AntyStarForce - czyli jak obronić się przed StarForce

Gotowe rozwiązania/porady, którymi chcielibyście się podzielić z innymi :ok: W tym dziale nie zadajemy pytań.

<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 19 maja 2006, 23:34

AntyStarForce - czyli jak obronić się przed StarForce

Za zgodą naszego Administratora Maćka i jednego z Moderatorów - Miłosza28, postanowiłem w jednym miejscu i na bezpiecznym, niezasyfionym serwerze zebrać wszystkie istniejące cracki do gier i programów zabezpieczonych programem StarForce.

22 marca - Gildia Gier Komputerowych - news "Kolejne problemy ze StarForce". Przeczytajcie to sami i wybierzcie - czy wolicie przestrzegać zaleceń umów licencyjnych, które akceptujecie przy każdorazowej instalacji gier, czy wolicie, żeby komputer był bezpieczny.

Poniżej: lista cracków do gier SF i wersji, dla których są one przeznaczone. Możecie testować cracka do wersji angielskiej, czy zadziała na polskiej - nie jest to gwarantowane, ale spróbować nie zaszkodzi.

1944: Battle of the Bulge - 1.0 - wersja angielska i niemiecka - RELOADED
7 Sins - 1.0 - wersja angielska - RELOADED

Aha i żeby było jasne: zawartość tematu NIE MA NA CELU pomocy właścicielom kopii pirackich - jak fuksem skorzystają, ich szczęście - tylko zabezpieczenie komputerów posiadaczy oryginalnych gier przed nieautoryzowaną ingerencją programu zachowującego się coraz bardziej, jak trojan. Ponadto nie życzę też sobie requestów o cracki do StarForceów - powstają one, kiedy jest ku temu możliwość. Jak nie możecie się doczekać aż uda się coś RELOADED albo DEViANCE, to macie StarForce Reengineering Tools (na dniach podam linka) i zasiadać do języków programowania, robić cracka.

I ostatnie: dziś już nie bardzo mam czas, ale będę aktualizował często listę cracków do StarForce'a. Jak na razie przejrzałem gierki zaczynajace się od cyfr w nazwach.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2007, 16:56 przez Delacroix, łącznie zmieniany 2 razy.


Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.
<<

MajorQ

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 144

Rejestracja: 22 lip 2005, 22:31

Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Post autor: MajorQ » 25 maja 2006, 10:25

Re: AntyStarForce - czyli jak obronić się przed StarForce

Popieram inicjatywe Delacroix'a i moge pomóc w tworzeniu tego działu, bo mimo że mam sporo oryginałów gier zabezpieczanych SF to zazwyczaj kopiuje cracki żeby tylko wywalić te zabezpieczenie.
<<

Feniks

Post autor: Feniks » 25 maja 2006, 10:35

Re: AntyStarForce - czyli jak obronić się przed StarForce

Ja mam 3 gry ze strforce

a dokładnie

Toca recer driver 3
i nie pamiętam dwóch !

I ciekawoska

Grupa Ubi Soft ma zaaprzestać zapezpiczanie płyt starforce !
<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 25 maja 2006, 10:54

Re: AntyStarForce - czyli jak obronić się przed StarForce

Już zaprzestali. PS. Jutro wznawiam uploady. Zacznę właśnie od rozprawienia się z tym topikiem. MajorQ - wal na GG, podzielimy się robótką.
Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.
<<

Feniks

Post autor: Feniks » 25 maja 2006, 11:04

Re: AntyStarForce - czyli jak obronić się przed StarForce

oferuje swoją pomoc moge znajdować pliki tylko potrzebuje ktore gr mają star force te ktore znam to wiem !
<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 25 maja 2006, 11:19

Re: AntyStarForce - czyli jak obronić się przed StarForce

OK, zatem podział zadań (link do strony źródłowej obaj otrzymaliście albo na PW albo na GG):

JA: 0-9-A-E
F-M - nieobsadzone
MajorQ: N-S
T-Z - nieobsadzone z przyczyny rezygnacji Feniksa.

Zasada jest następująca: sprawdzać każdą grę. Jeżeli w polu Protection ma wpisane StarForce, ściągacie wszystkie cracki do niej, poza tymi oznakowanymi jako niedziałające. Następnie sprawdzacie pod kątem ewentualnych wirusów i zweryfikowany plik dajecie na www.MooLoad.com . Link do uploadowanego pliku dawać mi na GG/PW i ja umieszczam go w pierwszym poście.

Get it done, people.
Ostatnio zmieniony 25 maja 2006, 11:58 przez Delacroix, łącznie zmieniany 1 raz.
Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.
<<

jakub1991

Post autor: jakub1991 » 3 cze 2006, 20:54

Re: AntyStarForce - czyli jak obronić się przed StarForce

Kiedy będzie jakieś uaktualnienie ???? Bo narazie aby 2, troche mało :zdegustowany:
<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 3 cze 2006, 20:55

Re: AntyStarForce - czyli jak obronić się przed StarForce

Wznawiam za 2 dni. Uaktualnienie będzie obejmowało całą bibliotekę cracków do StarForce.
Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.
<<

jakub1991

Post autor: jakub1991 » 3 cze 2006, 21:24

Re: AntyStarForce - czyli jak obronić się przed StarForce

Delacroix pisze:Uaktualnienie będzie obejmowało całą bibliotekę cracków do StarForce.

