[Dyskusja] Mistrzostwa Europy w 2008 roku w piłce nożnej

O wszystkich dyscyplinach sportowych oraz o tym, co szczególnie kręci facetów - o Motoryzacji!

<<

d6mi6n

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 221

Rejestracja: 7 wrz 2007, 20:20

Post autor: d6mi6n » 14 cze 2008, 23:44

Re: [Dyskusja] Mistrzostwa Europy w 2008 roku w piłce nożnej

ja jeszcze wrócę do meczu Polska Austraia
Owszem początek nie należał do nas ale przecież bramkarz właśnie jest po to w drużynie żeby bronić bramki i nie dopuścić do gola więc wynik remisowy wcale nie jest słuszny.


Nie wiem jak to jest, ale może zrozumiem w końcu Życia uczę się stale by pojąć wiedzę ojców
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 15 cze 2008, 08:34

Re: [Dyskusja] Mistrzostwa Europy w 2008 roku w piłce nożnej

tak, bramkarz od tego jest, ale reszta drużyny jest od tego, żeby za często nie musiał tego robić i od tego, żeby zdobywać gole.

Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin
<<

d6mi6n

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 221

Rejestracja: 7 wrz 2007, 20:20

Post autor: d6mi6n » 15 cze 2008, 11:00

Re: [Dyskusja] Mistrzostwa Europy w 2008 roku w piłce nożnej

mad_prince, masz zupełną racje ale nie można powiedzieć, że nie zasługiwaliśmy na wygraną bo Austria dominowała na początku i tylko Boruc nas uratował, i to oni powinni wygrać
Nie wiem jak to jest, ale może zrozumiem w końcu Życia uczę się stale by pojąć wiedzę ojców
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 16 cze 2008, 10:48

Re: [Dyskusja] Mistrzostwa Europy w 2008 roku w piłce nożnej

d6mi6n pisze:i to oni powinni wygrać
Wygrać? A niby czemu wygrać? Skoro nie potrafili strzelić gola to niby czemu mieliby wygrać? Wciąż nie rozumiem takich bredni... A może ktoś mi wytłumaczy w miarę logicznie czemu Austria miałaby wygrać nie strzelając gola?
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

Mikolaj.

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 470

Rejestracja: 5 sie 2007, 17:58

Post autor: Mikolaj. » 16 cze 2008, 11:16

Re: [Dyskusja] Mistrzostwa Europy w 2008 roku w piłce nożnej

Zostawmy za sobą już ten nieszczęsny mecz z Austrią. Oni zdobyli bramkę po dość wątpliwym karnym, my strzeliliśmy z spalonego, czyli mamy idealny remis.
Wczoraj zakończyła się rywalizacja w grupie A. Zgodnie z oczekiwaniami z grupy wyszła Portugalia i co mnie osobiście zaskoczyło Turcja. Liczyłem na Czechów, ale nie dali rady i przegrali z Turcją po dość emocjonującym meczu, a szczególnie jego końcówce. W drugim meczu Szwajcaria pokonała grającą w dość zmienionym składzie Portugalię.
Dziś mecz Polaków. Osobiście liczę, że wygramy z Chorwacją, ale nie daje nam dużych szans na przejście do następnej rundy.
Dell XPS 1530 | 15.4" WXGA+ | Tuxedo Black | T8300 2,4GHz | 3GB RAM | GeForce 8600 256 DDR3 | 160GB Hard Drive | Bluetooth | 9-cell Battery | Genuine Vista Ultimate |
<<

