[galeria] ZiooMus

Dla tych, którzy interesują się grafiką komputerową (Corel, Photoshop, Ilustrator, 3D Studio...)

<<

Śledziks

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 854

Rejestracja: 12 cze 2006, 13:14

Post autor: Śledziks » 13 wrz 2008, 00:54

Re: [galeria] ZiooMus

Capon pisze:daj nam spokój od tych piłkarzy bo to już się każdemu przejadło...
A mi nie :P (patrz post wyżej)
Capon pisze:PS: Czy mi się zdaje, czy jesteście aż tak zachłanni na wygraną najlepszego grafika, bo raptownie każdy pracki zaczął robić, kiedy wszedł ten plebiscyt.
Każdy? Po ogłoszeniu plebiscytu na najlepszego grafika na razie tylko zioomus wystawił swoje prace. A nawet jeśli chce zostać najlepszym grafikiem forum i w ten sposób chce udowodnić, że na niego zasługuje, to kto mu broni? I tak to forumowicze głosują, on sam na siebie nie może. Sam może jak znajdę czas to skombinuje jakąś prackę :hyhy:


Obrazek
<<

zioomus

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 823

Rejestracja: 17 wrz 2005, 19:13

Lokalizacja: Płock

Post autor: zioomus » 13 wrz 2008, 00:56

Re: [galeria] ZiooMus

Ostatnio zmieniony 13 wrz 2008, 00:57 przez zioomus, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam do mojej galerii :)
<<

Capon

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 847

Rejestracja: 5 sie 2007, 01:16

Lokalizacja: Ługi

Post autor: Capon » 13 wrz 2008, 01:14

Re: [galeria] ZiooMus

Śledziks pisze:Każdy? Po ogłoszeniu plebiscytu na najlepszego grafika na razie tylko zioomus wystawił swoje prace.
Dokładnie chodzi mi o to, że zaraz po wystawieniu tego plebiscytu, dział Grafika Komputerowa został zsypany komentami samych grafików więc na myśl nasuwa się tylko jedno wytłumaczenie :]
Śledziks pisze:A nawet jeśli chce zostać najlepszym grafikiem forum i w ten sposób chce udowodnić, że na niego zasługuje, to kto mu broni?
Konkretnie jego nie miałem namyśli pisząc o zachłanności, tylko rani mnie to, że tylko Graficy się u nas wypowiadają których i tak jest mało.
Śledziks pisze:Sam może jak znajdę czas to skombinuje jakąś prackę :hyhy:
czekam z niecierpliwością :]
taka pm'ka po nocach.
a co to <font color=red><b>w ogóle</b></font> ma być, bo jakoś niezbyt cokolwiek widzę na tym obrazku.
Obrazek
<<

Śledziks

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 854

Rejestracja: 12 cze 2006, 13:14

Post autor: Śledziks » 13 wrz 2008, 02:02

Re: [galeria] ZiooMus

Pm'ka? Szczerze mówiąc nie znam się na tym w ogóle pierwszy raz słyszę o takim czymś. Strasznie to małe jest i nie widać za bardzo co tam jest widzę tylko jakiś rower na ulicy. Nie znam się na tym rodzaju grafiki więc za dużo nie mogę powiedzieć.
Obrazek
<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 13 wrz 2008, 02:17

Re: [galeria] ZiooMus

Zioomus - zrób coś dla mnie, jeżeli nie widzisz problemu. Po kilka sygnaturek i tapetkę z każdą z tych pań:

Anna Maria Jopek
Edyta Górniak
Natalia Lesz

i jakąś sygnaturkę z Vergilem z DMC3...

Jeżeli oczywiście nie masz nic przeciwko!

Aha i przydałaby się też sygnaturka z Obcym... takim, jak na słynnej kwadrylogii i napisem:

Alien Breed 3D
Anniversary

Trzecia linijka ma być inna na każdej sygnaturce (będzie po jednej dla każdej z rang w projekcie któremu przewodzę):

- Project Leader
- Coder
- Mapper
- Sound Engineer
- Voice Actor
- Texture Artist
- Modelling Artist
- Translator

Mógłbyś zrobić tego obcego na innym renderze za każdym razem, jakbyś robił inną rangę. Co ty na to? Aha, to z AB3D: długość jednego userbara, grubość dwóch. Pozostałe sygnaturki - w rozmiarze takim, jak już robisz. THANKS.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2008, 02:19 przez Delacroix, łącznie zmieniany 1 raz.
Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.
<<

Robertinho

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1226

Rejestracja: 12 gru 2006, 21:37

Skype: bercik.93

Lokalizacja: Radostowice

Post autor: Robertinho » 13 wrz 2008, 09:26

Re: [galeria] ZiooMus

Capon, weź się zamknij o tych piłkarzach bo to jest nudne. Nie podoba Ci się to nie oceniaj. Jak zobaczy, że żaden nie ocenia prac to przestanie je robić. Proste...

