Bezsensowne nabijanie postów...

Uwagi, propozycje i komentarze dotyczące naszego Forum.

<<

Piki

Awatar użytkownika

Topic author

Ekspert

Posty: 421

Rejestracja: 6 lis 2005, 12:24

Lokalizacja: Borów

Post autor: Piki » 7 lip 2006, 14:16

Bezsensowne nabijanie postów...

Witam!
Wiem, ze gdy napisze ten temat wiele osob mnie znienawidzi, ale nie moge juz tego czytac!
Załóżmy, wchodzi jakis dzieciak na forum i płacze, że nie dziala mu gra bo jest napisane zeby plyte wlozyc, a wlozyl (jakby ktos jeszcze nie zajarzyl to chodzi o cracka). Jest kilku takich uzytkownikow na tym forum, ktorzy tylko czekaja na taki glupi temat takiego glupiego dziecka! Gdy tylko sie taki temat pokaze, od razu zasypuja go masa postow typu "Piratom nie pomagamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..." czy "www.piratom.nie.pomagamy.pl". I post nabity :cwaniak: Tylko po jakiego ch**a wypowiadacie sie w takich tematach?! Takie tematy pisza tylko dzieci specjalnej troski (jak to sie ladnie mowi ;) ), ktore nie zauwazyly regulaminu! może sie myle, ale wydaje mi sie, ze w takiej sytuacji powinniscie nic nie piszac poczekac, az forum odwiedzi jakis moderator i pousuwa te lamerskie tematy! Jeszcze lepiej jest kliknac w ikonke "!" przy takim poscie! Zobaczcie sobie do Śmietnika na serie takich samych tematow o tytule "wpadnijcie, obejrzyjcie, dołączcie sie,, fajne dziewczyny,". Mroczny, po co odpisujesz w takich idiotycznych tematach? I to jeszcze non stop to samo! :/ Wiele jest takich tematow (przewaznie w Śmietniku)!
Troche to wszystko zamieszalem, ale mysle, ze ktos to zrozumie :D


<<

Alkohol

Post autor: Alkohol » 7 lip 2006, 14:31

Re: Bezsensowne nabijanie postów...

Wszystko pięknie, ale wątpię, żeby wiele osób się do tego zasposowało. Jeśłi byłoby inaczej byłbym jednak w siódmym niebie :)


Aha, żeby w tym temacie nie było nabijania postów, będę dawał WSZYSTKIM userom ostrzeżenia.
<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 7 lip 2006, 15:30

Re: Bezsensowne nabijanie postów...

Yac3k, może i masz rację.Ale ludzie, lubią pokłócić się z innymi ludźmi, mówiąc, że piratom nie pomagamy, albo poszukaj na google. Taki jest świat, że ktoś musi wtrącić swoje 3 grosze. Wiadomo, że nie wszyscy przy niepotrzebnym temacie, się nie wypowiedzą. Można przecież dać "!",ale oczywiście trzeba coś jeszcze dopisać, no bo takie dziecko musi się w końcu nauczyć.
Yac3k pisze: Jest kilku takich uzytkownikow na tym forum, ktorzy tylko czekaja na taki glupi temat takiego glupiego dziecka! Gdy tylko sie taki temat pokaze, od razu zasypuja go masa postow typu "Piratom nie pomagamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..." czy "www.piratom.nie.pomagamy.pl".
Bueheh, śmieszne jest to zdanie a szczególnie słowo kilku...

A po za tym namawianie ludzi, żeby nie pisali w niepotrzebnych tematach, jest porównywalne z tym gdybyśmy mieli namówić kobietę aby sikała na stojąco...
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!
<<

Piki

Awatar użytkownika

Topic author

Ekspert

Posty: 421

Rejestracja: 6 lis 2005, 12:24

Lokalizacja: Borów

Post autor: Piki » 7 lip 2006, 15:57

Re: Bezsensowne nabijanie postów...

