Zależy Ci na ilości postów?

Uwagi, propozycje i komentarze dotyczące naszego Forum.

<<

Tom

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 820

Rejestracja: 19 gru 2005, 16:36

Post autor: Tom » 7 maja 2006, 12:29

Zależy Ci na ilości postów?

No właśnie czy zależy Wam na ilości postów jakie napisaliście, i na obrazku rangi?
Bo mnie nie, no bo i po co? Moge mieć np: 100% i co z tego? Wolę pisac mniej a na temat, niż więcej a nie na temat.
Ostatnio zmieniony 7 maja 2006, 12:30 przez Tom, łącznie zmieniany 1 raz.


Tutaj miała być jakaś mądra sentencja, ale Tom'owi się nie chciało...
<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 7 maja 2006, 12:41

Re: Zależy Ci na ilości postów?

A zależy Ci na zakładaniu bezsensownych tematów ?

Z resztą, nikt się nie przyzna do tego, że zależy mu na ilości postów. Powód ? Zostanie posądzony o spamowanie...

Nie zależy mi na postach,bardziej na liczniku "pomógł" bo to chyba nie jest złe. A pamiętacie jakie były żale, gdy Maciek usunął każdemu userowi po kilkadziesiąt i kilkanaście postów ? Płakaliście z rozpaczy...
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!
<<

Sebekzosw

Post autor: Sebekzosw » 7 maja 2006, 12:52

Re: Zależy Ci na ilości postów?

Yakoob pisze:Nie zależy mi na postach,bardziej na liczniku "pomógł"

Mi tak samo... Głosuję na NIE
<<

Ramiro Cruz

Post autor: Ramiro Cruz » 7 maja 2006, 13:06

Re: Zależy Ci na ilości postów?

Uważam że ilośc postów jest mniej ważna od ilości pomógł ponieważ to jakoś o nas światczy i każdy chce się prezentować jak najlepiej.
Yakoob pisze: pamiętacie jakie były żale, gdy Maciek usunął każdemu userowi po kilkadziesiąt i kilkanaście postów ? Płakaliście z rozpaczy...
No ale bez powodu by tego nie zrobił. :] Ja jako że zazywczaj ubywało mi postów zamiast przybywać zaczołęm się starać i jak narazie tylko niektóre(pojedyńcze) posty są usuwane.Myśle że posty to znak obecności i uczestniczenia w życiu forum i m.in.
dlatego jest 10, 20, 30, 40 i więcej %.Jest to znak jaki wkład daliśmy żeby forum było lepsze..Ale przyznać sie musze że kiedy 3 miesiące temu się rejestrowałem to pierwsze tygodnie to było walka o jak najwięcej postów. :zawstydzony: A teraz gdy już troche ich posidam wydaje mni się to żałosne. :zabawa:
Ostatnio zmieniony 7 maja 2006, 14:01 przez Ramiro Cruz, łącznie zmieniany 2 razy.
<<

Mat

Post autor: Mat » 7 maja 2006, 14:31

Re: Zależy Ci na ilości postów?

Yakoob pisze:Z resztą, nikt się nie przyzna do tego, że zależy mu na ilości postów.
To po pierwsze!
Yakoob pisze:Nie zależy mi na postach,bardziej na liczniku "pomógł" bo to chyba nie jest złe.
No i tu też się zgadzam, szkoda tylko że mało kto daje punkty za pomoc :zdegustowany: no ale trudno.
Yakoob pisze:A pamiętacie jakie były żale, gdy Maciek usunął każdemu userowi po kilkadziesiąt i kilkanaście postów ?
Ja nawet tego nie zauważyłem :niepewny:
Tom pisze:No właśnie czy zależy Wam na ilości postów jakie napisaliście, i na obrazku rangi?
Ja używam stylu w którym nawet nie pokazuje rang :)
Na początku kiesy się zarejestrowałem to tylko po to żeby od czasu do czasu się o coś spytać. Dopiero po pół roku od rejestracji zacząłem częściej bywać na forum i wtedy zwracałem uwagę na ilość postów, ale to do czasu kiedy doszedłem do 100. Teraz liczą się dla mnie tylko PLUSY. A naprawdę szanują userów, którzy mają 50 postów i 10 plusów.
<<

Tom

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 820

Rejestracja: 19 gru 2005, 16:36

Post autor: Tom » 7 maja 2006, 15:38

Re: Zależy Ci na ilości postów?