Trochę łagodniej, albo ty się zamkniesz, jak warna dostaniesz. DCX

A nie przestanie ich robić bo ja je będę oceniał... :chytry:

Zacznijmy więc:

1. Pomysł bardzo fajny. Ładnie Ci to wyszło. Wszystko dobrze się pokrywa. Nie widać żadnych miejsc gdzie byś wklejał warstwy. Ogólnie super efekt. Pomyśl jeszcze nad czymś podobnym bo to może być ciekawe. 10/10

2. Aż mi się zamarzyło na jakieś wakacje jechać. xD Wszystko fajnie tylko mogłeś wybrać miejsce gdzie jest jedna osoba albo nie ma ich wcale. Wyszło by to jeszcze lepiej. Taki klimacik... :P 9/10

3. Jedynie co mi się podoba to godło na środku. Trochę słabo. 4/10

4. Co to za piłkarz? Nie widać zbytnio... . Nie rób takich ciemnych obrazków. Nie chodzi mi żebyś robił kolorowanki no ale spróbuj zrobić jasne prace. Puste miejsce po lewej nie wiem po co jest. Wygląda to jak niedokończona praca. Napis by się przydał. 3/10

5. No ładnie ale mogłeś trochę mnie rozmazywać te ramiona. Jeszcze by się przydał napis. Najlepiej z nazwiskiem piłkarza. 7/10

6. Za dużo tego wszystkiego. Po za Deco nie wiem co tam jest. 4/10

7. Nie podoba mi się. Zostawiłeś tylko głowę. Mogłeś zrobić tylko jakieś lekkie efekty i to by starczyło. Po co ten mały napis jak go nie idzie odczytać? Zawsze mogłeś go dać na bok i powiększyć trochę. 2/10

8. Ładny napis, czcionka. Jakby to było jasne to by było super. 7.5/10

9. Oooo.. ładnie. Zrobiłeś tak jak mówiłem w poprzedniej pracy takie lekkie efekty. Dałeś napis na bok, czytelny i fajnie wyszło. Przydałoby się tło stadionu. 8.5/10
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2008, 11:51 przez Robertinho, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

daniellll

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 328

Rejestracja: 27 sty 2008, 09:32

Lokalizacja: Z przed monitora

Post autor: daniellll » 13 wrz 2008, 10:36

Re: [galeria] ZiooMus

Ogolem bardzo fajne pracki od razu powiem ze nie ma co oceniac wszytkich oddzielnie wszystkie zasluguja na 10.Powaznie.Ladne wtopienia ciekawe pomysly.I wogole wszystko jest na swoim miejscu. :] :hyhy:
Windows XP=300ZŁPakiet Ofice=200ZŁ
Zdziwienie policji ze masz oryginalne oprogramowanie=Bezcenne
2x2,4ghz 4x1GB ram GeForce 8800GTS 320 MB
<<

zioomus

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 823

Rejestracja: 17 wrz 2005, 19:13

Lokalizacja: Płock

Post autor: zioomus » 13 wrz 2008, 10:39

Re: [galeria] ZiooMus

http://www.vpx.pl/up/20080913/reeageulica_copy.png

oto moja pm'ka

sorry, za zły link


Delacroix, postaram się spełnić Twoje rządania ;)
Zapraszam do mojej galerii :)
<<

Śledziks

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 854

Rejestracja: 12 cze 2006, 13:14

Post autor: Śledziks » 13 wrz 2008, 10:55

Re: [galeria] ZiooMus

A możesz nam jeszcze wytłumaczyć co to są pm'ki? Bo nie bardzo wiem jak to ocenić.
Obrazek
<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 13 wrz 2008, 11:52

Re: [galeria] ZiooMus

zioomus... nie żądania, a prośby. Dziękuję serdecznie i czekam na rezultat.

EDIT: A odnośnie pm'ki.

Ta ulica wygląda... ciekawie, surrealistycznie jakby. Widzę, że bliżej ci do malarstwa dziewiętnasto-dwudziestowiecznego, niż do klasyków, bądź tych zupełnie abstrakcyjnych nowości w stylu figur geometrycznych. Interesująca praca. Ulica pusta i smutna, ktoś zostawił rower. Dlaczego? Czy wróci? Dobre pytanie, prawda? I w ogóle - czyj to rower? Dziecka? A może kogoś, kto wracał z pracy?
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2008, 13:00 przez Delacroix, łącznie zmieniany 1 raz.
Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.
<<

zioomus

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 823

Rejestracja: 17 wrz 2005, 19:13

Lokalizacja: Płock

Post autor: zioomus » 21 wrz 2008, 12:21

Re: [galeria] ZiooMus

Obrazek
Zapraszam do mojej galerii :)