Problem Diablo II

Kłopot z instalacją, działaniem lub przejściem gry? Pisz!

<<

Sexik16

Post autor: Sexik16 » 28 paź 2006, 11:48

Problem Diablo II

Witam! Mam taki problem z Diablo II!! Jestem juz w akcie II i mam zabic tego demona Duriela!! A trzeba otworzyc portal przed wejsciem do jego komnaty i nie wiema jak to zrobic.. :zalamany: POMOCY


<<

dariusz

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 465

Rejestracja: 28 sty 2006, 15:35

Lokalizacja: Nojewo

Post autor: dariusz » 28 paź 2006, 13:30

Re: Problem Diablo II

Po pierwsze nie ten dział. A po drugie.

Jeżeli chodzi Ci o to by otworzyć przejście do jego komnaty to muisz mieć Laske Horadrmiów (z poprzednich misji) i trzeba ją umieści w rozświetlonym postumencie.

Natomiast jeżeli chcesz się dostać na pustkowia gdzie jest droga do komnat Tala Rasha
to najpierw trzeba zabić Demonologa. Misja jest do zdobyć u księcia w mieście.
Nvidia 9200 512 Mb, Intel Dual Core 2Ghz, Hdd 320 Gb, 4 Gb DDR 2 Ram.
<<

Sexik16

Post autor: Sexik16 » 28 paź 2006, 14:00

Re: Problem Diablo II

No to ja mam laske Horadmitów!!Otowrzyłem juz przejscie!!ale pisza ze lepiej otworzyc przejscie do miasta by móc kupic zycie i zabic demona!!a ja nadal nie wiem jak otworzyc ten portal!!!!
<<

Nivener

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 549

Rejestracja: 19 sty 2006, 18:44

Post autor: Nivener » 28 paź 2006, 14:18

Re: Problem Diablo II

PPM na zwój portalu (taki niebieski) i otworzy sie portal do miasta !!
<<

Sexik16

Post autor: Sexik16 » 28 paź 2006, 14:22

Re: Problem Diablo II

Mroczny a cos wiecej mozesz opisac??
<<

GosiaLT1980

Post autor: GosiaLT1980 » 28 paź 2006, 14:34

Re: Problem Diablo II

Nie chce mi się wierzyć Sexik16, że grając do tej pory nie używałeś zwojów portalu miejskiego :szok: Jeżeli faktycznie nie, to możesz je zakupić u każdego czarodzieja w każdym mieście, tak samo jak zwoje identyfikacji. Po prostu klikasz na zwoju(lub księdze) prawym przyciskiem myszy i otwiera ci się portal do miasta! Jeżeli do tej pory nie używałeś zwojów, to jak wracałeś do miasta aby sprzedać-kupić rzeczy?
<<

dariusz

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 465

Rejestracja: 28 sty 2006, 15:35

Lokalizacja: Nojewo

Post autor: dariusz » 28 paź 2006, 14:37

Re: Problem Diablo II

Czy kożystałeś już z wojów miejskiego portalu. Można je było kupić w pierwszym akcie u aknkary wraz z niebieską księgą. W drugim akcie jest taki facio gdzieś przy murach co sprzedaje laski, życie i zwoje. Kupujesz dużą niebieską księge i małe niebieskie zwoje by je dodać do księgi. Gdy już wejdziesz do komnaty Duriela to porostu wchodzisz do ekwipunku i klikasz prawym przyciskiem na księdze i otwiera ci się przejście dzięki którem możesz szybko wrócić do miasta i zpowrotem.

P.s zwój jest jednorazowy. Jak najedziesz na księge to pisze ile ci zostało zwojów.
Portale czyli te zwoje możesz ustawić pod skrótem klawisza tak jak umiejętonść.
Nvidia 9200 512 Mb, Intel Dual Core 2Ghz, Hdd 320 Gb, 4 Gb DDR 2 Ram.
<<

Sexik16

Post autor: Sexik16 » 28 paź 2006, 15:26

Re: Problem Diablo II

Dobra juz wiem jak sie robi te portale :) Ale nie moge pokonac tego demona pomocy!!! :zalamany:
<<

Nivener

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 549

Rejestracja: 19 sty 2006, 18:44

Post autor: Nivener » 28 paź 2006, 15:29

Re: Problem Diablo II

Sexik16, pochwal sie poziomem, EQ, profesją, skillami, czarami/umiejentnościami to wtedy będziemy ci mogli pomóc :D
<<

Sexik16

Post autor: Sexik16 » 28 paź 2006, 15:32

Re: Problem Diablo II

Kurde no ja w tej grze sie dobrze nie znam!! A jak mi mozecie pomóc??
<<

Nivener

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 549

Rejestracja: 19 sty 2006, 18:44

Post autor: Nivener » 28 paź 2006, 16:28

Re: Problem Diablo II

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=Dia ... Google&lr= << Poszperaj na tych stronach i na pewno znajdziesz co i gdzie znaleść :D
<<

Sexik16

Post autor: Sexik16 » 28 paź 2006, 16:43

Re: Problem Diablo II

Ja juz nie wyrabiam nie moge zniszczyc tego Duriela!! :zalamany: Pomórzcie mi jakos prosze co mam zrobic?? próbowałem go zabic z 10 razy i nic :zalamany: POMOCY
<<

