Co sądzicie o Fifa 07??

Rozmowy o legalnych grach komputerowych.

<<

welll1

Awatar użytkownika

Topic author

Ekspert

Posty: 519

Rejestracja: 22 kwie 2006, 14:44

Post autor: welll1 » 11 paź 2006, 22:36

Co sądzicie o Fifa 07??

Ta gra jest totalnie denna i głupia jak 06 i 06 WC. Grafika troszke lepsza ale reszta jest totalnie do bani!! Nie mówiąc o multi! Tu nie ma akcji 1 vs 1 nic ci piłkarze pożadnego zrobic nie potrafia nawet trafić w pustą bramkę(poważnie strzelił obok!!) a komentarze w stylu "użył głowy i to całkiem dosłownie" lub "kręci głąwą byle by sobie karku nie skręcił" są żałosne. Ta gra nawet nie dorasta do PES 4 graficznie i fizycznie :)
Ogółem do bani.
Jeśli graliści to wyrzyjcie się w postach na tej grze!!


<<

MajorQ

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 144

Rejestracja: 22 lip 2005, 22:31

Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Post autor: MajorQ » 11 paź 2006, 22:57

Re: Co sądzicie o Fifa 07??

A mi się ta nowa Fifa nawet podoba. W końću gra jest bardziej dynamiczna, ograniczono schematyczność zdobywania bramek, dużo więcej przypadkowościogólnie wzrosła grywalność. Dodam że wpada tu dużo naprawdę łądnych bramek z przewrotki, woleja itp. Ale pare rzeczy mnie wkurza. Otóz rzut wolny z odległości do 29 metró od bramki to jest praktycznie gol. Fartem uda sie nam czasami spudłować. Gra obrony przez kilka pierwszych dni grania doprowadzi do szału, bo sa naprwdę trochę tępi. Z czasem udało mi się ich bardziej kontrolować, ale dalej wpadki się im zdarzaja. Bramkarze tacy jak np. Lehman, Dudek i jeszcze kilku mają niesamowita tendencję do wbijania sobie goli. Leci przykładowo piłka prosto w niego, zamiast ją wypiąstkować lub złapać to on ją dosłownie wrzuca do bramki. Ponarzekam na to, że musiałem przeprowadzać sam częśc transferów, bo twócom nie chciało się szanownie poczekać kilka dni z premierą i mieć wszędzie aktualne składy, a zawsze w ostatnich dniach okienka sporo się dzieje. Co dalej jeszcze... a no podania są tak flegamtyczne że ku***** bierze momentami, a gdy przeciwnik idzie z kontrą przełaczanie zawodników jest powolne.

Mimo wad fifa może się podobać bo oferuję całką miłą zabawe. Wiem że przy wymienionych tu wadach dziwnie brzmi że jeszcze do niej nakłaniam, ale przed PES6 mozna wypróbować Fifke. O ile nie gramy z polskim komentatorem.

Ocena : 8
<<

88bonzo

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 165

Rejestracja: 3 lip 2006, 09:18

Lokalizacja: Otherland

Post autor: 88bonzo » 12 paź 2006, 08:29

Re: Co sądzicie o Fifa 07??

Dla mnie ogólnie produkcje EA nie są wyśmienite, każda następna gra z numerkiem +1 mogłaby być zaledwie patchem a nie nową grą. Czego tu się spodziewać jak zamiast dopieścić jakąś pozycję to co roku wydają ich około 5 (jak nie więcej) i każda zawiera tylko kosmetyczne zmiany. Ani FIFA ani NBA ani zapewne żade inne z tych roduktów nie przykuja mnie nigdy naprawdę do monitora, chyba że panowie z EA zmienią taktykę i wezmą sie naprawdę do roboty.
Zamyka zmęczone oczy świat. W oczach tych ostatni ogień zgasł, jego sucha twarz pomarszczona ...coraz mniej radosna ... coraz mniej zielona.
<<

Ramiro Cruz

Post autor: Ramiro Cruz » 12 paź 2006, 10:25

Re: Co sądzicie o Fifa 07??

Natomiast mi się FIFA bardzo podoba - właściwie to że gra się bardzo przyjemnie i zdecydowanie lepiej od poprzednich części przekonało mnie do niej i teraz naprawde gram z przyjemnością. O wadach już MajorQ napisał więc tylko:

Ocena: 8


Naprawde warto tę FIFĘ sprawdzić.
<<

kermit04

Post autor: kermit04 » 12 paź 2006, 10:36

Re: Co sądzicie o Fifa 07??

