Wyłaczenie licznika postów

Uwagi, propozycje i komentarze dotyczące naszego Forum.

Czy Administrator powinien całkowicie wyłączyć licznik postów?

Tak
10
43%
Nie
13
57%
 
Liczba głosów : 23
<<

Luky

Post autor: Luky » 11 wrz 2006, 19:01

Wyłaczenie licznika postów

Ja bym proponował wyłaczenie licznika postów na całym forum, bo wszyscy nowi uważają to za super ważne i chcą aby z Postów: 0 zrobiło się Postów: 100 i dla tego powstają bzdurne tematy i posty. A przecież każdy wie że ważniejsze jest Pomógł. Co o tym sądzicie?

Aha i jeszcze coś prosił bym Admina (jeżeli wyłączy licznik) żeby zmienił także samoprzydział.
Jestem adminem na innym forum i wiem że można ustawić żeby zrobić range np: Obrazek każdy wie że z 10% przechodzi się na 20% po 54 postach, jak by się wyłączyło licznik to to by trzeba było zmienić.

//w niektórych stylach nie widac paska % nad avatarem
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2006, 20:19 przez Luky, łącznie zmieniany 2 razy.


<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 11 wrz 2006, 19:22

Re: Wyłaczenie licznika postów

Luky, a tak w ogóle to "Pomógł" liczy się dla was, 12-14 latki, którzy myślicie, że jeśli będziecie mieć "20 razy pomógł", to uzyskacie szacunek i staniecie się "ważni" na forum ? Bzdura, wasz wizerunek tworzy się po waszych postach, bo tera "Pomógł" można dostać tak naprawdę za byle co, więc nie wiem dlaczego przejmujecie się aby mieć jak najwięcej "Pomógł"...
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!
<<

Luky

Post autor: Luky » 11 wrz 2006, 19:25

Re: Wyłaczenie licznika postów

Aha Yakoob, czyli według ciebie można dostać szacunek za 300 bezsensownych postów?
<<

Ramiro Cruz

Post autor: Ramiro Cruz » 11 wrz 2006, 19:39

Re: Wyłaczenie licznika postów

Luky pisze:Aha Yakoob, czyli według ciebie można dostać szacunek za 300 bezsensownych postów?
Jeśł już bierasz te 300 bezsensownych postów do naprawde będzie sukces!(wiele osób pilnuje na forum aby wszelkie łamanie regulaminu było dostarczane do Administracji)

Co do pomysłu to niepotrafie znaleść dobrych argumentów na nie ale lecz na pewno niepoprę tej idei.(I nie dlatego że mam XXX postów). Zaraz wpadniecie na pomysł że Ostrzeżeń i Nicków też nie ma być. Bo po co...
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2006, 19:40 przez Ramiro Cruz, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

Nivener

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 549

Rejestracja: 19 sty 2006, 18:44

Post autor: Nivener » 11 wrz 2006, 20:14

Re: Wyłaczenie licznika postów

Yakoob, masz troche racji ;)Luky, NIEE liczy sie kto ma więcej postów tylko liczy sie jakość tych postów !! A to że ADMIN wyłączy licznik niee sprawi że nagle wszyscy przestaną pisac bzdurne teksty poniewaz niee każdemu chodzi o to żeby miec jakiś ładny "%" nad avatarem sa tacy co ich to podnieca,bawi i może są taż tacy na których to działa jak Via*** (troche domysłów) nik tego niee wiem :) Ramiro Cruz, może i wpadną na te głupie pomysły ale czego sie chcesz spodziewac po 10-13 latkach ?? :rotfl: (niee mówie o wszystkich)
<<

Luky

Post autor: Luky » 11 wrz 2006, 20:20

Re: Wyłaczenie licznika postów

Mroczny pisze:Luky, NIEE liczy sie kto ma więcej postów tylko liczy sie jakość tych postów !!
Tak Mroczny, ty to wiesz ja to wiem a nowi to wiedzą?
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 11 wrz 2006, 20:21

Re: Wyłaczenie licznika postów

ja jestem wszystkimi moimi kończynami za! a dlaczego? bo i daje to fałszywy obraz (nie wszystkie posty są liczone) więc po co wyświetlać fałszywe dane?
Mroczny pisze: niee każdemu chodzi o to żeby miec jakiś ładny "%"
ale jednak są tacy, którym o to właśnie chodzi, a przez to, że najczęściej nie wiedzą w których dzialach nie są zliczane (bo nie przeczytali w regulaminie) to zakładą pełno bezsensownych tematów i piszą głupie posty.
Reasując licznik:
1. przedstawia fałszywe dane, więc po co to komu?
2. niepotrzebnie napędza niektórych ludzi, co powoduje zaśmiecenie forum.

Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin
<<

Ramiro Cruz

Post autor: Ramiro Cruz » 11 wrz 2006, 20:29

Re: Wyłaczenie licznika postów

mad_prince, gdyby doszło do wyłączenia postów to zamiast % powinna być dla wszytkich userów taka sama ranga(oprócz V.I.Pów Modów itp.) a i wyświetlanie postów można by było usunąć. Ale z drugiej strony jak ktoś chce spamować/pisać d.e.b.i.l.n.e tematy to i tak napisze więć wszytko ma 2 strony :].


EDIT:
Hehe już poprawiłem(jak widać polski nie jest moją mocną stroną) :P .
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2006, 21:03 przez Ramiro Cruz, łącznie zmieniany 2 razy.
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 11 wrz 2006, 20:59

Re: Wyłaczenie licznika postów

wielki problem wyłączyć rangi na forum ;]
Ramiro Cruz pisze:Ale z drógiej strony jak ktoś chce spamować/pisać d.e.b.i.l.n.e tematy to i tak napisze
ale z drugiej strony po co go motywawać dodatkowo??

Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin
<<

boman

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 186

Rejestracja: 17 sie 2005, 22:12

Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: boman » 11 wrz 2006, 21:28

Re: Wyłaczenie licznika postów

Mroczny pisze:10-13 latkach
Yakoob pisze:12-14 latki
Strasznie denerwuje mnie nabijanie i zwalanie wszystko na młodszą grupę użytkowników forum :wsciekly: Wcale nie liczy się wiek ale "to co się ma w głowie" czyli inteligencja. Dla mnie czy ktoś ma lat 12 czy 18 nie ma różnicy jeżeli obaj piszą sensownie. A zwalanie wszystko na młodszych to po prostu pójście na łatwizne bo wsyd się przyznać do własnych błędów, ale łatwiej jest wyśmiewać innych (szczególnie młodszych od siebie).

Co do tematu to nie zważam na licznik postów ale kompletne usunięcie go może zraźić nowych użytkowników forum. Z drugiej jednak strony nie liczy się ilość postów ale jakość wię jeżeli ktoś dobrze pisze to i tak zyska uznanie na forum. Moje zdanie w tej sprawie: Licznik może znikać po osiągnięciu określonej ilości postów (np. 100) aby nie zraźić nowych użytkowników ale i nie popierać spamerstwa.
It wasn`t impossible to build RAPTURE at the bottom of the sea. It was impossible to build anywhere else.
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 11 wrz 2006, 22:55

Re: Wyłaczenie licznika postów

Luky pisze:Czy Administrator powinien całkowicie wyłączyć licznik postów?
Głosowac Wam nie zabronię. Ale Administrator niezaleznie od wyników Ankiety NIE wyłączy licznika postów :P Bo jak pokazała juz praktyka to nic nie rozwiąże i KROPKA

Licznik postów jest wyłączony w niektórych działach (jest info o tym w ich opisie) i to w zupełności wystarczy. Resztę sami moderujecie poprzez zgłaszanie do moderacji.

A naprawianie poziomu postów zacznijcie najlepiej od siebie.
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2006, 23:18 przez Maciek, łącznie zmieniany 1 raz.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 12 wrz 2006, 10:30

Re: Wyłaczenie licznika postów

Maciek pisze: Ale Administrator niezaleznie od wyników Ankiety NIE wyłączy licznika postów Bo jak pokazała juz praktyka to nic nie rozwiąże i KROPKA
to p oco wylączaleś licznik w niektórych działach, skoro to i tak nic nie rozwiaże? na co komu licznik, który pokazuję fałszywe dane?

Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 12 wrz 2006, 19:42

Re: Wyłaczenie licznika postów

Wiadomośc do mnie na PW:
roma pisze:Cze mam takie pytanie miałem 278 postów dlaczego mi połowe usunołeś i cofnołeś do 30% miałem 40%,jeżeli chodzi że,jestem na Unlegal,to moja sprawa,jeżeli chcesz to mnie zbanuj i będzie święty spokój....
A ostatnio wyłączyłem zliczanie postów w jakimś dziale (nie pamiętam już w jakim)


//UPDATE
Do romy dołączył też Machina który przysłał podobną wiadomośc na PW
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2006, 18:51 przez Maciek, łącznie zmieniany 1 raz.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

Ramiro Cruz

Post autor: Ramiro Cruz » 12 wrz 2006, 20:00

Re: Wyłaczenie licznika postów

Maciek pisze:A ostatnio wyłączyłem zliczanie postów w jakimś dziale (nie pamiętam już w jakim)
Mi też ubyło i po przeczytaniu jeszcze raz regulaminu (bodajże wczoraj) i w dziale Gry Komputerowe został wyłaczony licznik postów IMO teraz juz w połowie forum nieliczą się posty :].
<<

slavoy

Post autor: slavoy » 12 wrz 2006, 20:07

Re: Wyłaczenie licznika postów

Po co licznik ktory podaje fałszywe dane? Troche konekwencji. Albo licznik postów działa wszedzie, oprócz South parku, albo nigdzie.
Zreszta to i tak nie zmienia faktu, ze to temu Forum nie pomoze, ale nie bede tutaj o tym pisał. Jesli ktos chce >ż<eczowo porozmawiac - zapraszam na PW albo GG.
<<

Nivener

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 549

Rejestracja: 19 sty 2006, 18:44

Post autor: Nivener » 12 wrz 2006, 20:18

Re: Wyłaczenie licznika postów

Może by tak wyłączyć całkowicie licznik oraz zmienić te "%" nad avatarem na zwykły napis USER ;) Wtedy może coś się zmieni :D jeżeli niee to pozostanie tylko gnojenie wszystkich SPAMERÓW ;) Co kazdy na tym forum robi z wielką przyjemnością :P
<<

Ramiro Cruz

Post autor: Ramiro Cruz » 12 wrz 2006, 20:33

Re: Wyłaczenie licznika postów

Mroczny pisze:Może by tak wyłączyć całkowicie licznik oraz zmienić te "%" nad avatarem na zwykły napis USER
Już tak rozmawiamy z slavoy'em co by można było zrobić i jak narazie wyszło nam że na forum o takiej tematyce nie ma uniwerslanego środka na spamerów i ludzi piszące "interesujace" tematy/posty. i żadne wyłączanie nic nieda bo jak ktoś chce spamować to i tak będzie więc sprawa jest prosta. A na forum jest coraz gorzej - coraz mniej ludzi się udziela i to takich porządnych ludzi...
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2006, 20:34 przez Ramiro Cruz, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

Piki

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 421

Rejestracja: 6 lis 2005, 12:24

Lokalizacja: Borów

Post autor: Piki » 12 wrz 2006, 21:30

Re: Wyłaczenie licznika postów

Jestem za wyłączeniem licznika postów i obrazków rang (%). Wtedy SPAMerzy nie będą mieli po co SPAMować (chyba że chcą po prostu zaśmiecić forum, ale takich SPAMerów jest mniej - większość po prostu chce mieć dużą ilość postów).
<<

Alkohol

Post autor: Alkohol » 12 wrz 2006, 21:37

Re: Wyłaczenie licznika postów

A ja dla odmiany nie jestem zwolennikiem wyłączenia licznika. Włączamy licznik w każdym dziale(podkreślam, w każdym dziale oprócz south parku), a moderzy biorą sie uczciwie do roboty(bo w sumie to od tego jesteśmy). A spameczy i tak będą, trzeba ich po prostu tępić lub naprostowywać.( nie chce nikogo obrażać, ale przypomnijcie sobie co pisał sylwek albo jakub1991 na początku. Teraz się już poprawili :] ).
<<

Adamo

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 418

Rejestracja: 31 lip 2005, 19:43

Skype: adamo1991

Lokalizacja: Ostrów Wlkp / Poznań

Post autor: Adamo » 13 wrz 2006, 21:34

Re: Wyłaczenie licznika postów

Ja jestem za. Może to podetnie skrzydła spamerom. A zamiast tego ładnego 20% czy innego 50% może tam być ranga np: User. :evil: