[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): AttValue: " or ' expected in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): attributes construct error in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Couldn't find end of Start Tag font line 1 in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Opening and ending tag mismatch: r line 1 and font in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Extra content at the end of the document in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 73: Attempt to read property "textContent" on null
[wasze opinie] o grze Icy Tower - Strona 3 - .::Forum.Portal24h.pl::.

[wasze opinie] o grze Icy Tower

Bo liczy się grywalność, a nie grafika!

<<

petr

Post autor: petr » 21 lis 2005, 06:34

Re: [wasze opinie] o grze Icy Tower

piotrekd pisze:
Raistlin pisze:Ta gra jest super ale jak ktoś to mądrze powiedział szybko sie nudzi
No właśnie strasznie szybko sie nudzi :P
Wydaje mi sie, ze ta gra nudzi sie tylko zagorzalym milosnikom strategii, strzelanek i przygodowek ;]
Jest za to idealna do "oczyszczenia umyslu" - ma proste "zasady" - podczas grania nie trzeba myslec. To stwarza swietne warunki do rozwiazywania (czasem powaznych) problemow czy sluchania muzyki...
Poza tym, ma dwie zalety, ktora pozwala byc jej lepsza w tych aspektach od gier 3D na 6CD:
1) niskie wymagania - dziala na starszych komputerach;
2) nie da sie jej przejsc - nigdy sie nie konczy - wiekszosc gier wyrzucamy w kat po dwoch godzinach, bo wiecej sie z nimi po prostu robic nie da...
To tyle, chetnie porozmawiam (pokloce sie?) z Wami o mojej ideologii, zapraszam na priv ;]


<<

hooded_man

Post autor: hooded_man » 21 lis 2005, 09:14

Re: [wasze opinie] o grze Icy Tower

fajna gierka ale versja 1.0 jest grywalna na 15min kolejne odslony som juz duzo lepsze :cwaniak:
<<

petr

Post autor: petr » 21 lis 2005, 10:38

Re: [wasze opinie] o grze Icy Tower

Stare IT bez powtorek byly dobre do pogrania na imprezie z kolegami...
Nowe IT z powtorkami... No coz, powiem tyle ze zamiast kumpli wystarczy nam Internet i jakies forum do pochwalenia sie wynikami ;]
Bo rywalizacja mobilizuje...
To dziwne, ze najlepsi gracze na swiecie pochodza z Polski, Czech i Niemiec - z krajow, gdzie dosc silne sa spolecznosci internetowe? ;]

Hm, a osobom, ktorym ta gra znudzila sie po dziesieciu minutach, polecam obejrzenie sobie kilku powtorek z katalogu "examples" (load replay / examples) :> Znam kilku graczy, ktorych wyniki najlepszych niezle zmobilizowaly do bycia najlepszymi... I teraz sa w pierwszej dziesiatce na swiecie :)
<<

scx

Post autor: scx » 27 lis 2005, 21:27

Czy można w jakiś sposób zamrozić zegarek w icy tower ??

.





Czy można w jakiś sposób zamrozić zegarek w icy tower ?? Może jest jakiś plik podmieniający itp. albo istnieje jakiś np. trainer na czas lub kody ?? (pytam sie bo mi icy tower sie znudził i szukam nowych wrażeń) :hyhy:




.
<<

Russian

Post autor: Russian » 28 lis 2005, 07:24

Re: [wasze opinie] o grze Icy Tower

Na kodach sie nie gra :zdegustowany:
Kody tylko używają lamerzy którzy nie umieją grać, np. jak gram w Call of Duty 1 przez neta to co drugi lamer używa kodów, ale ja mam program antycziterowski :P
A więc co oni zrobią mi na kodach to mi sie nic nie stanie tylko ta moc przeciwko im sie odwróci :rotfl:
A jak chcesz kody to droga wolna i www.google.pl :hyhy:

Pozdrawiam !
<<

mimum

Post autor: mimum » 8 gru 2005, 22:07

Re: [wasze opinie] o grze Icy Tower

Owszem, gra ma koniec jeśli chodzi o podłoże, po którym skaczesz, ale trzeba skakać naprawdę dlłługo. Jeżeli wam się niechce, to daje wam do ściągnięcia plik, którym należy podnienić plik tower.cfg w katalogu, gdzie macie zainstalowaną grę. http://www.megaupload.com/?d=QLMF2K6O Jakby to nieten plik, to mówcie, dam drugi. ;)
<<

