X-BOX 360, PS3 a może Wii??

Gry i sprzęt (Xbox 360, PS3, Wii itp.)

<<

Balrog84

Post autor: Balrog84 » 9 maja 2006, 13:04

X-BOX 360, PS3 a może Wii??

Znana jest juz "oficjalna" cena Playstation 3 w USA za wersję 20GB zapłacimy 499USD, a za 60GB 599USD, w europie cena bedzie "troche"wyzsza a w naszej kochanej "(cenzura) bogatej" polsce cena wzrosnie znajac zycie o kolejny tysiac zlociszy, tak wiec cena na starym kontynencie wyniesie 499Euro za konsole z dyskiem 20gb, a 60GB aż 599Euro, dodatkowo w nowym ps3 pad bedzie pozbawiony wibracji a to przez przegrana sprawe z Immersion, jednym z plusow noego ps jest akcelerator fizyki o czym przczytac mozna tutaj http://gamershell.com/news/28963.html
Jeden z ciekawszych info o premierze to ta ze na starcie sony bedzie mialo manko i to pokazne bo konsola bowiem, bardzo droga w produkcji, sprzedawana będzie poniżej jej kosztów (w innym wypadku prawdopodobnie nikt by na nią nie spojrzał). Jak przewiduje Sony, straty z tego tytułu wyniosą 697 milionów euro.
Najmniej wiadomo o nowum dziecku Nintendo a chodzi o konsole Wii (czytac jako "we" czyli po polskiemu "my") jest to juz oficjalna nazwa konsoli wczesniej byla zapowiadana jako Revolution.Najbardziej oczekiwana rzecza w Wii jest pad a raczej pilot o ktorym wiecej tu :http://www.gram.pl//news.asp?id=370 oraz tu: http://www.gram.pl//news.asp?id=1224


napisze potem jeszcze kilka info o ps3 oraz o xboxie i Wii
Ostatnio zmieniony 9 maja 2006, 15:52 przez Balrog84, łącznie zmieniany 1 raz.


<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 10 maja 2006, 22:31

Re: X-BOX 360, PS3 a może Wii??

PS3, myślę, że powstaje w wyniku coraz większych wymagań na gry, których za kilka lat PS2 już nie uniesie. Cena ? Droga, tego można się było spodziewac..,

Xbox- mam nadzieję że nie przebije PS3 w zaciętej konkurencji.
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!
<<

welll1

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 519

Rejestracja: 22 kwie 2006, 14:44

Post autor: welll1 » 12 maja 2006, 15:47

Re: X-BOX 360, PS3 a może Wii??

PS3 Xbox Nitendo. Jak ja nie nawidze konsloli. Grafika ogółem nie dorasta do komputerowej o sterowaniu juz lepiej nie wspominac (FPS). Komputery 4ever
<<

Ramiro Cruz

Post autor: Ramiro Cruz » 12 maja 2006, 16:01

Re: X-BOX 360, PS3 a może Wii??

welll1 pisze:Grafika ogółem nie dorasta do komputerowej
LOL
Co ty gadasz chyba niewidziałeś grafy Xboxa360
<<

cypers

Post autor: cypers » 12 maja 2006, 18:56

Re: X-BOX 360, PS3 a może Wii??

Oto moje zdania na temat tych 3 konsol.
PS 3 - wydaje mi się, że PS jest tylko popularna ze względu na zaufanie konsolowców do firmy Sony.
XboX 360 - Naszczeście już wyszło i trzyma się bardzo dobrze. Prowdopodobnie zasiądzie na dłuższy czas w domach.
PII - Gry mogą być na tę konsolę tanie. Ponieważ chyba zasłyszałem gdzieś, że tworzenie gier na tę konsolkę nie jest drogie.
<<

Ramiro Cruz

Post autor: Ramiro Cruz » 12 maja 2006, 19:53

Re: X-BOX 360, PS3 a może Wii??

cypers pisze:PII
Co to Pii? ja znam Wii a nie Pii!
cypers pisze:zasłyszałem gdzieś, że tworzenie gier na tę konsolkę nie jest drogie.
Na gram.pl tak pisalo.
<<

rojal

Post autor: rojal » 13 maja 2006, 13:06

Re: X-BOX 360, PS3 a może Wii??

