia

tak to jest "zaluje sie tego co ie napisalo kazdy tak ma!!
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2006, 23:11 przez evo4, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

Rafal560

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 284

Rejestracja: 13 lut 2006, 14:41

Lokalizacja: Orneta

Post autor: Rafal560 » 12 kwie 2006, 22:12

Re: o forum moja opinia

Stand_up co juz ci sie znudzilo pisanie na tym forum?? Widze ze bardzo chcesz dostac te ostrzezenie :niepewny:
Pozdrawiam wszystkich czytających mój podpis, żyjcie długo i szczęśliwie :]
<<

Gawron

Post autor: Gawron » 12 kwie 2006, 22:16

Re: o forum moja opinia

Ja alcohola nie lubilem ale jednak cos mu sie poprzewracalo (raczej poustawailo) i jest SPOCZKO !
<<

Rafal560

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 284

Rejestracja: 13 lut 2006, 14:41

Lokalizacja: Orneta

Post autor: Rafal560 » 12 kwie 2006, 22:18

Re: o forum moja opinia

stand_up, niepsój swojej dobroci na tym forum :znudzony:
Pozdrawiam wszystkich czytających mój podpis, żyjcie długo i szczęśliwie :]
<<

Alkohol

Post autor: Alkohol » 12 kwie 2006, 22:23

Re: o forum moja opinia

KONIEC TEGO OFFTOPA! To nie jest temat do wyrażania opinii o mnie, jeżeli coś wam się nie podoba w moim moderowaniu, proszę do Admina.
I nie kontynuujcie kłótni ze Stand_upem.

Następne głupie posty będą nagradzane warnem.
<<

evo4

Post autor: evo4 » 12 kwie 2006, 22:26

Re: o forum moja opinia

no bravo nareszcie ktos to powiedzial ja nie chcialem sie oddzywac, chlopaki rozejm, dajcie juz spokoj :) , zalozylem ten temat nie po to byscie sie w nim klocili nawzajem. dobra ja nie robie juuz offtopa, pzdr