Mat pisze:A naprawdę szanują userów, którzy mają 50 postów i 10 plusów.
No tak Mat, ale to np: 100 postów to robi sie samo z czasem więc nie mów, że sznauja tylko userów którzy maja 50 postów i 10 plusów, bo to wcale nie ich wina, ze mają po 100,200 postów. Taka ilosc postów robi sie sama z czasem.
Tutaj miała być jakaś mądra sentencja, ale Tom'owi się nie chciało...
<<

Mat

Post autor: Mat » 7 maja 2006, 16:09

Re: Zależy Ci na ilości postów?

No tak Mat, ale to np: 100 postów to robi sie samo z czasem więc nie mów, że sznauja tylko userów którzy maja 50 postów i 10 plusów, bo to wcale nie ich wina, ze mają po 100,200 postów. Taka ilosc postów robi sie sama z czasem.
Wiem! Sam mam 375 i nie wiem skąd się wzieły :P No ale to był przykład.
<<

Sylwek

Post autor: Sylwek » 7 maja 2006, 17:33

Re: Zależy Ci na ilości postów?

Ja zagłosowałem na "Mi to jest obojętne" ponieważ nie zwracam na to uwagi, ale po pierwsze większa ilośc postów świadczy też o jego aktywności na forum a nie tylko spamerstów, to są dwie różne sprawy przecież osoby które mają np. 450postów nie mają rangi SPAMER, a ci nawet co mają 10postów na niektórych forach dyskusyjnych miały właśnie miały rangę SPAMER. Moim zdaniem temat jest bez sensu, ale w moim przypadku wygląda to tak, że jak mam się wypowiedziec w jakimś temacie to najpierw się zastanowie czy napisac posta czy nie, bo poco mam pisac w temacie który mnie nie interesuje i jest beznadziejny ale w tym się wypowiedziałem bo mnie w jakimś stopniu zainteresował i chciałem wyrazic swoją opinię.
Yakoob pisze:A pamiętacie jakie były żale, gdy Maciek usunął każdemu userowi po kilkadziesiąt i kilkanaście postów ?
Moim zdaniem Maciek nie usuną nikomu żadnych postów tylko wyłączył naliczanie postów w dziale "Gry Komputerowe" tak jak jest w dziale "South Park". Ponoc miał rację bo ten temat był najlepszym źródłem spamowania po South Parku.

P.S.
Sebekzosw pisze:Mi tak samo... Głosuję na NIE

Skromna wypowieź, mogłeś się troszkę wysilic.
<<

MajorQ

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 144

Rejestracja: 22 lip 2005, 22:31

Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Post autor: MajorQ » 7 maja 2006, 23:23

Re: Zależy Ci na ilości postów?

Jak jest temat w którym moge sie udzielić to tam pisze, jak nie mam o czyms pojecia to nie, prosta sprawa. Osoby którym zależy na postach, pisza nawet wtedy gdy nie mają o czymś zielonego pojęcia.
<<

BaKa

Post autor: BaKa » 8 maja 2006, 18:58

Re: Zależy Ci na ilości postów?

Nie kiedyś zależało :P, ale teraz od kedy sa ważniejsze sprawy wisi mi to! :zdegustowany:
<<

Adamo

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 418

Rejestracja: 31 lip 2005, 19:43

Skype: adamo1991

Lokalizacja: Ostrów Wlkp / Poznań

Post autor: Adamo » 14 maja 2006, 22:47

Re: Zależy Ci na ilości postów?