Jakby kogos interesowalo, wiele firm ma watpliwosci, czy robic gry na PS3. A na pewno nie beda robili wylacznosci dla tej platformy. Powodem ma byc trudnosc w programowaniu. Juz PSX i PS2 byly wyzywajace pod wzgledem projektu, PS3 zapewne bedzie jeszcze gorsze pod tym wzgledem. Ale oczywiscie jakosc grafiki bedzie na najwyzszym poziomie.
Przypominaja sie czasy rewolucji z PSX jakies 10 lat temu :oczami:
<<

cypers

Post autor: cypers » 13 maja 2006, 13:57

Re: X-BOX 360, PS3 a może Wii??

Ja myślę, że XboX 360 będzie lepszy, a nie jakiś PS3.
Pozatym XboX 360 jest tańszy, jest na rynku i wychodzą na tę konsolkę dość interesujące gry.
<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 13 maja 2006, 14:29

Re: X-BOX 360, PS3 a może Wii??

O Xboxie więcej można mówić, bo jest dostępny już w Polsce, zPS 3 jest inaczej.
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!
<<

Balrog84

Post autor: Balrog84 » 13 maja 2006, 15:14

Re: X-BOX 360, PS3 a może Wii??

O Xboxie więcej można mówić, bo jest dostępny już w Polsce
xboxa 360 jeszcze nie ma w polsce to wszystko co jest w media markt itp. to konsole sprowadzane z zagranicy u nas ma byc dopiero kolo listopada może w wakacje
Podano cene konsoli Wii ma wyniesc 249 dolarow czyli jakies 800 zlotych może w polsce 1000 to i tak w porownywaniu z konkurencja ogromna zaleta a do tego dochodzi jeszcze obok rewolucyjnego sterowania nowy kontroler a mianowice pistolet (cos na podobienstwo do tego co bylo do snesa) a jak sie fajnie gralo na takim czym to chyba pamietaja wszyscy co grali w duck hunt :D
Ostatnio zmieniony 13 maja 2006, 15:15 przez Balrog84, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

boman

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 186

Rejestracja: 17 sie 2005, 22:12

Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: boman » 13 maja 2006, 17:43

Re: X-BOX 360, PS3 a może Wii??

PS3 - uważam, że sony przejedzie się na tej konsoli, gdyż będą musieli na starcie dopłacić kupe kasy, poza tym jest wiele problemów z tą konsolą (nie mieści się w obudowie itd).
Xbox 360 - chyba pogromi PS3, gdyż jest już w sprzedaży i wyświetla świetnej jakości grafikę w grach, które i tak są wyświetlane powyżej 60 fps.Microsoft wygra walkę z sony, ponieważ jest cwany i możliwe, że w dniu premiery PS3 przeceni xboxa i doda napęd HD DVD i większość ludzi kupi właśnie "x-pudło"
Wii - ma ona mniejszą moc niż pozostałe konsole, lecz nadrabia padem, który ma być bardzo innowacyjny. na pewno odniesie sukces w Japonii, gdyż bęzie tańsze niż inne konsole i wyjdzie na nie wiele gier, w które grają w szczególności Japończycy.

Takie jest moje zdanie na temat konsol nowej generacji, lecz nie ma to jak porządny PC. :D
It wasn`t impossible to build RAPTURE at the bottom of the sea. It was impossible to build anywhere else.
<<

RIDDICK

Post autor: RIDDICK » 26 maja 2006, 15:32

Re: X-BOX 360, PS3 a może Wii??

Zastanawiam się co wybrać PS3 czy Xbox 360?. PS3 ma większą moc obliczniową (może być więcej obiektów na ekranie i pociśnie lepszą fizyke dzięki Cell'owi) od X360, ale na Xbox'a 360 będzie wychodzić więcej gier(tańsze koszty produkcji gier) a przede wszystkim większość gier które wychodzą na PC np. Gears of War, Brothers in Arms 3, Splinter Cell 4, The Elder Scrolls: Oblivion itd.

PS. Na PS3 będzie można grać za darmo w internecie http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=26332 , ale Microsoft z swoim Xbox'em 360 może też zrobić tak samo jak Sony z PS3.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2006, 15:37 przez RIDDICK, łącznie zmieniany 3 razy.
<<

Balrog84

Post autor: Balrog84 » 2 lip 2006, 21:34

Re: X-BOX 360, PS3 a może Wii??

Kod: Zaznacz cały

Niemiecka sieć sklepów MediaMarkt rozpoczęła przyjmowanie zamówień przedpremierowych na najnowszą konsolę Sony, PlayStation 3. Oferowana jest jedynie wersja z dyskiem 60GB za, bagatela... 765 dolarów!

Druga wersja, posiadająca dysk 20GB nie jest dostępna w preorderze i - według pogłosek - nigdy nie będzie dostępna w sprzedaży w Europie! Do zamówienia przedpremierowego wybrać można jedną z czterech gier: Formula 1, Motorstorm, SingStar lub Genji.

Warto też zauważyć, że internetowy sklep Play.com zbierał zamówienia na tę samą wersję, jednak w cenie 1000 dolarów i dodając nie jedną, a trzy gry. Niezależnie od tego, jakie bonusy otrzymamy, wszystko wskazuje na to, że PlayStation 3 będzie najdroższą z nowych konsol. W naszym Kraju zapłacimy za nią zapewne blisko 2450 zł. 
zródło gram.pl

no wiec japonczycy "troche" przegieli z cena!! bo za taka kase to mam Wii = X-Box360 razem tak wiec play3 skreska sie sam...
<<

Ramiro Cruz

Post autor: Ramiro Cruz » 2 lip 2006, 22:27

Re: X-BOX 360, PS3 a może Wii??

No niezupełnie!
Pomyśl jeśli masz wydawać 1000$(lub więcej) na odtwarzacz Blu-Ray to lepiej juz kupić PS3. Co do ceny niejest tak wysoka jak PS2(któa początkowo wynosiła 2999zł w Europie 300 Euro(3 miesiace poźniej 1700)) ale na pewno dużo większa od konsol Nintendo i Microsoft'u! Czyżby Sony wykopało sobie samemu grób?
Zobaczymy po premierze!
<<

dariusz

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 465

Rejestracja: 28 sty 2006, 15:35

Lokalizacja: Nojewo

Post autor: dariusz » 2 lip 2006, 22:44

Re: X-BOX 360, PS3 a może Wii??

Xbox!! Marzenia.. ehh.. tylko pomarzyć!
Grafa na Xbox jesst o niebo lepsza niż na kompie (nie zawsze) i wiadaomo,, gry najpierw są na konsole! :znudzony:
Ale na kompie gra sie lepiej!
Nvidia 9200 512 Mb, Intel Dual Core 2Ghz, Hdd 320 Gb, 4 Gb DDR 2 Ram.
<<

Ramiro Cruz

Post autor: Ramiro Cruz » 3 lip 2006, 00:27

Re: X-BOX 360, PS3 a może Wii??

dariusz pisze:Grafa na Xbox jesst o niebo lepsza niż na kompie (nie zawsze)
Na zwykłym to raczej nie ale na X360 to naprawde grafika jest cudna!(Z tego co widziałem).
Pozatym na PS3 grafika powinna być najlepsza z dostepnych konsol ale szczerze to Gdybym miał taką kase to raczej wybrał bym produkt M$ lub Nintendo.