ZLOT społeczności Portal24h.pl - runda II, MIASTO

Uwagi, propozycje i komentarze dotyczące naszego Forum.

<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 29 wrz 2008, 20:08

ZLOT społeczności Portal24h.pl - runda II, MIASTO

O co w tym temacie chodzi?

Ano, o umożliwienie braci forumowej spotkania w realu, ażeby się lepiej poznać i zintegrować ze sobą. Proponuję przełom czerwca/lipca 2009.

W gronie Grupy Trzymającej Władzę dyskutujemy właśnie nad możliwością takiego zlotu.

Z tego, co widzę, większość chętnych jest z południa Polski, głównie ze Śląska. Toteż miejsce zlotu będzie ustalone najpewniej na któreś z miast na południu naszego kraju.

Przewidujemy rozgrywki sieciowe, ciekawe prezentacje, generalnie imprezę, łącznie z posiłkiem i dyskoteką (każdy forumowicz będzie miał możliwość przyprowadzenia jednej osoby towarzyszącej).

Tak, jak mówię: miejsce zlotu tymczasowo ustalamy na Śląsk, jako że większość potencjalnych uczestników pochodzi właśnie stamtąd - ustalamy bowiem miejsce tak, aby było najbliżej ich miejscu zamieszkania.

Co o tym sądzicie? WYPOWIADAĆ SIĘ - to rozkaz moderatorski! (joke) :P :P :P

Z wyników poprzedniej sondy, wiem, że 21 osób jest zainteresowanych udziałem w zlocie. Teraz czas najwyższy wybrać konkretne miasto.

Niechaj każdy forumowicz zaznaczy KONKRETNE MIASTO, ale wypowie się też na temat pozostałych miejscowości, czy jest w stanie do nich dojechać, gdyby jego miasto nie zostało wybrane.
Ostatnio zmieniony 7 paź 2008, 12:32 przez Delacroix, łącznie zmieniany 5 razy.


Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.
<<

bartekmp

Awatar użytkownika

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1841

Rejestracja: 14 maja 2006, 18:52

Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bartekmp » 29 wrz 2008, 20:26

Re: ZLOT społeczności Portal24h.pl - runda II, MIASTO

Delacroix, możliwość będzie, ale może bliżej morza :D?

Powiem wam, że jest kilka fajnych i tanich miejsc nad morzem, o wiele tańszych niż te w górach.

No i mam nadzieję, że frekwencja będzie wysoka, bo sam mam ochotę wybrać się na ten zjazd i zobaczyć drifting globusa hehe :D
Semper in altum
<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 29 wrz 2008, 20:27

Re: ZLOT społeczności Portal24h.pl - runda II, MIASTO

Zobaczymy, skąd będzie pochodzić większość chętnych na zlot. Każda osoba chętna na zlot MUSI się w tym temacie wypowiedzieć. Nie wystarczy "tick"nąć na TAK, ale trzeba też podać województwo, z którego się jest!
Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.
<<

Robertinho

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1226

Rejestracja: 12 gru 2006, 21:37

Skype: bercik.93

Lokalizacja: Radostowice

Post autor: Robertinho » 29 wrz 2008, 20:29

Re: ZLOT społeczności Portal24h.pl - runda II, MIASTO

Pomysł bardzo dobry. Już kiedyś z Iwanem myśleliśmy nad tym ale uznaliśmy, że to nie wypali bo osób aktywnych na forum, które mogły by przyjechać byłaby garstka.

Zapowiada się ciekawie. Pograć między sobą, pogadać, ogólnie spędzić ze sobą trochę czasu nie przed ekranem komunikatora i forum ale tak na żywo jest super.