Ja zaznaczyłem że jest mi to obojętne. Lubie mieć przy swoim pod swoim nickiem jakiś % ale nie będę spamował! Jeszcze troche rozumu mam :hyhy:
<<

jakub1991

Post autor: jakub1991 » 31 maja 2006, 16:56

Re: Zależy Ci na ilości postów?

Zagłosowałem na Mi to obojętne, bo po co mieć wiele postów ???? Czy coś od tego zależy ?? Nie wiem, mozna się "podniecać tym że ma się tyle i tyle potów, ale po co ?? :cisza:
<<

Matiuk

Post autor: Matiuk » 31 maja 2006, 17:19

Re: Zależy Ci na ilości postów?

Pisze by Pisać (czyt. Pisze dla przyjemności, w celu jakiejś dyskusji). Na ilości mi zależało, teraz jakoś nie przykładam do tego większej uwagi. Jak ktoś wyżej napisał, zależy mi bardziej na liczniku pomógł, bo to jest większym atrybutem do samej satyswakcji ;]
<<

Mat

Post autor: Mat » 31 maja 2006, 18:35

Re: Zależy Ci na ilości postów?

A powiem wam że większości zalezy albo zalezało tylko teraz nikt się nie przyzna
<<

Ramiro Cruz

Post autor: Ramiro Cruz » 31 maja 2006, 18:37

Re: Zależy Ci na ilości postów?

Ja powiedziałem że zależało mi na ilosci postów ale teraz to juzmi to zwisa! :D
<<

Iudex

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 491

Rejestracja: 8 lis 2005, 20:54

Post autor: Iudex » 31 maja 2006, 18:38

Re: Zależy Ci na ilości postów?

Ja bym chciał miec dużo postów, ale mi to obojętne ile ich mam.
A powiem wam że większości zalezy albo zalezało tylko teraz nikt się nie przyzna
To jest racja, święta racja.
<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 31 maja 2006, 19:47

Re: Zależy Ci na ilości postów?

A powiem wam że większości zalezy albo zalezało tylko teraz nikt się nie przyzna
Przyzna się i co ? Będzie uznawany do końca swego pobytu na forum, za spamera, bo przyznał się do tego, że chce miec jak najwięcej postów. Takie są Polskie realia...
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!
<<

Mat

Post autor: Mat » 31 maja 2006, 22:29

Re: Zależy Ci na ilości postów?

Yakoob pisze:Przyzna się i co ? Będzie uznawany do końca swego pobytu na forum, za spamera, bo przyznał się do tego, że chce miec jak najwięcej postów. Takie są Polskie realia...
No a jak sobie to inaczej wyobrażasz. Przecież to oczywiste i nie ma co zganiać na polkie realia bo to w pełni zasłuzona ranga. No chociaż z dtugiej strony kiedy zaczynałem to jak już pisałem zależało mi (tylko nie wiem po co) ale mimo to nie spamowałem.
<<

bartekmp

Awatar użytkownika

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1841

Rejestracja: 14 maja 2006, 18:52

Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bartekmp » 2 cze 2006, 16:49

Re: Zależy Ci na ilości postów?

to ile kto ma postów to tylko bajer bo może pisać głupie i beznadziejne posty, a będzie się chwalił że ma XXXX postów :cisza: :cisza:
Semper in altum
<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 3 cze 2006, 03:26

Re: Zależy Ci na ilości postów?

Mat pisze: zależało mi (tylko nie wiem po co)
Może po to, aby dogonić w postach moderatorom albo adminowi, tylko nie wiadomo po co ?
bartekmp pisze:bo może pisać głupie i beznadziejne posty
Każdy głupi, beznadziejny i nie pasujący do tematu jest po prostu usuwany :)
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!