Śledziks

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 854

Rejestracja: 12 cze 2006, 13:14

Post autor: Śledziks » 16 cze 2008, 12:08

Re: [Dyskusja] Mistrzostwa Europy w 2008 roku w piłce nożnej

Też mam nadzieję że stanie się cud i Austria wygra z Niemcami a my z Chorwacją. O ile my mamy szansę bo Chorwacia będzie grała w słabszym składzie o tyle bardzo wątpię w to żeby Austria pokonała Niemców.
Obrazek
<<

d6mi6n

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 221

Rejestracja: 7 wrz 2007, 20:20

Post autor: d6mi6n » 16 cze 2008, 20:33

Re: [Dyskusja] Mistrzostwa Europy w 2008 roku w piłce nożnej

wczorajszy mecz Czechy - Turcja totalne zaskoczenie, bramkarz z kartką i obrońca na jego miejsce :szok:
Czy dzisiaj nam sie uda?? szanse teoretyczne no ale może...
Nie wiem jak to jest, ale może zrozumiem w końcu Życia uczę się stale by pojąć wiedzę ojców
<<

Aq

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 520

Rejestracja: 19 lip 2007, 12:54

Post autor: Aq » 16 cze 2008, 20:44

Re: [Dyskusja] Mistrzostwa Europy w 2008 roku w piłce nożnej

Dooooo Booooju Poooolsko.

Jedziemy z Chorwatami a Austriacy z Niemiaszkami.
<<

Mikolaj.

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 470

Rejestracja: 5 sie 2007, 17:58

Post autor: Mikolaj. » 16 cze 2008, 21:35

Re: [Dyskusja] Mistrzostwa Europy w 2008 roku w piłce nożnej

Pierwsza połowa za wyjątkiem pierwszych 10 minut dość kiepska w naszym wykonaniu. Nie stwarzamy zagrożenia pod bramką Chorwatów, popełniamy błędy w defensywie i pewnie gdyby zamiast Boruca w bramce stał ktoś inny było by już te 2-0, ale niestety nie dla nas. Oby druga połowa była lepsza.
Dell XPS 1530 | 15.4" WXGA+ | Tuxedo Black | T8300 2,4GHz | 3GB RAM | GeForce 8600 256 DDR3 | 160GB Hard Drive | Bluetooth | 9-cell Battery | Genuine Vista Ultimate |
<<

Robertinho

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1226

Rejestracja: 12 gru 2006, 21:37

Skype: bercik.93

Lokalizacja: Radostowice

Post autor: Robertinho » 16 cze 2008, 22:22

Re: [Dyskusja] Mistrzostwa Europy w 2008 roku w piłce nożnej

No i 1:0 przegrywamy. Tyle samo przegrywa Austria z Niemcami. Czyli można już śpiewać: do domu Polskooooo.... . Ech... już nie wierzę w to, że zdołamy wyjść z tej grupy.
<<

Aq

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 520

Rejestracja: 19 lip 2007, 12:54

Post autor: Aq » 16 cze 2008, 22:43

Re: [Dyskusja] Mistrzostwa Europy w 2008 roku w piłce nożnej

No cóż trudno ale były emocje a to najważniejsze w naszym życiu bo bez emocji byli byśmy robotami. Jedziemy do domu ale jak to mówią, wszędzie dobrze ale w domu najlepiej.
<<

MATchlesS

Awatar użytkownika

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1724

Rejestracja: 5 lip 2007, 12:25

Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca

Post autor: MATchlesS » 16 cze 2008, 22:44

Re: [Dyskusja] Mistrzostwa Europy w 2008 roku w piłce nożnej

Operacja "Pakowanie klamotów" rozpoczęta :!:
Znów Boruc obronił kilka znakomitych strzałów Chorwatów, Roger grał na wysokim poziomie, zarówno jak Zahorski, Saganowski i Smolarek. Obrona tym razem bez większych kiksów.
Rozczarował znów troszkę Krzynówek, jak i Lewandowski (trochę niepotrzebnych strat...).
Brak asekuracji i niedokładne podania (głównie w końcówce meczu) to cechy gry naszych piłkarzy podczas tego meczu.