Nie mam pojecia welll1 po co piszesz nowy temat jak i tak co by nie było twój zje**ny PES bedzie leprzy... :chytry: co do fify to dla mnie jest to najleps za wersja jaka wyszła a ty po prostu nie umiesz grac sciągnołes fife z neta i zabierasz sie za ocenianie... naucz sie strzelać do bramki a nie pierniczysz głupoty może w PES jest tak że gosc nie patrząc na bramke z puł obrotu wali w okienko... :wstyd: nowa fifa prubuje przynajmiej być symulacją a nie byle gierką... Co do Multiplayera to znacznie go poprawili i ty jako Amator nie masz szans z jakim kolwiek graczem z Polskiej Sceny Fify Pozdro Osle :idiota:
Ostatnio zmieniony 12 paź 2006, 10:36 przez kermit04, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

roma

Post autor: roma » 12 paź 2006, 12:45

Re: Co sądzicie o Fifa 07??

Fifa 07 jest fajne ale są błędy Bramkarz wpada z piłką do bramki łapiąc ją i gola nie ma,grafika jest fajna twarze niektóre wyglądają jak prawdziwe,i wreście nie ma to że strzelasz sobie 3 bramki i wygrywasz mecz 3:0,przeciwnik też umie strzelić ci bramkę nawet dwie.Polepszona umiejętność bronienia bramkarzy,szkoda tylko że na Xbox'a robią całkiem nową fife :|
<<

jakub1991

Post autor: jakub1991 » 12 paź 2006, 13:48

Re: Co sądzicie o Fifa 07??

hmm....gra nie jest rewelacją, nie ma co się oszukiwać. Gra się nawet przyjemnia, ale fify nie można serwować jako "danie główne" lepiej pasuje jako "deser". Jak zwykle jest dużo błędów (komentarz to dno) ale czasem są nawet fajne akcje. Jeżeli ktoś chce kupić fife, to radze żeby tą kase wydać albo na PESa6, albo na inną produkcje EA, a mianowicie NHL. To chyba najlepsza seria elektryków :)
<<

roma

Post autor: roma » 12 paź 2006, 13:51

Re: Co sądzicie o Fifa 07??

jakub1991 pisze:hmm....gra nie jest rewelacją, nie ma co się oszukiwać. Gra się nawet przyjemnia, ale fify nie można serwować jako "danie główne" lepiej pasuje jako "deser". Jak zwykle jest dużo błędów (komentarz to dno) ale czasem są nawet fajne akcje. Jeżeli ktoś chce kupić fife, to radze żeby tą kase wydać albo na PESa6, albo na inną produkcje EA, a mianowicie NHL. To chyba najlepsza seria elektryków :)
Tak ale komentarz można zmienić na angielski,jednak wole PES 6 spobie spokojnie poczekam
<<

welll1

Awatar użytkownika

Topic author

Ekspert

Posty: 519

Rejestracja: 22 kwie 2006, 14:44

Post autor: welll1 » 12 paź 2006, 15:34

Re: Co sądzicie o Fifa 07??

Co do kermit04 to podaruje sobie jego obelgi bo dzieciuch nic lepszego nie wymysli. Tak to jest że jak sie nie umie grac w pro evo to fifa wydaje mu się lepsza bo łatwo bramke strzelic, bo wszystko jest proste i schematyczne ale jakbyś dłużej pograł w PES zmieniłbys zdanie. PES jest bardziej realistyczny i duzo lepej się gra z kumplem. Bo zapomniałem o jednej z niewielu zalet fify- czyli tryb menadżerski. Tego w PES brakuje dla tego samemu gra w pro evo nie jest ciekawa. A i jeszcze jedno zanim posądzisz mnie o ściąganie z neta przemyśl 3 razy a potem napisz.
<<

MajorQ

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 144

Rejestracja: 22 lip 2005, 22:31

Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Post autor: MajorQ » 12 paź 2006, 16:05

Re: Co sądzicie o Fifa 07??

