Komp sie sam załącza

Wybór nowego sprzętu, problemy sprzętowe.

<<

turbo

Post autor: turbo » 7 sie 2006, 00:27

Komp sie sam załącza

Mam juz do czynienia z kompami od jakiegos czasu ale takie cos zdarzylo mi sie pierwszy raz, pewien komp dziala calkiem normalnie tylko ze jak sie go wyłączy to po paru minutach sam sie załączy :zdziwko: , ten komp rozlozyl mnie na łopatki :dobani: . Niewie ktoś co mu dolega ??


<<

Slideroh

Post autor: Slideroh » 7 sie 2006, 09:43

Re: Komp sie sam załącza

może przyciks Power jest wcisniety
<<

Lucas McFly

Awatar użytkownika

VIP

Posty: 290

Rejestracja: 19 paź 2005, 21:06

Post autor: Lucas McFly » 7 sie 2006, 10:27

Re: Komp sie sam załącza

Sprobuj zamontowac inny zasilacz i sprawdz czy objaw bedzie sie powtarzac - jezeli tak to najprowdopodobniej plyta glowna swiruje.
<<

turbo

Post autor: turbo » 7 sie 2006, 18:08

Re: Komp sie sam załącza

dopowiem jeszcze ze jak wymontowalem przycisk POWER tez sie zalaczyl :szok: , a do tego teraz niechce wystartowac po przycisnieciu przycisku tylko jak mu sie samemu zachce ale gdy juz jest wlaczony to za pomoca przycisku mozna go wylaczyc

PS.
zasilacz jest dobry
<<

welll1

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 519

Rejestracja: 22 kwie 2006, 14:44

Post autor: welll1 » 8 sie 2006, 00:59

Re: Komp sie sam załącza

Cos musiało na płycie głównej się popsuć. Może jakieś przepięcia albo spięcia :) powodują że komputer sam się włącza. Jak masz mozliwość to wymień płyte główna (pozycz od kogoś), no chyba że masz ją jeszcze na gwarancji to zanieś. Jak nie możesz wykonać tych dwóch czynności oddaj kompa do zaufanego informatyka (bo po moich przygodach ze starym kompem nigdy nie zaniose maszyny do nieznanych ludzi :wsciekly: )
Ostatnio zmieniony 8 sie 2006, 01:00 przez welll1, łącznie zmieniany 1 raz.