[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): AttValue: " or ' expected in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): attributes construct error in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Couldn't find end of Start Tag font line 1 in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Opening and ending tag mismatch: t line 1 and font in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Extra content at the end of the document in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 73: Attempt to read property "textContent" on null
Problem z windą????? - .::Forum.Portal24h.pl::.

Problem z windą?????

Wszystko co związane z systemami operacyjnymi - problemy, uwagi, opinie.

<<

tomas89

Post autor: tomas89 » 10 lis 2006, 18:09

Problem z windą?????

Witam. Mam problem mianowicie chodzi o to, gdy włączam kompa wszystko jest OK. Wszystko ładnie pięknie. Natomiast gry włączam jakąś grę i gram w nią w pewnej chwili komputer zaczyna strasznie ,,mulić" mianowicie gra sie haczy i nie idzie w nią grać. Wyłączam gre, robie restart kompa i winda mi sie ładuje 2 lub 3 razy dłużej i wszystko mi muli!! Ale kiedy robię przywracanie systemu to wszystko wraca do normy i jest OK p<font color=red><b>ó</b></font>ki nie zagram w jakąś gre. Takie coś dzieje się tylko podczas właczania gier. Jeśli słucham muzy, oglądam film jest OK. Tylko podczas grania dzieją się taki rzeczy. Myślałem ze to dysk twardy. Kupiłem nowy i nic to nie dało!!!! PROSZE o POMOC.!!!! aha i mam jeszcze coś mianowicie bateria nie podtrzymuje mi godziny w biosie. czy to może mieć jakiś wpływ na wydajnośc kompa??

moj komp AMD Athlon 2000+, ASUS A7V VIA KT333 DDR333, 640 DDR MB ram, dysk Seagate 120 GB 7200 8mb cache. Sound Blaster Audigy SE, Sapphire Radeon 9550 128MB


<<

drynda

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 724

Rejestracja: 16 kwie 2006, 18:41

Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Post autor: drynda » 10 lis 2006, 20:13

Re: Problem z windą?????

Wymień baterie od biosa. Po jakimś czasie się zużywa.
Sprecyzuj temat
Obrazek
<<

tomas89

Post autor: tomas89 » 10 lis 2006, 21:43

Re: Problem z windą?????

Przeważnie mam cały czas otwartą obudowę od kompa. Czy kurz i brud, który sie osiada może mieć z tym coś wspólnego?? Wydaje mi się, że bateria nie ma z tym nic wspólnego, ale wymienie ją aby mieć dobrą godzine :)
Ostatnio zmieniony 10 lis 2006, 21:45 przez tomas89, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

roma

Post autor: roma » 10 lis 2006, 21:57

Re: Problem z windą?????

tak może być przegrzewaniem się podzespołów wyczyść grafikę oraz wiatraczek na procku
<<

Danio

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 150

Rejestracja: 31 lip 2006, 18:06

Lokalizacja: Borne Sulinowo

Post autor: Danio » 11 lis 2006, 01:10

Re: Problem z windą?????

Powinieneś regularnie czyścić wszystkie podzespoły, które masz w komputerze. Może to powodować przegrzewanie się niektórych elementów, a w najgorszym wypadku może się coś spalić. Ale to jest mało prawdopodobne, ponieważ wcześniej (jeśli czujki zadziałają i nie będą uszkodzone) komputer się sam wyłączy.
<<

tomas89

Post autor: tomas89 » 11 lis 2006, 13:03

Re: Problem z windą?????

OK. Komp wypucowany. Rzeczywiście na wiatraczku od grafy był syf nie mały. Grafa i wiatraczek od proca wyczyszczony :) Mam nadzieje, że to coś pomoże.

Udało sie. Komp działa jak należy! :) A swoją drogą nie wiedziałem, że tak ciężko dostać baterie do BIOS'a. Dziekuje wszystkim za pomoc. Temat do zamknięcia :)
Ostatnio zmieniony 12 lis 2006, 12:30 przez tomas89, łącznie zmieniany 1 raz.