Poprzednie Fify były mocno schematyczne i wystarczyło opanować jeden z nich by wygrywać mecze np. w Fifa06 dośrodkowanie i głowka = gol. Tutaj z kolei bramke można zdobyć niemal z każdej pozycji, twócy zrozumieli swoje błędy i trochę to poprawili. A co do wad to musze dodać że dziwne są rzuty karne. Otóz o sile strzału chyba nie decyduje to jak dłogu przytrzymamy klawisz strzalu, ale jak długo będziemy trzymali klawisze kierunków. Z tego wychodzi że łatwiej trafić bramkę z rzutu wolnego niż z karnego.
<<

Alkohol

Post autor: Alkohol » 12 paź 2006, 18:44

Re: Co sądzicie o Fifa 07??

Dobra, a jak wygląda sytuacja kiedy nasz zespół atakuje. Czy nadal jedynymi zawodnikami przesuwającymi sie pod pole karne przeciwnika są napastnicy + zawodnik akutalnie prowadzony przez gracza ??
<<

kermit04

Post autor: kermit04 » 12 paź 2006, 20:00

Re: Co sądzicie o Fifa 07??

Dziecko... ?? haha welll1 nie mów tak do mnie bo lamo jesteś młodszy, co do tematu nie uwielbiam fify jak ty PES i wielbisz go i szanujesz i w ogóle utożsamiasz się z tą grą, gra jak gra robią ją by ludzie sie cieszyli na ich widok a nie prowadzili zażarcie wojny jak fani PES gdzie zobaczą fife to od razu piszą że syf i takie tam... kurna ja gram w fife i co ci do tego, nigdy nie krytykowałem PES bo nie miałem po co to że ty byś wylizał (cenzura) (za przeproszeniem) twórcom konami to twoja sprawa....
Ta gra jest totalnie denna i głupia jak 06 i 06 WC. Grafika troszkę lepsza ale reszta jest totalnie do bani!!
zgadzam sie grafika lekko tylko poprawiona tylko dlatego że wersja PC nie dostała nowego silnika Graficznego, mówisz że PES ma leprza grafike.... Pfffff zagraj se w Fife 07 na Xboxie 360
a komentarze w stylu "użył głowy i to całkiem dosłownie" lub "kręci głową byle by sobie karku nie skręcił" są żałosne.
komentarze nie są rewelacyjne ale to gra z 2007 roku to dopiero 2 komentarz szpaka do gier komputerowych.... każdy sie uczy na błędach a propos Zobaczymy jaki Rewelacyjny komentarz będzie miał PES wtedy będziemy Sie śmieli z PES... Gdybyś znał angielski to byś wiedział że w komentarzu ENG są błędy ale trudno ty tylko rozumiesz po polsku....
Tak to jest że jak sie nie umie grac w pro evo to fifa wydaje mu się lepsza bo łatwo bramkę strzelić, bo wszystko jest proste i schematyczne
Dzieciaku ja nie twierdze, że Fifa jest lepsza czy gorsza... Co do schematyczności w fifie 06 zgadzam się Była schematyczność że głowa boli ale w tej... chciałbym widzieć jak robisz jaką akcje (chcesz możemy zagrać na Necie ja mogę hostować i pokarzesz mi tą schematyczność... i poziom.... założę się że nie grałeś wyżej niż początkujący

i na koniec może napiszemy post o błędach PES będzie ciekawiej zresztą... tylko dzieci się o takie sprawy kłócą, więc nie pisz, że Fifa jest totalnym dnem tylko napisz, jaki jest PES, bo mi, np nie chce sie słuchać takich głupich gadek. Czy Fifa 07 jest najgorsza czy najlepsza mnie to nie obchodzi mi się w to super gra i wyrażaj swe poglądy na Centralnym Dworcu... POZdrO
Ostatnio zmieniony 12 paź 2006, 20:12 przez kermit04, łącznie zmieniany 2 razy.
<<

stand_up

Post autor: stand_up » 12 paź 2006, 20:09

Re: Co sądzicie o Fifa 07??

Ocene macie w podpisie...
Fajna fifka jest. Poczekam na odpowiedz PES-a 6 ale naprawdę o niebo lepsza od 06 wc. Bardzo dobre jest to że jak idze dośrodkowanie na bramkarza i jak masz wysokiego napastnika to wystarczy wsciskac D i słabszy bramkarz czasem wypuszcza piłkę. Wtedy z dystatsnu lutuje i prawie zawsze gol.