Nivener

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 549

Rejestracja: 19 sty 2006, 18:44

Post autor: Nivener » 28 paź 2006, 18:07

Re: Problem Diablo II

Sexik16, dobij LVL do minimum 30 i zbierz kupe kasy ;) Potem kup sobie pas z dużą ilością miejsca na "buteleczki" i wypakuj je buteleczkami z życiem (jezeli jesteś magiem to zapakuj tam tez troche many) załatw sobie jakąs bron nawaloną magią, eq magiczne (lub takie w którym mozesz mieć kamienie (klejnoty,rubiny,szafiry itp...) wpakuj tam:D Wpakuj sobie też dużo teleporterów (najlepiej skup sobie księge i wpakuj tam z 10) potem wal na potwora lej go ile wlezie i sie lecz!! jak zacznie ci brakowac many lub zycia to teleportnij sie do miasta po nowy zapas i wróc do potworka :D Powinienes go zaciupać po 3 powrocie :D
<<

dariusz

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 465

Rejestracja: 28 sty 2006, 15:35

Lokalizacja: Nojewo

Post autor: dariusz » 28 paź 2006, 19:30

Re: Problem Diablo II

I nie zapomnij o buteleczkach z odmrażaniem. Bo duriel Zamraża.

A kim tak w ogóle grasz jaką postacią.

Spróbuj kupić taki duży pas u niego

Obrazek

A tutaj masz fajne strony o Diablo 2.

http://diabloii.pl/

http://www.diablo.mocny.com/npc,npc2.html
Nvidia 9200 512 Mb, Intel Dual Core 2Ghz, Hdd 320 Gb, 4 Gb DDR 2 Ram.
<<

Sexik16

Post autor: Sexik16 » 28 paź 2006, 20:10

Re: Problem Diablo II

Gram Palladynem mam 23lev!! Ja juz nie mam siły do tego potwora!!!Ni choroby nie moge go przejc!!!POMOCY :zalamany:
<<

dariusz

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 465

Rejestracja: 28 sty 2006, 15:35

Lokalizacja: Nojewo

Post autor: dariusz » 28 paź 2006, 22:14

Re: Problem Diablo II

Sexik16, Masz prze :cenzura: Palladyn jest do niczego. Najbardziej polecam Barbażyńce jest najlepszy bo doskonale włada bronią i okrzykami.

Palladyn ni ma żadnych super mocy. Bardzo mi przykro ale masz takie opcje

-Walczyć do końca aż ci żyłka pęknie
-zacząć gre od nowa.

Albo

Ale spróbuj walczyć z Aurom Ciernie może ci się uda jeśli masz ją w miare rozwiniętą bo ona ma takie własności że jak cie stwór atakuje to ileś procent obrażeń wraca do niego.
Nvidia 9200 512 Mb, Intel Dual Core 2Ghz, Hdd 320 Gb, 4 Gb DDR 2 Ram.
<<

GosiaLT1980

Post autor: GosiaLT1980 » 28 paź 2006, 22:18

Re: Problem Diablo II

Nie poddawaj się-jedynym sposobem jest wg. mnie zdobycie więcej doświadczenia. Będziesz musiał pochodzić jeszcze trochę po np. komnatach Tal Rasha i załapać wyższy poziom. Ewentualnie możesz dograć sobie któryś z modów "ułatwiających" grę(np.Cheaters Choice)ale moim zdaniem wtedy gra traci cały sens, ale chociaż ją przejdziesz :P Jeżeli teraz już nie dajesz rady to zobaczysz co będzie dalej....Tak z ciekawości, którego masz pomocnika?
<<

dariusz

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 465

Rejestracja: 28 sty 2006, 15:35

Lokalizacja: Nojewo

Post autor: dariusz » 28 paź 2006, 22:31

Re: Problem Diablo II

GosiaLT1980 pisze:edynym sposobem jest wg. mnie zdobycie więcej doświadczenia.
Nie zapominaj że im silniejszy staje się bohater tym wolniej mu przybywa doświadczenie. Te stworki wkrótce nie starczą Sexikowi16,
Nvidia 9200 512 Mb, Intel Dual Core 2Ghz, Hdd 320 Gb, 4 Gb DDR 2 Ram.
<<

GosiaLT1980

Post autor: GosiaLT1980 » 28 paź 2006, 22:52

Re: Problem Diablo II

W sumie to racja, doświadczenie coraz wolniej będzie lecieć. O ile dobrze pamiętam, ja Duriela przeszłam mając 22 lvl, ale nie obyło się bez kilkakrotnej teleportacji do miasta(grałam nekromatą), ale na tym etapie można "spokojnie" dojść do 26lvl
<<

silvver

Post autor: silvver » 28 paź 2006, 22:55

Re: Problem Diablo II

dariusz pisze:Sexik16, Masz prze :cenzura: Palladyn jest do niczego. Najbardziej polecam Barbażyńce jest najlepszy bo doskonale włada bronią i okrzykami.

Palladyn ni ma żadnych super mocy.
Nie tak do końca, paladyn jest mile widziany w muli.
Na singlu też sobie bardzo dobrze radzi, wiem bo sam grałem. Na lewy atak dać Zemste, a na prawy Fanatyzm (co prawda musiałbyś mieć 30 lvl:P), zamiast fanatyzmu możesz Koncentracja, Błogosławiona Celność (jeśli nie możesz trafić) czy Ciernie. To zależy jakie umiejętności masz rozwinięte.

W mieście wynajmij najemnika, kup mu broń (o ile to D2 + dodatek). Zrób zapasy miksturek, zaraz po wejściu do jego komnaty otwórz portal do miasta, jak zginiesz to szybko wchodzisz do portalu, otwierasz nowy, łapiesz swoje zwłoki i sprowrotem do miasta. I tak w kółko aż wreszcie padnie.
Jak już ci naprawde nie idzie, to pozwiedzaj inne grobowce, byle gdzie żeby tylko lvl podnieść.