[problem] Trojany

Gdy szukasz lub masz problem z jakimś programem.

<<

88bonzo

Awatar użytkownika

Topic author

Zaawansowany

Posty: 165

Rejestracja: 3 lip 2006, 09:18

Lokalizacja: Otherland

Post autor: 88bonzo » 5 paź 2006, 18:39

[problem] Trojany

Witam, doczekałem się :/ dopadły mnie jakieś świństwa :/ a dokładnie nie mnie tylko mojego brata [tak to jest jak się rodzeństwo do kompa dopuści]. Praktycznie nigdy nie miałem wirusa a jak już miałem jakieś syfy to zawsze format i było po sprawie. Ale teraz nie mogę robić formata ;/ za dużo bym stracił :/ i to w ogóle nie wchodzi w rachubę. Muszę się z tym jakoś uporać i mam nadzieję że mi w tym pomożecie.

Mam zainstalowanego Avasta wer. Home + Spybot - Search & Destroy + Win XP Home + FF ciągle mi wykrywa te same wirusy. Ciągle je usuwam [przynajmniej tak mi się wydaje] ale ciągle wracają.

winzdn32.dll c:/WINDOWS/System32
win60A0.tmp.exe c:/WINDOWS/TEMP
win5DE8.tmp.exe c:/WINDOWS/TEMP

nazwa trojana: win32:klone-n


Boję sie że jak coś zrobie nie tak to już powtórnie komputera nie uruchomię i będę zmuszony do formata :/ HELP!


Zamyka zmęczone oczy świat. W oczach tych ostatni ogień zgasł, jego sucha twarz pomarszczona ...coraz mniej radosna ... coraz mniej zielona.
<<

Nivener

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 549

Rejestracja: 19 sty 2006, 18:44

Post autor: Nivener » 5 paź 2006, 18:43

Re: [problem] Trojany

Wyłącz neta i przeskanuj kompa w Win jak po tym dlaje bedzie wykrywac to włącz w Avast'ie skanowanie w fazie rozruchu ;) Jak nadal będzie wykrywało to mozesz jeszcze użyć jakiegoś skanera on-line :D
<<

roma

Post autor: roma » 5 paź 2006, 19:02

Re: [problem] Trojany

Przeskanuj kompa Avastem wyczyść rejstr programem RegCleaner oraz inne śmieci z kompa programem Odkurzacz,EasyCleaner oraz jak będziesz instalował windowsa kiedyś,zainstaluj Xp professional mam Sp 2 oraz Firewall
<<

ValdeK

Post autor: ValdeK » 5 paź 2006, 19:11

Re: [problem] Trojany

Spróbuj zainstalowac na przyszłośc Firewalla...bo warto mieć jeszcze jeden po za tym od AV.
<<

grey70

Awatar użytkownika

Średnio zaawansowany

Posty: 92

Rejestracja: 4 lip 2005, 21:18

Lokalizacja: Katowice

Post autor: grey70 » 5 paź 2006, 19:18

Re: [problem] Trojany

trojany najlepiej zwalczać (w/g mnie) programem AdAware.
Szybki i skuteczny.
_Gothic3_
<<

ValdeK

Post autor: ValdeK » 5 paź 2006, 19:19

Re: [problem] Trojany

+ małe zużycie procka
<<

88bonzo

Awatar użytkownika

Topic author

Zaawansowany

Posty: 165

Rejestracja: 3 lip 2006, 09:18

Lokalizacja: Otherland

Post autor: 88bonzo » 6 paź 2006, 09:34

Re: [problem] Trojany

k dzięki chłopaki :) RegCleaner , Ad-Aware i Avast w fazie rozruchu kompa załatwiły (chyab sprawe) uff chyba troszke spanikowałem :) dzięki za pomoc :)
Ostatnio zmieniony 6 paź 2006, 09:35 przez 88bonzo, łącznie zmieniany 1 raz.
Zamyka zmęczone oczy świat. W oczach tych ostatni ogień zgasł, jego sucha twarz pomarszczona ...coraz mniej radosna ... coraz mniej zielona.