Co do miejscówki to najlepiej zrobić tak jak mówisz w rejonie skąd pojedzie najwięcej osób (mam ogromną nadzieję, że będzie to na śląsku :P ). Problemem będzie dojazd bo duża ilość osób nie jest pełnoletnia i będą za nich decydować rodzice, którzy będą mieli wątpliwości do wysłania swojej pociechy w Polskę bez żadne opiekuna. Tak będzie znając życie ze mną. Jeżeli to by było np. w Katowicach to jeszcze pół biedy bo pociągiem i w tym samym dniu jestem w domu. Jeżeli miałbym jechać do Warszawy to bym wrócił późnym wieczorem (jak nie na drugi dzień). No ale postaram się porozmawiać z mamą. :)

Zlot jeżeliby wypalił to by było ekstra. Zrobię wtedy wszystko co w mojej mocy by się na nim zjawić.

EDIT:

Jestem z województwa śląskiego.
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2008, 20:32 przez Robertinho, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 29 wrz 2008, 20:31

Re: ZLOT społeczności Portal24h.pl - runda II, MIASTO

ja to zalezy kiedy i gdzie. Jak w wakacje to raczej nie ma problemu, chyba że zawalę egzaminy. na 100% pewny będę dopiero tuz przed samym terminem. Woj. śląskie.
PS. DCX - 666 postów - Ty dioble jeden :)
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2008, 20:32 przez mad_prince, łącznie zmieniany 1 raz.

Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin
<<

bartekmp

Awatar użytkownika

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1841

Rejestracja: 14 maja 2006, 18:52

Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bartekmp » 29 wrz 2008, 20:32

Re: ZLOT społeczności Portal24h.pl - runda II, MIASTO

Delacroix, moje województwo to kujawsko-pomorskie, Powiat Tucholski i gmina Cekcyn :P.
Semper in altum
<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 29 wrz 2008, 20:33

Re: ZLOT społeczności Portal24h.pl - runda II, MIASTO

Mój skrót to DCX, poprawiłem :P A, tak, sześć-sześć-sześć, fajnie jest!
tak właściwie, to powinieneś mieć skrót DX :) ale to MS się mógłby czepiać :P I juz nie masz 666. teraz jesteś diobeł next genowy
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2008, 20:39 przez Delacroix, łącznie zmieniany 1 raz.
Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.
<<

Śledziks

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 854

Rejestracja: 12 cze 2006, 13:14

Post autor: Śledziks » 29 wrz 2008, 20:43

Re: ZLOT społeczności Portal24h.pl - runda II, MIASTO

Ja jestem jak najbardziej na tak. Jeżeli by było tak jak mówicie przełom czerwca i lipca to powinno być ok inne terminy odpadają (wiadomo nauka a później pewnie wyjazd za "chlebem" :D )
Robertinho pisze:mam ogromną nadzieję, że będzie to na śląsku :P
Też mam taką nadzieję jestem z opolskiego ale jakby spotkanie by było we Wrocławiu, Katowicach czy ewentualnie Częstochowie to bym się zjawił :) bo gdzieś bardziej na północ to mógłby być problem, chociaż nie mówię że nie ;)
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2008, 20:44 przez Śledziks, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
<<

zioomus

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 823

Rejestracja: 17 wrz 2005, 19:13

Lokalizacja: Płock

Post autor: zioomus » 29 wrz 2008, 20:45

Re: ZLOT społeczności Portal24h.pl - runda II, MIASTO

Ja na tak, w sumie, to miałbym już swoje lata, z rodzicami pewnie by nie bylo problemu, woj. mazowieckie, pow. sierpecki, okręg PLOCKI :D pozdrawiam!
Zapraszam do mojej galerii :)
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 29 wrz 2008, 20:53

Re: ZLOT społeczności Portal24h.pl - runda II, MIASTO

Temat jest czysto sądażowy, chcemy tylko zobaczyc ile orientacyjnie byłoby osób chętnych do wzięcia udziału w takim zlocie. Czy w ogóle jest sens nad czyms takim myśleć bardziej "szczegółowo"...

