Film rekrutacyjny w szkole - pomysły

Wszystko odnośnie filmów: edycja, nowości, opinie, recenzje. Bez linków do pirackich filmów!

<<

Dragon2006

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor

Posty: 726

Rejestracja: 14 lut 2006, 16:03

Lokalizacja: Grodków

Post autor: Dragon2006 » 4 mar 2011, 13:02

Film rekrutacyjny w szkole - pomysły

Cześć wszystkim ;)
Co roku robimy w szkole filmik rekrutacyjny... Zapewne wiecie, po samej nazwie, na czym ma to polegać: po prostu krótki (10-15 min), efektowny filmik prezentujący szkołę.
W tamtym roku sprawę rozwiązaliśmy następująco: na początku, filmik z Google Earth - kamera pokazująca najpierw Ziemię, później Europę, później zbliżenie na Polskę, na nasze miasto i na naszą szkołę. Taki był wstęp, myślę, że to dość ciekawy pomysł. Następnie cały szkielet filmu polegał na tym, że szliśmy z kamerą po szkole - od głównego wejścia do poszczególnych klas. Przy klasie biologicznej film się zatrzymywał i rozpoczynała się prezentacja profilu biologiczno-chemicznego (filmy z ciekawszych lekcji biologii czy chemii, opis profilu itp.). I tak ze wszystkimi profilami.

W tym roku chcemy zrobić coś naprawdę fajnego... Mamy dużo czasu. Dlatego piszę tutaj: może ktoś z Was ma jakieś ciekawe pomysły do takiego filmiku ;) ? Z góry dzięki !


<<

Fisher

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 502

Rejestracja: 20 paź 2008, 16:26

Post autor: Fisher » 4 mar 2011, 17:33

Odp: Film rekrutacyjny w szkole - pomysły

No to może w 3D? :D Nic poza standardowym sfilmowaniem szkoły nie przychodzi mi do głowy. Może jako intro filmiku, zbierzcie wszystkich uczniów szkoły na plac i niech coś krzykną.
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 4 mar 2011, 17:57

Odp: Film rekrutacyjny w szkole - pomysły

można też jakieś wywiady z woźnymi, solą każdej szkoły :)

Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin
<<

Dragon2006

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor

Posty: 726

Rejestracja: 14 lut 2006, 16:03

Lokalizacja: Grodków

Post autor: Dragon2006 » 4 mar 2011, 22:10

Odp: Film rekrutacyjny w szkole - pomysły

Wywiady mogą być dobre:D
3D? Niee, szkoły nie stać na taki sprzęt :P
Poszperałem w necie i znalazłem coś takiego, ostatnio popularne podobno: http://www.lipdub.pl/index.php?cat=1