[wasze opinie] serial Zagubieni (Lost)

Wszystko odnośnie filmów: edycja, nowości, opinie, recenzje. Bez linków do pirackich filmów!

<<

michalg1993

Post autor: michalg1993 » 1 sie 2007, 11:18

Re: [wasze opinie] serial Zagubieni (Lost)

Nie 5 tylko 6 sezonow!! Ja juz obejżałem 3 i z niecierpliwoscia czekam na 4 nie przegapilem zadne go odcinka. Dla mnie jest to serial wszechczasów :padam: :padam: :padam:


<<

Śledziks

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 854

Rejestracja: 12 cze 2006, 13:14

Post autor: Śledziks » 13 mar 2008, 23:16

Re: [wasze opinie] serial Zagubieni (Lost)

Ja mam już okazję oglądać 4 sezon i jest świetny. Trzeci sezon (moim zdaniem dopiero gdzieś od połowy zaczęło się robić ciekawie) bije na głowę. Widziałem już 6 odcinków i jesteś mile zaskoczony. Ci którzy myśleli, że serial skończył się na drugim sezonie są w wielkim błędzie! 4 sezon pokazuje, że jak wiele jeszcze tajemnic kryje wyspa. Jak na razie wszystkie odcinki kończą się w taki sposób, że nie można się doczekać następnego. Moim zdaniem jest to najlepszy serial jaki kiedykolwiek miałem okazję obejrzeć. Szkoda tylko że przez strajki scenarzystów w Stanach seria została skrócona z 16 odcinków na 13, ale jest cień szansy, że jednak powstanie więcej odcinków. Wszystkim ten serial gorąco polecam!
Obrazek
<<

SWAT

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor

Posty: 685

Rejestracja: 1 cze 2006, 13:33

Skype: krystian_44

Lokalizacja: Pustkowia

Post autor: SWAT » 14 wrz 2008, 20:22

Re: [wasze opinie] serial Zagubieni (Lost)

Też już obejrzałem pierwsze odcinki sezonu czwartego, ponieważ zaczęło je emitować TVP 1, i jest naprawdę ciekawy.
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.