Żale Graj po polsku

Uwagi, propozycje i komentarze dotyczące naszego Forum.

<<

cliffofstockyards

Awatar użytkownika

Topic author

Wysoko zaawansowany

Posty: 202

Rejestracja: 20 mar 2011, 01:08

Lokalizacja: Kielce

Post autor: cliffofstockyards » 20 lip 2013, 21:52

Żale Graj po polsku

Kod: Zaznacz cały

https://www.facebook.com/Grajpopolsku/posts/689310397751646
A co nasz admin ma do powiedzenia na ten temat?


Wiceprezes PZPN o trenerze Majewskim: Youtube
<<

szpon

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1308

Rejestracja: 2 lut 2006, 22:46

Skype: szpon5576

Post autor: szpon » 21 lip 2013, 01:00

Re: Żale Graj po polsku

Już napisał co ma do powiedzenia i to wiele, czytaj komentarze na FB ;)
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 21 lip 2013, 10:38

Re: Żale Graj po polsku

Daniel Dębowski z wykop.pl
co do praw autorskich spolszczenia TWD 400 dni - chodzi o to że GPP zrobiło je nielegalnie, bez zgody autorów którzy to właśnie mają do tekstów prawa a nawet mają prawa do plików które to trzeba było edytować ale co tam spolszczenie nielegalne na siłę może być. a udostępnianie na innych stronach spolszczenia nielegalnego to już jest bee? hipokryzja rodzi hipokryzje... i jeszcze z tym na policje chcą iść matko może to dziwne nieco porównanie bo wychodzi na to że złodziej idzie na policje że mu ukradziono skradziony przez niego towar
"Co masz admin do powiedzenia?"
A z czego miałbym się tłumaczyć? Przecież to nie ja rozpowszechniam to spolszczenie. :hyhy:
Nie wdając się w nużące tłumaczenia to sytuacja jest dość prosta. Chłopcy z GPP próbują robić sobie sztuczny szum, gdyż serwis Portal24h.pl nie udostępnia i nie udostępniał nigdy pliku ze spolszczeniem TWD 400 Dni na swoim serwisie, gdyż jest ono prawdopodobnie nielegalne. Chłopcy z GPP udostępniają u siebie ten plik prawdopodobnie nielegalnie, gdyż nie posiadają zgody na wykonanie tego spolszczenia. O czym owi chłopcy z GPP doskonale wiedzą. Oto żałosna wypowiedź jednego z nich, na GPP znany jest jako "Johnny/Janek":
Obrazek
Portal24h.pl poinformował tylko, że takie spolszczenie istnieje i skąd mogą je fani gier pobrać (taka informacja nie podlega pod żadne prawo autorskie). A skoro z Portal24h.pl nie można ściągnąć spolszczenia TWD 400 Dni to zapraszam do dyskusji wszystkich zainteresowanych do serwisów gdzie taki plik można znaleźć i tam prowadzić dalszą dyskusję, a Portal24h.pl pozostawić wolnym od mało inteligentnych dzieci i ich wymysłów wakacyjnych. Pamiętajcie tylko, żeby podawać prawidłowe linki do Portal24h.pl - Google je uwielbia, więc każdy właściciel strony również! :)

Warto też dowiedzieć się kim jest autor próbujący robić nagonkę i publikujący oszczerstwa nt. Portal24h.pl. To niejaki Colek z grajpopolsku.pl, dobrze znany jest ze sprzedaży nielegalnego oprogramowania:
http://pastebin.com/7vmxAqdx

Prawda jest taka, że oferty udziału w komercyjnych projektach nad spolszczeniami dostają od wydawców gier członkowie konkurencyjnych grup np. Iron Squad, a nie chłopcy z grajpopolsku, więc wpadają oni we frustrację i szukają jakiegokolwiek rozgłosu.


Wakacje w pełni, rodzice nie mają pieniędzy wysłać dzieci na kolonie więc pozostało im nudzić się przed swoim komputerem :super:. Wtedy nic dziwnego, że niektórzy piszą o nich:
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem
Przy okazji polecam pokrewne tematy:
jak-wymyslilem-graj-polsku-t18862.html
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 22 lip 2013, 12:27

Re: Żale Graj po polsku

W poprzednim poście został uaktualniony link do zdjęcia z facebookowego profilu grajpopolsku, gdyż dla chłopców z grajpopolsku był on "niewygodny" i wymusili na hostingu ze zdjęciami o usunięcie tego zdjęcia, chłopcy próbują cenzurować internet.
Na facebookowym profilu grajpopolsku też nie ma już tej wypowiedzi, gdyż została usunięta przez administrację grajpopolsku, która chce to znowu ukryć.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam ponownie do przeczytania wypowiedzi, w której jeden z członków grajpopolsku znany jako też "Johnny" sam przyznaje się, że udostępniane przez grajpopolsku spolszczenie TWD 400 Dni jest nielegalne (przypominam ponownie że Portal24h.pl nie udostępnia tego spolszczenia).


[temat wyczerpany=zamknięty. Zgodnie z zasadą w celu odblokowania - wysłać PW]
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"