Firefox - problemy z logowaniami

Wszystko co związane z Internetem.

<<

Dragon2006

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor

Posty: 726

Rejestracja: 14 lut 2006, 16:03

Lokalizacja: Grodków

Post autor: Dragon2006 » 31 sie 2009, 10:57

Firefox - problemy z logowaniami

Cześć ; )
Posiadam najnowszą wersję przeglądarki Firefox [3.5.2]. Po formacie dysku wszystko wgrałem, zaimportowałem stare zakładki. Mam w ulubionych min. naszą klasę i facebooka. Na nk i FB mam zapamiętane hasła. Gdy wchodzę np. na http://www.nasza-klasa.pl, wybieram swojego usera i hasło już jest. Klikam Zaloguj. I nic. Dalej to samo, tj pozostaje ekran logowania, ale nie ma żadnego info o błędnym haśle itp. Jednak gdy kliknę wtedy w zakładkach ponownie na link do naszej klasy, strona otwiera się i - jestem zalogowany.. NK podczas działania także jest dziwna, gdy dodam komentarz pod zdjęciem - nie widać go, dopiero jak odświeżę stronę.. Gdy zaproszę kogoś do znajomych - nie ma napisu, że zaproszenie zostało wysłane, jednak osoba została zaproszona.. Podobnie z Facebookiem, tam można zalogować się normalnie, ale później strona nie działa jak powinna.. Część elementów strony w ogóle się nie wyświetla.. dziwny problem, czyściłem już w przeglądarce wszystko co się da i przeinstalowywałem ją.

W IE 6.0 jest normalnie.

Z góry dzięki za pomoc ; )

EDIT:
P.S.: Mam takie problemy jednak z każdym logowaniem.. każda strona, która wymaga logowania nie działa teraz poprawnie.. np. loguję się i od razu napis: Twoja sesja minęła itp.. nawet na fotosik.pl nie mogę się zalogować.

Podczas próby wylogowywania z NK Konsola błędów wygląda tak:
Obrazek


<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 31 sie 2009, 13:02

Re: Firefox - problemy z logowaniami

Jakie rozszerzenia zainstalowane?
Czy Firefox akceptuje ciasteczka z witryny?

Przedstawiony screen z konsoli nie ma nic wspólnego z Twoimi problemami.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

Iwan

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2561

Rejestracja: 5 paź 2006, 19:22

Post autor: Iwan » 31 sie 2009, 13:23

Re: Firefox - problemy z logowaniami

Wyczyść ciasteczka przeglądarki. Narzędzia -> Wyczyść prywatne dane -> Wszystko -> Ciasteczka. Gdyby dalej nie działało, wyczyść dodatkowo Pamięć podręczną, Aktywne zalogowania i Ustawienia witryn.
<<

Dragon2006

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor

Posty: 726

Rejestracja: 14 lut 2006, 16:03

Lokalizacja: Grodków

Post autor: Dragon2006 » 31 sie 2009, 16:37

Re: Firefox - problemy z logowaniami

Maciek, utworzyłem nawet nowy, całkiem surowy profil dla przeglądarki, wg. tego:

Kod: Zaznacz cały

http://forum.programosy.pl/sposob-na-problemy-z-firefoxem-vt79402.html
Nie pomogło.

Iwan, czyściłem już to wszystko - nie pomaga.

Działa to tak, że gdy mam zapamiętane hasło, to przez to zapamiętane hasło nie mogę się zalogować, a gdy wpiszę samo hasło ręcznie - wtedy działa.

EDIT:
Nie mogę jednak zalogować wcale, nawet jak ręcznie wpiszę hasło.. jest tak, loguje się i nic, a jak za jakieś kilka minut wejdę na nasza-klasa.pl to jestem już zalogowany ^

EDIT:
Ojciec na laptopie ma to samo... twierdzi, że działo mu się tak już przed aktualizacją przeze mnie Firefoxa do wersji 3.5.2.

EDIT:
Nawet po wgraniu wersji 3.0.1 jest to samo..

EDIT:
I cisza zapadła ;) Jak zwykle, moje dziwne przypadki z komputerami.. kiedyś założę Forum o sobie, to jakbyście poczytali jakie już miałem przypały zw. ze sprzętem elektronicznym i komputerami to byście popadali ; ) Takie życie.

EDIT:
Po wyjściu wersji 3.5.3 Firefoxa udało się rozwiązać problem.. zauważyłem, że Firefox zaktualizował się do 3.5.3, jednak to nie rozwiązało problemu. Odinstalowałem przeglądarkę (wcześniej zrobiłem kopię zakładek), skasowałem ją razem z danymi osobistymi. Następnie w katalogu dysku C wybrałem opcję wyszukiwania plików w folderze Documents and Settings, zaznaczyłem wyszukiwanie także plików ukrytych. Znalazłem wszystkie foldery, które mają w nazwie Firefox i je skasowałem. Następnie pobrałem Firefoxa 3.5.3 (najnowszego na dzień dzisiejszy) i zainstalowałem, z tym że (!) na innej partycji dysku, niż zainstalowany był wcześniej. Chyba to pomogło. Uruchomiłem, zaimportowałem zakładki - wszystko śmiga!