Portal24h a piraci... :P

Uwagi, propozycje i komentarze dotyczące naszego Forum.

Czas głosowania minął 25 kwie 2006, 22:11

czy zwalczac piratow w Portalu24h?

Tak
9
75%
Nie
2
17%
mnie to jest obojetne
1
8%
 
Liczba głosów : 12
<<

Mat

Post autor: Mat » 5 maja 2006, 16:28

Re: Portal24h a piraci... :P

Yakoob, no właśnie, Cię gierki nie kręcą a mnie niestety tak! I jakbym miał kupować wszystki gry w które chciałbym pograć to bym na chleb nie miał. Wiem że Balrog84, napisał juzże to uzależnienie, ale niestety tak już mam i tego nie zmienie.


<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 5 maja 2006, 16:34

Re: Portal24h a piraci... :P

Mat pisze: to bym na chleb nie miał
Rozumiem, że lepiej jest głodować i mieć wszystkie gry, niż nie głodować i pozwalać sobie od czasu do czasu na kupno gier ?
Mat pisze: to uzależnienie, ale niestety tak już mam i tego nie zmienie.
Do uzależnień należą też papierosy,alkohol i narkotyki. I co ? Ludzie z tego wychodzą, przestają palić,pić i brać narkotyki. A ty mówisz że nie możesz tego zmienić żeby nie uzależnić się od gier ?
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!
<<

Mat

Post autor: Mat » 5 maja 2006, 17:25

Re: Portal24h a piraci... :P

Yakoob pisze:Rozumiem, że lepiej jest głodować i mieć wszystkie gry, niż nie głodować i pozwalać sobie od czasu do czasu na kupno gier ?
Nie! Lepiej jest ściągnąć z neta gre niż słuchać jak kumple gadają i nie móc zagrać mimo ze ma się ku temu sprzęt. Więc ściągam zamiast kupować i głodować.
Yakoob pisze:Do uzależnień należą też papierosy,alkohol i narkotyki. I co ? Ludzie z tego wychodzą, przestają palić,pić i brać narkotyki. A ty mówisz że nie możesz tego zmienić żeby nie uzależnić się od gier ?
No tak tu się w 100% zgadzam. Z tym że to jest jedna z moich niewielu rozrywek :/ Ale dobra bo bedzie że się żalę, a to nie o tym temat.
<<

Alkohol

Post autor: Alkohol » 5 maja 2006, 18:21

Re: Portal24h a piraci... :P

Przypominam tylko, że ten temat dotyczy piractwa na Portalu. Ogólnie o piractwie można pogadać w South Parku.
Ostatnio zmieniony 5 maja 2006, 18:58 przez Alkohol, łącznie zmieniany 2 razy.
<<

grzecho

Mega Prof. Świata

Posty: 1008

Rejestracja: 8 lip 2005, 17:36

Lokalizacja: Wisła

Post autor: grzecho » 14 paź 2006, 17:12

Re: Portal24h a piraci... :P

co do piratcwa to mam cos jeszcze.Po co dzial problemy z grami skoro (tu zacytuje jedna osobe) "piratom sie nie pomaga" a na pewno wszyscy na tym forum maja jakiegos pirata.wiec po co ten dzial??to ze ktos ma problem akurat z orginalna gra to nie znaczy ze nie ma piratow.
<<

Mat

Post autor: Mat » 14 paź 2006, 19:55

Re: Portal24h a piraci... :P

grzecho pisze:co do piratcwa to mam cos jeszcze.Po co dzial problemy z grami skoro (tu zacytuje jedna osobe) "piratom sie nie pomaga" a na pewno wszyscy na tym forum maja jakiegos pirata.wiec po co ten dzial??to ze ktos ma problem akurat z orginalna gra to nie znaczy ze nie ma piratow.
Ten argument to po prostu porażka. Sam na to wpadłeś? Druga sprawa że od problemów technicznych z oruginalną grą jest pomoc techniczna. No chyba że ktoś nie wie jak przejść.
<<

adammoz

Post autor: adammoz » 17 paź 2006, 16:03

Re: Portal24h a piraci... :P

To może mi ktos wytlumaczyc na chlopski rozum, dlaczego jesli macie podejrzenia, ze ktos piraci na forum zaraz wywalacie temat/post do kosza, a sami dajecie linki do stron z crackami! Wytlumaczy mi to ktos?? Tak swoja droga spolszczenia tez sa nieleglane, bo ingeruja w jakis program/gre, co jest zabronione. (wiem to, bo ostatnio z nudow czytale instrukcje od toca race driver). Prosilbym o odpowiedz...
<<

Ramiro Cruz

Post autor: Ramiro Cruz » 17 paź 2006, 16:27

Re: Portal24h a piraci... :P

adammoz pisze: a sami dajecie linki do stron z crackami!
Bo to są dane na stronie aby na forum nie było!

A co do spolszczeń to przecież nie muszisz ich używać.
<<

Alkohol

Post autor: Alkohol » 17 paź 2006, 16:32

Re: Portal24h a piraci... :P

adammoz pisze:To może mi ktos wytlumaczyc na chlopski rozum, dlaczego jesli macie podejrzenia, ze ktos piraci na forum zaraz wywalacie temat/post do kosza, a sami dajecie linki do stron z crackami! Wytlumaczy mi to ktos??
W Iławie nie wiedzą tego nawet najstarsi górale.
Ramiro Cruz pisze:A co do spolszczeń to przecież nie muszisz ich używać.
Równie dobrze możnaby dawać linki do pełnych wersji gier. Przecież nie musicie ich sciągać!
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 17 paź 2006, 17:29

Re: Portal24h a piraci... :P

adammoz pisze:a sami dajecie linki do stron z crackami! Wytlumaczy mi to ktos??
Odpowiedź cytatem ze strony głównej:
http://www.portal24h.pl/roznosci/cracki ... w_gier.htm
Poniżej znajdziecie adresy stron z crackami i serialami do gier i programów, na które nie powinniście wchodzić, gdyż są to rzeczy nielegalne. Są tam cracki do gier oraz cracki do programów i crack do gry
Po chłopsku:
W tamtej szafce masz nóż którym mozesz zabic Jacka ale mozesz tez ukroic mi kilka kanapek (lubie z żółtym serem i prawdziwym masłem)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

welll1

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 519

Rejestracja: 22 kwie 2006, 14:44

Post autor: welll1 » 18 paź 2006, 14:15

Re: Portal24h a piraci... :P

Napiszmy sobie szczerze kazdy ma cos pirackiego!! I to raczej nie ulega watpliwości. Admin moderatorzy, vipy, userzy itd. A link do cracków sa po to abys nie musiał szukac po necie bo admin rozumie że mając pirata przydałby ci sie crack jesli nie został dołaczony do gry:) Piractwa i tak na razie się nie zwalczy. Przynajmniej tego domowego (ściaganie z neta bez sprzedarzy tylko dla siebie i garstki kumpli).
<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 19 paź 2006, 08:42

Re: Portal24h a piraci... :P

welll1 pisze:kazdy ma cos pirackiego!!
No pewnie, ja mam piracką flagę i hak, tylko gdzieś mi się zapodziało...

Piractwo szerzy sie wszedzie i zawsze. Naprawdę wątpie, by ktoś mógł je "zwalczyć", przecież internet staje się coraz szybszy i TAŃSZY, a przecież " po co mam iść do sklepu, tracić czas i kupić płytkę za 30 zł, skoro mogę ją ściągnąć z neta..."
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!