Więc narazie nie dyskutujemy nad tym kiedy/gdzie/jak tylko czy CHCIAŁBYŚ kiedyś wziąźć udział w czymś takim jak zlot ;)

Ktoś z dolnośląskiego byłby zainteresowany? :]
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2008, 21:00 przez Maciek, łącznie zmieniany 1 raz.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 29 wrz 2008, 20:56

Re: ZLOT społeczności Portal24h.pl - runda II, MIASTO

Akurat sondaż mógłby od razu dać nam wynik, gdzie ewentualnie ten zlot miałby się odbyć... Bo musimy wiedzieć, w jakim mieście mniej więcej szukać lokalu.
Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 29 wrz 2008, 20:57

Re: ZLOT społeczności Portal24h.pl - runda II, MIASTO

gdy zaglądnie się w statystki to widnieje najwięcej miejscowości właśnie z woj. śląskiego.
Śledziks pisze:ewentualnie Częstochowie
mnie by to bardzo pasiło :) ale tu nie ma za bardzo takiego miejsca. Jest wprawdzie Business Center, gdzie pub przy pubie stoi, ale DCX (:P) stwierdził, że alkoholu nie będzie. Cóż, zawsze można przyłyczyć Colę :) Jest też pizzeria DaGrasso, gdzie serwują pycha pizzę. Po strawie można udać się na Jasną Górę w celu rozrywki duchowej :) Proponowalbym bardziej okolice częstochowy, np Olsztyn, gdzie można zrobić piknik pod ruinami zamku w malowniczym plenerze, Ogrodzieńcu, gdzie ruiny są większe :) bądź w Złotym Potoku, gdzie aż roi się od źródełek wypływających spod ziemi w pięknych parkach. Cena wyjnamu pokoju dla dwóch osób wyniosła mnie 50 pln (czyli 25 na osobę), ale to było w czerwcowy weekend, gdy sezon jeszcze się nie rozpoczoł. Ślicznie jest też w Koszęcinie nad zalewem, gdzie można popływać na rowerach wodnych (no i wpław też :)) oraz jest tam piękny park.

Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin
<<

bartekmp

Awatar użytkownika

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1841

Rejestracja: 14 maja 2006, 18:52

Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bartekmp » 29 wrz 2008, 21:01

Re: ZLOT społeczności Portal24h.pl - runda II, MIASTO

A w Cekcynie jest pensjonat Nad Jeziorem, mają niskie ceny, bajery różne, 20m do jeziora, darmowe kajaki i rowery wodne. Można jechać do lasu 2km w każdym kierunku. 500m do najlepszej w powiecie smażalni rybek. 100m do plaży. Wszędzie blisko :D.


Ale jak już m_p wspomniał to najwięcej Ślężan tu mamy.
Semper in altum
<<

globus

Post autor: globus » 29 wrz 2008, 21:05

Re: ZLOT społeczności Portal24h.pl - runda II, MIASTO

Jestem na TAK tylko Warszawa to bardzo daleko. Pomysłz morzem wydaje mi sie swietny. Jak bedzie gdzies bliżej to przyjade najszybciej :P
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 29 wrz 2008, 21:30

Re: ZLOT społeczności Portal24h.pl - runda II, MIASTO

bartekmp pisze:A w Cekcynie jest pensjonat Nad Jeziorem, mają niskie ceny, bajery różne, 20m do jeziora, darmowe kajaki i rowery wodne. Można jechać do lasu 2km w każdym kierunku. 500m do najlepszej w powiecie smażalni rybek. 100m do plaży. Wszędzie blisko
ooo, fajnie, chyba skocze tam kiedyś :) tylko nie wiem, jak będzie, bo w wakacje to albo robota, albo praktyki :/ ale i tak zaraz na mapie zczaję. A jak tam z parkingami? płatne czy nie?
globus, oczywiście na drugim biegu? :)

Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin
<<

MATchlesS

Awatar użytkownika

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1724

Rejestracja: 5 lip 2007, 12:25

Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca

Post autor: MATchlesS » 29 wrz 2008, 22:24

Re: ZLOT społeczności Portal24h.pl - runda II, MIASTO

Generalnie to czekamy na konkretne deklaracje (żeby nie było dwudziestu głosów na "TAK", a wstawi się potem trzech). Będziemy Was o wszystkich informować. Fajnie, że są chętni. ;)

Gwoli ścisłości (bo koledzy się wypowiedzieli ;) ), to ja też NAJPRAWDOPODOBNIEJ (bo przeprowadzka latem i nie wiadomo co i jak) zjawię się na tym zlocie (myślę, że chętnych teraz przybyło :P).

Aha - ja z Poznania (to takie duże miasto w Wielkopolsce [tak, to te duże województwo na lewo od Warszawy]). Ale dojechać mogę wszędzie. No i jestem za górami (a Wy ze Śląska to macie blisko, to tym bardziej, co nie?). :]
MATchlesS = MTS = Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości. :-]
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chcę. :-]
PC: AMD Athlon 64 X2 5200+ | 4 GB RAM | GeForce 9600 (512 MB; EVGA) | 250 GB Seagate | Creative SBS 240 | LCD LG 17''
<<

DDragon

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 692

Rejestracja: 6 sie 2007, 13:05

Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DDragon » 29 wrz 2008, 23:23

Re: ZLOT społeczności Portal24h.pl - runda II, MIASTO

pomysł ok. jestem na tak a z
<<<<Wrocka jestem <<
Maciek pisze:Ktoś z dolnośląskiego byłby zainteresowany?
to takie małe miasteczko w dolnośląskim :super:
niektóre nicki to nawet dają mały zarys wyglądu danej osoby. no i czy wszyscy piszą prawdę o swoim wieku i płci (chociaż ci co prawdy nie piszą w tych kwestiach raczej by się nie wstawili na taki zlot)
Czasem słońce, czasem deszcz... niestety zawsze piach prosto w oczy...
<<

szpon

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1308

Rejestracja: 2 lut 2006, 22:46

Skype: szpon5576

Post autor: szpon » 30 wrz 2008, 00:45

Re: ZLOT społeczności Portal24h.pl - runda II, MIASTO

Ja bym chętnie pojechał na taki zlot :ok:
Maciek nie kazał o tym pisać, ale ja już na wszystko odpowiem.
Jak bym chciał:

Kiedy: na wakacje, gdzieś w lipcu
Gdzie: We Wrocławiu lub bliżej, jeśli moi rodzice by się nie rozwiedli to Tato by mnie zawiózł do Warszawy :(
Ja jestem z Dolnośląskiego :P
<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 30 wrz 2008, 00:48

Re: ZLOT społeczności Portal24h.pl - runda II, MIASTO

Ja już widzę, że plan miejsca spotkania będzie obejmował najprawdopodobniej południe Polski, a nie Warszawę, jak tak dalej pójdzie. Dobrze, to się jeszcze ustali.
Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.
<<

milosz28

Awatar użytkownika

Średnio zaawansowany

Posty: 70

Rejestracja: 29 sty 2006, 10:03

Lokalizacja: Będzin

Post autor: milosz28 » 30 wrz 2008, 05:09

Re: ZLOT społeczności Portal24h.pl - runda II, MIASTO

witam!
jeśli miałbym dołączyć do spotkania to raczej tylko w okolicach woj. śląskiego. praca, praca, praca... ale i tak głowy nie dałbym że będę mógł przyjść. wszystko zależy od tego kiedy to będzie, bo czas to jedna z tych rzeczy której ostatnio mi na wszystko brakuje.
pozdrawiam wszystkich
THANKS FOR THE INFO!

nie lej wody o wszystkim i niczym - lepiej pisz zwięźle i na temat. Staraj się również szanować wymogi założyciela tematu i odpowiednio do nich zastosować.