petr

Post autor: petr » 9 gru 2005, 07:38

Re: [wasze opinie] o grze Icy Tower

Jedyne cziterskie pliki tower.cfg jakie znam to te odblokowujace schodki...
Jest to jednak gadżet zupelnie nieprzydatny... Wszyscy gracze ze swiatowej czolowki juz dawno zapomnieli o oryginalnym modzie - jest niepraktyczny ;]
piotrekd pisze:
petr pisze:2) nie da sie jej przejsc - nigdy sie nie konczy - wiekszosc gier wyrzucamy w kat po dwoch godzinach, bo wiecej sie z nimi po prostu robic nie da...
Kiedyś się na pewno skończy... :suchy:
Noo, wiadomo, jak spadniesz to gra sie skonczy ;o Wejscie na np 100000 floor jest mozliwe, jesli masz troche czasu... ;) Tak samo jak podroze w czasie sa mozliwe...
<<

Sylwek

Post autor: Sylwek » 13 gru 2005, 15:43

Re: [wasze opinie] o grze Icy Tower

Ja myśle że to fajna gierka :)
Szkoda ze nie wyszła nastepna cześc tej gry :(
<<

roma

Post autor: roma » 24 gru 2005, 16:28

Re: [wasze opinie] o grze Icy Tower

moje piętro to 190 jak na pierwszy raz myśle że następnym będzie lepiej :)
<<

roma

Post autor: roma » 27 gru 2005, 15:55

Re: [wasze opinie] o grze Icy Tower

230 poprawiłem się :D trzeba teraz dojść do 300
<<

konxardas

Post autor: konxardas » 29 gru 2005, 20:23

Re: [wasze opinie] o grze Icy Tower

ja tam dlugo gralem w ta gre i mi sie nie znudzila!!!!
jak porownalem moje rekordy z rekordami w necie to zauwazylem ze jestem slaby!!!!!!!!!!
<<

Lukasz11145

Post autor: Lukasz11145 » 2 sty 2006, 13:04

Re: [wasze opinie] o grze Icy Tower

To jest jedna z lepszych minigierek jakie powstaly!!!!!!!!!Polecam moj rekord to 420!!!!
<<

ktoś

Post autor: ktoś » 2 sty 2006, 19:00

Re: [wasze opinie] o grze Icy Tower

fajna gra mój rekord to czterysta pięćdziesiąt ileś al w tych napisach co się pokazuję tonajlepiej miałem 130 i miałem expllunder czy jakoś tak (nie extreme) .
<<

blazjus

Post autor: blazjus » 6 mar 2006, 10:10

Re: [wasze opinie] o grze Icy Tower

ja sobie w to kiedyś grałem mój rekord to 210 a cambo 40.
<<

Crazy Frog

Post autor: Crazy Frog » 10 kwie 2006, 20:50

Re: [wasze opinie] o grze Icy Tower

boska gra.

szczeble 527

combo 178 :hyhy: :hyhy: :hyhy:
<<

ziemniak1600

Post autor: ziemniak1600 » 12 kwie 2006, 19:46

Re: [wasze opinie] o grze Icy Tower

Heh gra świetna..
Combo:234
Rekordowa wysokość: 546
<<

Ziomek199411

Post autor: Ziomek199411 » 15 kwie 2006, 21:43

Re: [wasze opinie] o grze Icy Tower

Icy Tower to najgorsza minigierka w jaką grałem. No bo JAKI JEST SENS W CIąGłYM SKAKANIU??
<<

Tom

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 820

Rejestracja: 19 gru 2005, 16:36

Post autor: Tom » 1 maja 2006, 20:53

Re: [wasze opinie] o grze Icy Tower

Dawno w to niegrałem, ale ta girka jest warta polecenia innym i zagrania w nią.
Tutaj miała być jakaś mądra sentencja, ale Tom'owi się nie chciało...
<<

szpon

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1308

Rejestracja: 2 lut 2006, 22:46

Skype: szpon5576

Post autor: szpon » 25 sie 2006, 16:41

Re: [wasze opinie] o grze Icy Tower

nom icy tower to nawet fajna gierka ale rzeczywiście szybko sie nudzi, mi sie juz znudzila ale od czasu do czasu tam pogram sobie w nią, nie znam sie tak dobrze na tej grze więc powiem tylko że doszedłem do tego piętra tam gdzie są te kości po tym różowym
<<

koVal

Post autor: koVal » 16 lis 2006, 18:04

Re: [wasze opinie] o grze Icy Tower

ej a jest cos zeby kazde pietro bylo wzdluz tak jak na poczatku i 50? jestem w tobardzio kiepski :wstyd: a to by sie przydalo