Zremisowaliśmy z megaprzeciętniakiem - Austrią i przegraliśmy z drugim składem Chorwacji. W sumie dokładnie takie coś przewidywałem, tylko troszkę inne wyniki (myślałem, że będzie gorzej...). :zdegustowany:
Ostatnio zmieniony 16 cze 2008, 22:47 przez MATchlesS, łącznie zmieniany 2 razy.
MATchlesS = MTS = Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości. :-]
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chcę. :-]
PC: AMD Athlon 64 X2 5200+ | 4 GB RAM | GeForce 9600 (512 MB; EVGA) | 250 GB Seagate | Creative SBS 240 | LCD LG 17''
<<

Śledziks

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 854

Rejestracja: 12 cze 2006, 13:14

Post autor: Śledziks » 16 cze 2008, 23:34

Re: [Dyskusja] Mistrzostwa Europy w 2008 roku w piłce nożnej

Ehh no coż nie udało się. Jak to kolega powiedział w eliminacjach to Polacy umieja grać, ale na takich turniejach o już nie. Jakiś dobry psycholog by się przydał bo chłopaki się stresują i grać nie umieją. To jakby byli całkiem inni ludzie. Weźmy takiego Smolarka w eliminacjach grał super, a na Euro prawie go nie było. Jedynie tylko Boruc i Roger coś pokazali. Reszta spieła poślady i nic z tego nie wyszło. Ogólnie występy Polaków oceniam na średnio, w końcu aż tak źle nie grali, zabrakło trochę szczęścia i dobrego sędziego :D
Obrazek
<<

Mikolaj.

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 470

Rejestracja: 5 sie 2007, 17:58

Post autor: Mikolaj. » 17 cze 2008, 17:30

Re: [Dyskusja] Mistrzostwa Europy w 2008 roku w piłce nożnej

No to kolejna wielka impreza zakończona w fazie grupowej. Dwie przegrane, w tym jedna z drugim składem Chorwacji i jeden remis z słabą Austrią pozostawiają dość marny obraz naszej reprezentacji. Graliśmy źle, byliśmy strasznie wolni, ogólnie nędza. Wyróżnić można jedynie Boruca i Rogera, reszta albo grała mało i oceniać nie ma czego, albo grała słabo. Całe szczęście, że nie dostaliśmy się do grupy z Holandią, bo tam nawet fruwający Boruc by nas nie wybronił przed stratą pewnie minimum trzech bramek.
Dzisiaj się zapowiadają dość ciekawe mecze, szczególnie ciekawa może być postawa Holandi, która awans już ma w kieszeni i czasami może odpóścić sobie mecz z Rumunią. No i nie można zapominać o meczu mistrzów i wicemistrzów świata z 2006 roku. Z tym, że może to być czasami mecz tylko o honor. Wszystko zależy od postawy Holandi z Rumunią.
Dell XPS 1530 | 15.4" WXGA+ | Tuxedo Black | T8300 2,4GHz | 3GB RAM | GeForce 8600 256 DDR3 | 160GB Hard Drive | Bluetooth | 9-cell Battery | Genuine Vista Ultimate |
<<

kratos31

Awatar użytkownika

TOP Technik

Posty: 458

Rejestracja: 14 lis 2007, 20:36

Lokalizacja: Opole

Post autor: kratos31 » 17 cze 2008, 21:04

Re: [Dyskusja] Mistrzostwa Europy w 2008 roku w piłce nożnej

Na boisku był tylko jeden zawodnik Boruc i 10 koszulek.
<<

Mikolaj.

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 470

Rejestracja: 5 sie 2007, 17:58

Post autor: Mikolaj. » 20 cze 2008, 17:49

Re: [Dyskusja] Mistrzostwa Europy w 2008 roku w piłce nożnej

Faza grupowa za nami. Jakiś wielkich niespodzianek nie było, no chyba, że ktoś liczył na to, że Polska wyjdzie z grupy, to niestety się zawiódł.
Wczoraj rozegrano pierwszy ćwierćfinał w którym Niemcy pokonali Portugalię. W sumie liczyłem na Portugalczyków, ale ci mnie trochę zawiedli. Portugalia grała gorzej niż w fazie grupowej i przegrała zasłużenie.
Dziś drugi ćwierćfinał w którym osobiście liczę na Chorwację.
Dell XPS 1530 | 15.4" WXGA+ | Tuxedo Black | T8300 2,4GHz | 3GB RAM | GeForce 8600 256 DDR3 | 160GB Hard Drive | Bluetooth | 9-cell Battery | Genuine Vista Ultimate |
<<