+

Bardzo duża zmiana co do 06
Super grafika
Ładne strzały
Chce się grac
Nie nudzi sie

-

Błędy obrony
Słaba kontrola nad zawodnikami.
<<

kermit04

Post autor: kermit04 » 12 paź 2006, 20:15

Re: Co sądzicie o Fifa 07??

naprawdę o niebo lepsza od 06 wc.
Fifa 06 WC - Zrobiona została jako nie symulator tylko zrecznościówka sam producęt powiedział że tą gre robili by sie miło grało coś w stylu Tony howk's
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 12 paź 2006, 22:02

Re: Co sądzicie o Fifa 07??

kermit04 pisze:fifa prubuje przynajmiej być symulacją
A Ty próbowałeś napisac "coś" mądrego ale niestety tym razem Ci na pewno nie wyszło :P

Sorrya ale pierwsza grą która widziałem na oczy na PC była FIFA 97 i grałem we wszystkie kolejne "updejty" i poprzednie edycje FIFY. Jezeli ktoś zauważył bardzo dużo zmian w FIFIE 07 to :szok:

Ja już nie dam sobie wciskac kitu reklamowego kolejnej fify co z niej wspaniałego zrobią i jak dużo poprawią. Zmieniają bardzo duuuuuużo ale tylko w wyglądzie menu. To dopiero druga rola Szpakowskiego w komentowaniu dlatego może byc słaba i... Gó. mnie to obchodzi!!! Ludzie płacą za koncowy produkt! Mam brac fifę 07 za betę czy co? Mam się pocieszac że w FIFIE 2015 będzie idealny polski komentarz? kermit04 nie "zuważasz" albo i nie chcesz usłyszec drętwego komentarza czytanego wprost z kartki, który wyraźnie usłyszy każdy kto skończył choby gimnazjum.

kermit04, zaloże się na 99% że masz pięknego piracika ściągnietego z torrenta. Gdybyś miał oryginała za którego trzeba zapłacic ponad 100zł to bys nie dał się nabierac co roku na ten kit który serwuje ekipa EA i troszeczkę przejrzał na oczy. A tak sciagasz za darmo grasz i wychwalasz cos co nie jest warte 100zł czyli 1/6 krajowej płacy minimalnej.

W nowa FIFKĘ grałem na kompie kolegi. Nie zamierzam kupi żadnej następnej edycji FIFy do numeru minimum 2015.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

kermit04

Post autor: kermit04 » 12 paź 2006, 22:45

Re: Co sądzicie o Fifa 07??

Ja nie twierdze że Fifa 07 jest piekna i Spooooro sie w niej poprawiło mnie wkurza to że welll1 pisze post ,,Co sądzicie o Fifa 07??" a przyrównuje Fife do PES... :kwasny: mamy tu wymieniać + i - gry i nie chce słuchać zawsze ,,Fifa Dno, PES Najlepszy"
Co do orginałą to musze mieć Orginała bo gram w Oficjalne mistrzostwa polski ( ESL) Clanów i indiwidualności, jest to liga ogulno światowa w Fife 06 byłem w pierwszej 25 w polsce :D i dlatego nie gram w PES i go nie krytykóje...
<<

welll1

Awatar użytkownika

Topic author

Ekspert

Posty: 519

Rejestracja: 22 kwie 2006, 14:44

Post autor: welll1 » 13 paź 2006, 14:52

Re: Co sądzicie o Fifa 07??

To małe porównanie do pes 4 miało odstraszyć wszystkie "dzieci" od zakupu tego za ponad 100 zł lub nawet ściaganiu bo po co komu marnować te ponad 3 GB transferu. Gra moim zdaniem jest naprawdę cieńka i dla tego odradzam!!
<<

stand_up

Post autor: stand_up » 13 paź 2006, 14:57

Re: Co sądzicie o Fifa 07??

Ja teraz gram w fifke bo dawno w nic nie grałem, podoba mi się. Co do PES-a 6 to nie jest temat o PES-ie ale jak patrze na postępy Konami/EA SPORT to sądze że pes dostanie odemnei ocene 10/10 ale nie mówie niczego przed premierą. Jeden lubi FIFE i jej klimat drugi nie.
<<

Alkohol

Post autor: Alkohol » 13 paź 2006, 17:58

Re: Co sądzicie o Fifa 07??

Heloł, odpowie ktoś na pytanie moje ??
<<

Ramiro Cruz

Post autor: Ramiro Cruz » 13 paź 2006, 19:31

Re: Co sądzicie o Fifa 07??

Alkohol, powiem ci że gram Benficą i może tylko tam a może przez moje ustawienia nawet obrońcy pod pole karne idą i mam problem bo mi często z kontry strzelają więc. TAK!