Yakoob pisze:bo takie dziecko musi się w końcu nauczyć
Doskonalym sposobem na nauczenie takiego dziecka pisania na forum jest ukaranie go trzema ostrzezeniami. Jesli to dziecko nie bedzie az tak kompletnie glupie, przez miesiac nauczy sie pisac na innych forach i wróci na Portal24h. Dodatkowo zakaz pisania (3 warny) ograniczy go tylko do czytania tematow, a gdy wszystkie przeczyta, może wezmie sie za regulamin (w koncu ma miesiac czasu)! ;)
Nie chodzilo mi tylko o niepomaganie piratom, ale takze o odpowiadanie w tematach reklamujacych jakas strone. I to jeszcze gdy autor kilka razy napisze taki sam temat. Wtedy jest doskonala okazja zeby napisac (nabic) w tych tematach posty! Szczególnie wszystkie takiej samej tresci :super:
<<

McDawid

Post autor: McDawid » 7 lip 2006, 17:37

Re: Bezsensowne nabijanie postów...

Mnie szczególnie denerwują takie lamy co zakładają temat odpisze pełno osób a potem napisze sam sobie poradziłem to niech mi ktoś powie po jakiego chu*a zakłada temat pewnie dlatego żeby się dowiedzieć bo nie potrafi sobie poradzić, ii nikomu nie dać plusa!
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 7 lip 2006, 23:13

Re: Bezsensowne nabijanie postów...

McDawid pisze:a potem napisze sam sobie poradziłem
lub jest taki jeszcze jeden zwrot:
odpowiedźcie mi na maila lub na moje gg
Więc po co taki osobnik zaśmieca Forum? Taki tema zawsze usuwam i "nagradzam" jeżeli akurat mam zły humor ;)

Koło każdego postu widnieje znaczek "!" wystarczy na niego kliknąc a ZAWSZE którys moderator przejrzy dany post/temat - ułatwia to nam na prawde moderowanie!

Zastanawiam się na zaostrzeniem Ostrzeżeń. Chodzi mi konkretnie o to iż: już 2 Ostrzezenia powodują zakaz pisania na forum, ale jednoczesnie Ostrzezenia by wygasały ciut szybciej niz dotychczas. 2 zółte kartki i z boiska - tak jak w piłce noznej :]
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

McDawid

Post autor: McDawid » 7 lip 2006, 23:38

Re: Bezsensowne nabijanie postów...

Zastanawiam się na zaostrzeniem Ostrzeżeń
Bardzo dobry pomysł wkońcu będzie mnie lamerów
Koło każdego postu widnieje znaczek "!" wystarczy na niego kliknąc a ZAWSZE którys moderator przejrzy dany post/temat - ułatwia to nam na prawde moderowanie!
Tą opcja zaczynam coraz więcej się posługiwać :suchy:
<<

Sebekzosw

Post autor: Sebekzosw » 7 lip 2006, 23:42

Re: Bezsensowne nabijanie postów...

McDawid pisze:Tą opcja zaczynam coraz więcej się posługiwać :suchy:
ja nie :/
Yac3k pisze:Piratom nie pomagamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..." czy "www.piratom.nie.pomagamy.pl". I post nabity :cwaniak:
A to się zaczeło od moderatorów. Mod napisał i usunął temat do kosza, a user nie zauważył, że temat jest w koszu i też napisał w innym temacie i tak to się rozszeżyło...
Maciek pisze:Koło każdego postu widnieje znaczek "!"
Ja mam obrazek Obrazek :rotfl:

A co do ostrzeżeń, to wyjdzie na to, że 10-20% użytkowników będzie zbanowana :/
Ostatnio zmieniony 7 lip 2006, 23:43 przez Sebekzosw, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 8 lip 2006, 00:00

Re: Bezsensowne nabijanie postów...

