LIVEBOX tp

Wszystko co związane z Internetem.

Działanie LIVEBOX tp

Super
0
Brak głosów
bardzo dobry
0
Brak głosów
dobry ale....
1
50%
mogło być dużo lepiej
0
Brak głosów
wole neostrade
1
50%
 
Liczba głosów : 2
<<

Maniek000

Post autor: Maniek000 » 9 lis 2006, 21:49

LIVEBOX tp

Co sądzicie o tym wynalazku? Ja go używam już miesiąc ale chętnie poznam wasze zdanie.


<<

Ramiro Cruz

Post autor: Ramiro Cruz » 9 lis 2006, 21:56

Re: LIVEBOX tp

Ja bym chciał najpierw dowiedzieć się co to jest bo tam reklamy jakieś widziałem.
Bezprzewodowe Neo czy tak?
<<

jakub1991

Post autor: jakub1991 » 10 lis 2006, 07:46

Re: LIVEBOX tp

Maniek000 pisze:Bezprzewodowe Neo czy tak?
Nom coś podobnego. Ale ma jeden wielki minus, mój kumpel ma i to nie ma zmiennego IP
<<

roma

Post autor: roma » 10 lis 2006, 08:13

Re: LIVEBOX tp

Ramiro Cruz pisze:Ja bym chciał najpierw dowiedzieć się co to jest bo tam reklamy jakieś widziałem.
Bezprzewodowe Neo czy tak?
oglądaj tv to na pewno to zobaczysz
<<

Dobrus

Wysoko zaawansowany

Posty: 339

Rejestracja: 19 lis 2005, 19:25

Post autor: Dobrus » 10 lis 2006, 17:31

Re: LIVEBOX tp

jakub1991 pisze:nie ma zmiennego IP
He, He! Też myślałem, że jest niezmienne IP ale się myliłem! Wystarczy zresetować modem (przytrzymać guziczek lub poczekać 24h :P) i już masz inne IP - działa to tak samo jak byś się rozłączył i ponownie połączył w zwykłej neostradzie. LIVEBOX ma ZMIENNE IP!!
Ostatnio zmieniony 10 lis 2006, 17:34 przez Dobrus, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

Dragon2006

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 726

Rejestracja: 14 lut 2006, 16:03

Lokalizacja: Grodków

Post autor: Dragon2006 » 13 lis 2006, 21:47

Re: LIVEBOX tp

LIVEBOX jest dobry, szczególnie dla tych, którzy mają i PC-ta, i laptopa, dla takich osób jak ja. Tylko że TP robi w h.u.j.a!!!!!!!!! Zamówiłem LIVEBOX'a i miał być 28. Nie było go 28, i nawet nie zadzwonili. Potem miał być 6, i znów nie było go.(a jeździłem już 2 razy po niego z Grodkowa do Nysy - jakieś 30 km) I w końcu odwołałem zamówienie, oni robią ludzi w BANANA!!!!!!!! :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: TP TO NAJGORSZA FIRMA TELEKOMUNIKACYJNA JAKĄ ZNAM!!!! I H*J Z ICH LIVEBOX-em, tyle powiem :cisza:
Już nie mówie jak mnie w wała robili jak NEO zamówiłem.... Linia ADSL nie była atywna przez 3 tygodznie odo trzymania zestawu z modemem. DO BANI :dobani:
Ostatnio zmieniony 13 lis 2006, 21:49 przez Dragon2006, łącznie zmieniany 1 raz.
Procesor Intel Core Quad Q6600 4x2.40 GHz
GeForce 9500GT, 1024 MB;4096 MB DDR2.
HDD 500 GB.
Monitor LCD 21", głośniki JVC + Creative 2.1
Neo 6mb
<<

Gawron

Post autor: Gawron » 13 lis 2006, 22:16

Re: LIVEBOX tp

ej....ile masz lat? jesteś zdenerwowany, to ochłoń i dopiero pisz, a śmieć na forum. :kwasny:
<<

Alkohol

Post autor: Alkohol » 14 lis 2006, 17:39

Re: LIVEBOX tp

Gawron pisze:ej....ile masz lat? jesteś zdenerwowany, to ochłoń i dopiero pisz, a śmieć na forum.
Przygadał kocioł garnkowi....
<<

roma

Post autor: roma » 14 lis 2006, 18:30

Re: LIVEBOX tp

Dragon2006 pisze:LIVEBOX jest dobry, szczególnie dla tych, którzy mają i PC-ta, i laptopa, dla takich osób jak ja. Tylko że TP robi w h.u.j.a!!!!!!!!! Zamówiłem LIVEBOX'a i miał być 28. Nie było go 28, i nawet nie zadzwonili. Potem miał być 6, i znów nie było go.(a jeździłem już 2 razy po niego z Grodkowa do Nysy - jakieś 30 km) I w końcu odwołałem zamówienie, oni robią ludzi w BANANA!!!!!!!! :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: TP TO NAJGORSZA FIRMA TELEKOMUNIKACYJNA JAKĄ ZNAM!!!! I H*J Z ICH LIVEBOX-em, tyle powiem :cisza:
Już nie mówie jak mnie w wała robili jak NEO zamówiłem.... Linia ADSL nie była atywna przez 3 tygodznie odo trzymania zestawu z modemem. DO BANI :dobani:
skończyłeś??z tego co wiem to chyba dostawca internetu ma 28 dni aby dostarczyć ci potrzebne żeczy Modem kable itp.Nie pamiętam czy 28 czy 14 ale coś koło tego,ja jak zmieniełem interent z innej firmy na Multimedii to nie dzwoniłem,do nich co chwile się pytać kiedy przyjadą i mi to zrobią przyjechali po 2 tygoniach ok nie mam nic im za złe że,dopiero przyjechali po 2 tygodniach mieli dużo klientów i nie mieli kiedy się wyrobić.Pewnie tak samo w Tp mieli dużo klientów,a ty już "robisz w gacie" że,28 nie ma internetu to dzwonisz do nich z kulturą i się pytasz dlaczego nie przyjechali

proste prawda?

