Czy na Facebooku można zobaczyć swoje ostatnie komentarze?

Wszystko co związane z Internetem.

<<

szpon

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Prof. Świata

Posty: 1308

Rejestracja: 2 lut 2006, 22:46

Skype: szpon5576

Post autor: szpon » 19 paź 2011, 13:59

Czy na Facebooku można zobaczyć swoje ostatnie komentarze?

Witam serdecznie. Czy na Facebooku w swoim profilu jest możliwość zobaczenia wszystkich komentarzy jakie napisałem? Tak jak na forum np. portal24h można przeglądnąć wszystkie swoje posty od najnowszego do najstarszego. Zatem czy na Facebooku jest taka możliwość, ale ze swoimi komentarzami?

Widzę w swoim profilu na Facebooku napis Ostatnia aktywność i pod spodem moje komentarze. Ale nie dość, że jest tam może max 4 wyszczególnione, to jeszcze nie mam pojęcia jak są posegregowane. Na pewno nie są od najstarszego do najnowszego ani odwrotnie.


<<

Robertinho

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1226

Rejestracja: 12 gru 2006, 21:37

Skype: bercik.93

Lokalizacja: Radostowice

Post autor: Robertinho » 19 paź 2011, 14:21

Odp: Czy na Facebooku można zobaczyć swoje ostatnie komentar

Spróbuj włączyć funkcję TimeLine w swoim profilu. Nowa rzecz, która nie jest jeszcze udostępniona ale możesz ją uzyskać przez zapisanie się jako niby-developer Facebook'a. Więcej tutaj:

Kod: Zaznacz cały

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/facebook-zobacz-jak-wlaczyc-timeline-juz-teraz
Spowoduje to utworzenie nowego profilu o nazwie TimeLine, który niby lepiej przedstawia w postaci przybliżonej do osi czasu prezentacji Twojej aktywności do tej pory. Nie jestem pewny czy Ci to pomoże w tak dokładny sposób jak Ty chcesz ale mimo wszystko możesz spróbować.
<<

szpon

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Prof. Świata

Posty: 1308

Rejestracja: 2 lut 2006, 22:46

Skype: szpon5576

Post autor: szpon » 19 paź 2011, 18:30

Odp: Czy na Facebooku można zobaczyć swoje ostatnie komentar

O ciekawe, dziękuję bardzo. Potem o tym poczytam więcej.