Sebekzosw pisze:A co do ostrzeżeń, to wyjdzie na to, że 10-20% użytkowników będzie zbanowana
Lepiej żeby było duzo "idiotów" którzy myslą po nacisnięciu "Wyslij" czy mniej ale ludzi "myslących"?
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

McDawid

Post autor: McDawid » 8 lip 2006, 00:01

Re: Bezsensowne nabijanie postów...

Maciek zaostrz regulamin i wstawiaj więcej ostrzeżen wkońcu sytułacja sie poprawi!
<<

Matiuk

Post autor: Matiuk » 8 lip 2006, 00:26

Re: Bezsensowne nabijanie postów...

Kiedyś i ja, jak każdy początkujący na forum szukałem własnie okazji do nabicia postu. Lecz po pewnym czasie straciło to sens, to tylko liczby. Wiec teraz jako juz starzysta na forum myśle, że mam prawo się wypowiedziec

Tematy typu szukam programu do tego i tego też mnie denerwują.

1. Google
2. Megapliki.pl
3. Pobieralnia.pl

Wystarczą te 3 zasady a na pewno znajdzie sie Plik

Albo, Strony z Czcionkami

1. Google

I problem rozwiązany, ale po co? Wazny jest 1 poscik + ...

Maciek i Moderatorzy - w was nadzieja, by forum portal24h.pl było forum na ktorym rozwazane są głównie tematy inteligentne i niezbędne ...
<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 8 lip 2006, 08:39

Re: Bezsensowne nabijanie postów...

Matiuk, szczerze mówiąc, wątpie, by p24h forum, bylo tylko pelne inteligentnych i mądrych tematów. Jest to mission impossible. Zawsze przyjdzie jakiś [soory za wyrazenie] dzieciak, który wie, że może poszukać na google,ale musi założyć temat, i mieć jeden post i temat więcej w statystyce...
McDawid pisze:wstawiaj więcej ostrzeżen wkońcu sytułacja sie poprawi!
Userzy tak szybko bedą dostawać zakaz pisania na forum, że w końcu zdenerwują się, i nie bedą więcej przychodzić na forum. Ot,taka jest prawda...
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!
<<

Sputnik

Post autor: Sputnik » 8 lip 2006, 11:50

Re: Bezsensowne nabijanie postów...

Yakoob, dokładnie. Co to za forum, gdzie jak coś 2 razy przeskrobiesz to już wywalać chcą :P Trochę wyrozumiałości panowie : :cwaniak:
<<

krzyhoo9

Post autor: krzyhoo9 » 8 lip 2006, 13:33

Re: Bezsensowne nabijanie postów...

Forrum (wg. mnie) to miejsce gdzie ludzie wymieniają się doświadczeniami i starają sobie jakoś pomóc, a nie żeby sobie jaja robić. Maciek dobrze robi, że wyrzuca takich dowcipnisiów. I tak macie szczęście, że najpierw ostrzega danego delikwenta!!!
<<

Piki

Awatar użytkownika

Topic author

Ekspert

Posty: 421

Rejestracja: 6 lis 2005, 12:24

Lokalizacja: Borów

Post autor: Piki » 8 lip 2006, 17:08

Re: Bezsensowne nabijanie postów...

Matiuk pisze:by forum portal24h.pl było forum na ktorym rozwazane są głównie tematy inteligentne i niezbędne ...
Kiedys Forum Portal24h bylo forum, na ktorym wiekszosc ludzi byla inteligentna... nie ma co ukrywac, ze teraz tak nie jest :suchy:

Ja chyba wiem, po co niektorzy pisza temat na forum a wiedza o Googlach! Piszac temat na forum (jeden, nie kilka, a zdarzaly sie takie przypadki!) maja wieksze szanse, ze rozwiaza problem, jesli nie uda im sie znalezc w Googlach ;)