p.s mam pytanie czy w Multimedii jest zmienne IP??
p.s 2 wyzywanie ich od h**w nic ci to nieda :P
Ostatnio zmieniony 14 lis 2006, 18:32 przez roma, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

Dragon2006

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 726

Rejestracja: 14 lut 2006, 16:03

Lokalizacja: Grodków

Post autor: Dragon2006 » 14 lis 2006, 20:14

Re: LIVEBOX tp

Wszyscy powinni wiedzieć, żeby nie korzystać z ich usług, przynajmniej takie jest moje zdanie. I jeśli chodzi o ilość tych dni - 14 - a oni nie dostarczyli w ciągu 21 ;)
Procesor Intel Core Quad Q6600 4x2.40 GHz
GeForce 9500GT, 1024 MB;4096 MB DDR2.
HDD 500 GB.
Monitor LCD 21", głośniki JVC + Creative 2.1
Neo 6mb
<<

welll1

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 519

Rejestracja: 22 kwie 2006, 14:44

Post autor: welll1 » 15 lis 2006, 09:08

Re: LIVEBOX tp

Ja widziałem Livebox-a i nawet trochę sie nim bawiłem. Po pierwsze jeśli ta puszka leży dalej od kompa i jest z nim połączona bezprzewodowo to prędkość neta spada. Testowaliśmy z kumplem na stronce. Ma on neo 512 a z livebox-em max predkość sciągania wynosiła ok 50 zamiast 64. No to dzwoni do TP i pyta sie czemu, a typera zadaje mu pytanie czy nikt go nie uprzedził :kwasny: Rozwiązanie to może i jest fajna jak się ma wiecej niż jeden komputer w domu. Ale dla bajek że dzięki temu TV można oglądać i że bezprzewodowo nie zamówiłbym tego bo się nie opłaca. Mój kolega po miesiącu zrezygnował i moim zdaniem dobrze zrobił. Bo dla tych osób którzy chcą mieć max download Livebox to porażka. Takie moje zdanie.
P.S poza tym ta puszka zajmuje strasznie dużo miejsca. Sam srodek liveboxa jest stosunkowao mały i nie wiem dla czego oprawili go w takie coś. Wole moj modemik choć tez jest z TP bo nic lepszego na tym zadu... nie dostane :(
Ostatnio zmieniony 15 lis 2006, 09:10 przez welll1, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

Iudex

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 491

Rejestracja: 8 lis 2005, 20:54

Post autor: Iudex » 15 lis 2006, 16:34

Re: LIVEBOX tp

ja również chciałem zamówić neostrade. Byłem 10 razy w ich siedzibie w Poznaniu (25km) i mówili mi że usługa nie jest dostępna w moim rejonie :dobani: a moj kolega ma sobie neostrade i smiga :zakrecony: :zakrecony: moim zdaniem to banda oszustów ktorzy myślą tylko o tym jak zarobić wielką kasę w kilka lat :cisza:
<<

Maniek000

Post autor: Maniek000 » 16 lis 2006, 22:14

Re: LIVEBOX tp

To prawda ja też na LIVEBOXA czekałem 2 tygodnie bo baran nawet nie zadzwonił że go nie będzie w umówionym terminie. Ale z tym że to szybki bezprzewodowy internet to bzdura. Gdy idzie przez bluetooth to prędkość neta 54kb/s. :dobani:
<<

welll1

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 519

Rejestracja: 22 kwie 2006, 14:44

Post autor: welll1 » 16 lis 2006, 22:45

Re: LIVEBOX tp

No napiszę szczerze TP ładne wałki kręci jeśli chodzi o podłączenie neta. Ja się meczyłem miesiac z nimi bo niby za daleko od centrali :chytry: ale jakoś się udało bo moja mamusia wpadła na pomysł pójscia do szefa w centrali (on ma tam jakies wyznaczone godziny przyjmowania klijentów) no i po opieprzeniu go i dłuzszej rozmowie miałem neta. Teraz mój sąsiad dwa razy zamawiał i to samo niby za daleko od centrali na neo 512 :) Ciekawe bo jego dom jest bliżej centrali o jakies 8 metrów :]
Po prostu nie nawidzę TP. Jak dla mnie to lenie wyzyskiwacze i monopolisci (choc to sie powoli zmienia na obrzeżach miast, bo w mistach już jest duzo lepszy wybór usługodawcy)
Co do livebox-a to stanowczo odradzam!! :dobani:
<<

Maniek000

Post autor: Maniek000 » 17 lis 2006, 14:28

Re: LIVEBOX tp

A co miałeś go że odradzasz? Jak nie to morda w ....e
<<

welll1

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 519

Rejestracja: 22 kwie 2006, 14:44

Post autor: welll1 » 18 lis 2006, 02:00

Re: LIVEBOX tp

Nie miałem go ale kolega miał i całą noc sie bawiłem. I wiem swoje i duzo ludzi którzy to zamówli żałują. Jak ci sie podoba zaniżony download i wolniejsza praca to ok wiesz to nie mój problem.