:szok: SUPER, jak to zrobisz to wielki PLUS dla ciebie

,
Delacroix pisze:F-M - nieobsadzone

a czy to obsadziłeś ??
<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 3 cze 2006, 21:26

Re: AntyStarForce - czyli jak obronić się przed StarForce

Znaczy się, okazuje się, że całość jest na moich barkach, nie otrzymuję żadnych wiadomości od MajorQ. Feniks to przynajmniej zachował się z twarzą i powiedział, że nie pomoże mi z tym, a MajorQ po prostu zamilkł, nie mówiąc nic. Więc całość zadania spoczywa na moich barkach.
Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.
<<

jakub1991

Post autor: jakub1991 » 5 cze 2006, 15:25

Re: AntyStarForce - czyli jak obronić się przed StarForce

uuuuu...... to widze że cracki będą dopiero w jakimś innym termini ????? :padam:
<<

RIDDICK

Post autor: RIDDICK » 5 cze 2006, 15:35

Re: AntyStarForce - czyli jak obronić się przed StarForce

Delacroix masz tu listę gier wraz z informacją czym są chronione http://www.daemon-tools.cc/dtcc/gamedb.php dzięki temu możesz znaleść wszystkie gry chronione STARFORCE'm i poszukać do nich cracki.
Ostatnio zmieniony 5 cze 2006, 15:42 przez RIDDICK, łącznie zmieniany 3 razy.
<<

MajorQ

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 144

Rejestracja: 22 lip 2005, 22:31

Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Post autor: MajorQ » 5 cze 2006, 18:07

Re: AntyStarForce - czyli jak obronić się przed StarForce

Ja swoją działke już dla Delacriox'a podesłałem, jak będize miał czas to wrzuci.
<<

jakub1991

Post autor: jakub1991 » 6 cze 2006, 17:11

Re: AntyStarForce - czyli jak obronić się przed StarForce

MajorQ pisze:Ja swoją działke już dla Delacriox'a podesłałem, jak będize miał czas to wrzuci.
A możesz powiedzieć jakie gry ??
<<

MajorQ

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 144

Rejestracja: 22 lip 2005, 22:31

Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Post autor: MajorQ » 6 cze 2006, 21:10

Re: AntyStarForce - czyli jak obronić się przed StarForce

Wszytkie do gier od liter N do S. Oczywiście do gier do których są cracki.
W ciągu kilki najbliżsyzch dni podrzuce cracka do super gry Splinter Cell: Chaos Thoery, bo pojawił się juz po tym jak pobrałem cracki do gier z przedziału N-S.Crack jest spory(ok. 80 MB), ale nie zajmuje dzięki Bogu tyle miejsca co ten do Bet on Soldier(2,8 GB) Ostatnio pojawił sie jeszcze crack do innej gry zabezpiecoznej Starforce'm a mianowicie do Cross Racing Championship.
Ostatnio zmieniony 6 cze 2006, 21:11 przez MajorQ, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

jakub1991

Post autor: jakub1991 » 9 cze 2006, 11:05

Re: AntyStarForce - czyli jak obronić się przed StarForce

To kiedy można się spodziewać pełnej listy cracków ?
<<

hooded_man

Post autor: hooded_man » 9 cze 2006, 12:48

Re: AntyStarForce - czyli jak obronić się przed StarForce

Zadam tylko pytanie poco to?? Jeśli ktoś będzie chciał mieć cracka wo wchodzi na serial WS i tam ma wszysto czego potrzeba. Ale jeśli ktoś nie ma czego robić w domu to bardzo prosze :]
<<

jakub1991

Post autor: jakub1991 » 12 cze 2006, 19:27

Re: AntyStarForce - czyli jak obronić się przed StarForce

Ej Delacroix, napisz coś o tym kiedy jest przewidywane uaktualnienie listy cracków :cisza:
<<

Lucas McFly

Awatar użytkownika

VIP

Posty: 290

Rejestracja: 19 paź 2005, 21:06

Post autor: Lucas McFly » 12 cze 2006, 19:36

Re: AntyStarForce - czyli jak obronić się przed StarForce

Crack do Splinter Cella: chaos theory jest dostepny http://m0005.gamecopyworld.com/games/pc ... ll_3.shtml
Ostatnio zmieniony 12 cze 2006, 19:39 przez Lucas McFly, łącznie zmieniany 2 razy.
<<

jakub1991

Post autor: jakub1991 » 12 cze 2006, 20:43

Re: AntyStarForce - czyli jak obronić się przed StarForce

A jest dobry crack do PoP T2T i Toca3 ??