MATchlesS

Awatar użytkownika

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1724

Rejestracja: 5 lip 2007, 12:25

Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca

Post autor: MATchlesS » 21 cze 2008, 11:13

Re: [Dyskusja] Mistrzostwa Europy w 2008 roku w piłce nożnej

Dzisiaj zapowiada się świetny mecz - Holandia przeciwko Rosji. Ci drudzy grają naprawdę niezły futbol, myślę, iż są w stanie zatrzymać Holendrów, którym osobiście bardzo kibicuję. Oby tylko Oranje nie byli zbyt pewni, bo może to skończyć jak porażka Portugalii z Niemcami.

Moim cichym faworytem są... Włosi. Na ostatnich Mistrzostwach Świata również ledwo wyszli z grupy, a potem... każdy wie jak było. Myślę, że są w stanie pokonać nieźle grających Hiszpanów.
MATchlesS = MTS = Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości. :-]
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chcę. :-]
PC: AMD Athlon 64 X2 5200+ | 4 GB RAM | GeForce 9600 (512 MB; EVGA) | 250 GB Seagate | Creative SBS 240 | LCD LG 17''
<<

d6mi6n

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 221

Rejestracja: 7 wrz 2007, 20:20

Post autor: d6mi6n » 21 cze 2008, 20:43

Re: [Dyskusja] Mistrzostwa Europy w 2008 roku w piłce nożnej

wczorajszy mecz totalny szok :szok: masakra to co odstawili chorwaci załamało mnie. Przyznam, że myślałem nawet, że mają szanse na finał a tu wszyscy wiemy jak się skończyło :mur: na dodatek gol stracony już w 122 min to prawie tak samo bolesne jak wtedy karny dla polaków
Nie wiem jak to jest, ale może zrozumiem w końcu Życia uczę się stale by pojąć wiedzę ojców
<<

MATchlesS

Awatar użytkownika

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1724

Rejestracja: 5 lip 2007, 12:25

Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca

Post autor: MATchlesS » 22 cze 2008, 09:40

Re: [Dyskusja] Mistrzostwa Europy w 2008 roku w piłce nożnej

MTS pisze:Oby tylko Oranje nie byli zbyt pewni, bo może to skończyć jak porażka Portugalii z Niemcami.
Jam jest prorok. :]
Jeśli chodzi o wczorajszy mecz, to bardziej rozczarowała mnie słaba gra Holendrów niż świetna dyspozycja Rosjan - widziałem ich grę i byłem pewien, że dla Oranje nie będzie to spacerek. Wydaję mi sie, iż Rosjanie awansują do finału - z Turkami nie powinni mieć większych problemów.

No, a dzisiaj piwo, orzeszki i miód ---> Hiszpania kontra Włochy. :cool:
MATchlesS = MTS = Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości. :-]
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chcę. :-]
PC: AMD Athlon 64 X2 5200+ | 4 GB RAM | GeForce 9600 (512 MB; EVGA) | 250 GB Seagate | Creative SBS 240 | LCD LG 17''
<<

zioomus

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 823

Rejestracja: 17 wrz 2005, 19:13

Lokalizacja: Płock

Post autor: zioomus » 22 cze 2008, 09:49

Re: [Dyskusja] Mistrzostwa Europy w 2008 roku w piłce nożnej

Niemcy - Turcja
Rosja - Hiszpania/Włochy

Chyba tak się drabinka układa.


Ależ ten Arshavin jest niesamowity :O w ogóle, cała drużyna Rosji grała wspaniale,dziwi mnie to, że v.Basten nie wpuścił Robbena... czyżby jakiś konflikt?
Zapraszam do mojej galerii :)