Jak juz wspomnialem, czasami zdarza sie, ze taki dzieciak z rozpaczy pisze po jednym temacie w kazdym dziale, a tym samym utrudnia prace Moderatorom i zaśmieca Śmietnik :hyhy:
Maciek pisze:2 zółte kartki i z boiska - tak jak w piłce noznej
może jednak "do trzech razy sztuka"? :P
Matiuk pisze:szukałem własnie okazji do nabicia postu
Ja tez kiedys :) Teraz moje miejsce zastapili inni userzy (nie bede tutaj wymienial nickow :luka: )
Yakoob pisze:musi założyć temat, i mieć jeden post i temat więcej w statystyce
Bo dla niektorych wlasnie statystyka jest najwazniejsza na forum :]
krzyhoo9 pisze:Maciek dobrze robi, że wyrzuca takich dowcipnisiów
Ale robi to zbyt rzadko ;)
<<

Alkohol

Post autor: Alkohol » 8 lip 2006, 17:43

Re: Bezsensowne nabijanie postów...

Zwróćcie tylko uwagę, że chyba jesteśmy za małym forum, żeby rozdawać bany na prawo i lewo.
<<

Renifer

Post autor: Renifer » 9 lip 2006, 13:38

Re: Bezsensowne nabijanie postów...

Yakoob pisze:

Matiuk, szczerze mówiąc, wątpie, by p24h forum, bylo tylko pelne inteligentnych i mądrych tematów
Nawet wiem dlaczego. Głownym atutem przyciagajacym ludzi na forum jest strona. Wiem banał, ale kontynuuje. A o czym jest strona przede wszystkim? Spolszczenia. Kto szuka spolszczeń? Ten kto ma czas grać i nie zna angielskiego, czyli typowy "trzynastoletni windosowiec". Amen.
Ostatnio zmieniony 10 lip 2006, 15:31 przez Renifer, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 9 lip 2006, 17:14

Re: Bezsensowne nabijanie postów...

W sumie, to prawda, bo strona, jest przeważnie, poświęcona spolszczeniom do gier. A na forum najwięcej tematów jest własnie w dziale "Spolszczenia do gier". Wydaję mi się,że inne działy, są tylko "dodatkiem", bo wiadomo, że na stronie o motoryzacji, tam będzie najwięcej tematów, niż w dziale Muzyka.

Rozumiem, też niestety kilku nastolatków młodszych, że zakładają tematy nie patrząc wcześniej na google, bo po prostu na google, trzeba umieć szukać, trzeba umieć dobrze ulożyc frazę zdania, aby znaleść to czego szukamy...
Zwróćcie tylko uwagę, że chyba jesteśmy za małym forum, żeby rozdawać bany na prawo i lewo.
Racja, ale bez wątpienia trzeba zaostrzyć rygory...
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!
<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 9 lip 2006, 19:29

Re: Bezsensowne nabijanie postów...

Mroczny pisze:chciałem wkońcu dobić sobie te 40%
Nie jesteś za skromny?...
Mroczny pisze: ale bynajmiej ja niee stund_up (<<MASTER )i niee mam rangi(czy jakoś tak sie to nazywało) spamera
Wszystko w swoim czasie...
Mroczny pisze:ale od dziś koniec spamerstwa
Rozumiem, że to co było dotychczas to było spamerstwo, brawa za odwagę i przyznanie się, choć Tobie jednak należy się, jak wg ciebie zaszczytna ranga "Spamer"
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!
<<

Tom

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 820

Rejestracja: 19 gru 2005, 16:36

Post autor: Tom » 11 lip 2006, 09:52

Re: Bezsensowne nabijanie postów...

WSZYSCY co wypowiadają się w tym temacie mają rację, ale tematy typu: SZUKAM CRACK'a, SZUKAM SERIAL itp. najczęściej pojawiają się w SOUTH PARKU gdzie nie są nabijane posty.
Tutaj miała być jakaś mądra sentencja, ale Tom'owi się nie chciało...