[Problem] Windows nie instaluje urzadzen.

Wszystko co związane z systemami operacyjnymi - problemy, uwagi, opinie.

<<

maciek120

Post autor: maciek120 » 3 sty 2008, 16:32

[Problem] Windows nie instaluje urzadzen.

Witam.Tak jak w temacie.Podlaczam nowe urzadzenie i on che zebym wlozyl plyte ze sterami do tego urzadzenia :zdziwko:.Kiedys bylo ze podlaczam i on sam instaowal urzadzenie i pisalo po 30 sek. "twoj nowy sprzet jest zainstalowany i gotowy do urzycia".A teraz guzik.O co chodzi temu zrytemu kompowi?? P.S. robilem na nowo windowsa.


<<

szpon

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1308

Rejestracja: 2 lut 2006, 22:46

Skype: szpon5576

Post autor: szpon » 3 sty 2008, 19:36

Re: [Problem] Windows nie instaluje urzadzen.

W systemie Windows XP, SP 2 i SP3 RC1 jest tak, że Windows sam każe wgrywać swoje stery (u mnie też tak jest), podłączasz urządzenie, powinna pojawić się ramka z instalowaniem oprogramowania dla tego urządzenia. Dasz Zainstaluj automatycznie (Zalecane), Windows sam wyszuka, potrwa to kilka sekund. Pojawi sę najprawdopodobniej ramka, że nie są one zgodne z systemem Windows XP, ale naciśnij Mimo to Kontynuuj. na pewno nic nie zepsujesz a nawet jeśli choć to mało prawdopodobne to stery można w każdej chwili odinstalować.

Nie instaluj swoich sterowników z płyty bo windows i tak będzie kazał to zrobić a jak anulujesz to będzie napisane, że wystąpił problem z instalacją urządzenia.
Ostatnio zmieniony 3 sty 2008, 19:37 przez szpon, łącznie zmieniany 2 razy.
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 4 sty 2008, 15:43

Re: [Problem] Windows nie instaluje urzadzen.

maciek120 pisze:O co chodzi temu zrytemu kompowi?
Żebyś ruszył troche główką i zaczął myslęć? A nie klikalal tylo Dalej Dalei i finish? Poczytaj troche manuala odnosnie instalacji sprzetu a Cie oswieci - no ale zeby znac takie rzeczy to trzeba juz byc chyba mega hiper hakierem wsrod nastolatkow :p

Sorry ale nie moglem sie opanowac ;D
maciek120 pisze:A teraz guzik.O co chodzi temu zrytemu kompowi?
Po co się NAM wszystkim żalisz? Bo gdybys szukał pomocy napisałbys przynajmniej co podlaczasz!

Wcale nie zdziwilbym sie jak by temat jako malo precyzyjny wyladowal w Smietniku wywalony przez moda. Bo takie tematy generuja tylko niepotrzebnie dlugie dyskusje (wypytywanie sie autora tematu o co mu chodzi i dopiero pozniej rozwiazywanie problemu)

W skrocie:
Najpierw instalujesz sterowniki (zazwyczaj masz je na plytce ze sprzetem od producenta), pozniej podlaczasz sprzet.

Ach ci bezmyslni klikacze Windowsów... a to wszystko wina Microsofta ;)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

maciek120

Post autor: maciek120 » 6 sty 2008, 11:36

Re: [Problem] Windows nie instaluje urzadzen.

Macku mogles przynajmniej mnie tak nie zjechac ;).Podaczam pada od PS1 i zawsze bylo od razu ze jest gotowe i mozna uzywac ale do tego nie ma sterownikow.Teraz podlaczam kierownicedo ktorej tez nie mam sterownikow bo gdzies mi zginely.Przedtem bylo ze znaleziono nowy sprzet i wszysko juz dzialalo a teraz on chce zebym sam wszystko robil.
<<

Rafal560

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 284

Rejestracja: 13 lut 2006, 14:41

Lokalizacja: Orneta

Post autor: Rafal560 » 6 sty 2008, 19:12

Re: [Problem] Windows nie instaluje urzadzen.

maciek120 pisze:bo gdzies mi zginely
Poszukaj sterowników na stronie producenta :)
Pozdrawiam wszystkich czytających mój podpis, żyjcie długo i szczęśliwie :]
<<

Piotrek_L

Wysoko zaawansowany

Posty: 317

Rejestracja: 27 kwie 2006, 10:58

Lokalizacja: localhost

Post autor: Piotrek_L » 6 sty 2008, 20:08

Re: [Problem] Windows nie instaluje urzadzen.

Pojawia Ci się kreator dodawania nowego sprzętu? Jeśli tak to wybierz w nim opcję "Zainstaluj oprogramowanie automatycznie" i klikaj Dalej. Odpowiednie sterowniki powinny zostać zainstalowane automatycznie.

Miałem podobny problem tyle że z Pendrive'm i modemem od sieci Blueconnect, póki co nie znalazłem innego rozwiązania tego problemu...
Intel Core 2 Duo E8400 (małpa) 3 GHZ, ASUS P5K/EPU, GIGABYTE GeForce 9600GT, 2x1GB RAM DDR2 PDP-PATRIOT, Seagate Barracuda 7200.11 320 GB SATA2, SoundBlaster Audigy 24-bit + Windows XP Home Edition SP3
<<

maciek120

Post autor: maciek120 » 7 sty 2008, 16:42

Re: [Problem] Windows nie instaluje urzadzen.

No to mam nowy problem.Kupiłem właśnie Sony Ericsson W800i i nie mam do niego płytki instalacyjnej bo to telefon z Allegro sprowadzony z Anglii. Gdy podłaczam do komputer to jest ten sam problem co z wyżej wymienionymi urządzeniami Windows nie widzi telefonu i robiłem tak jak mówiliście ale to nie działa co mam robic?? Albo mógłby ktoś wrzucic na rapidshare albo na sendspace tą płytke instalacyjną do W800i??
<<

bodek1973

Post autor: bodek1973 » 7 sty 2008, 17:44

Re: [Problem] Windows nie instaluje urzadzen.

:evil: Zamieszczam sterowniki Usb niezbędne do komunikacji telefonu z komputerem :evil:
TUTAJ
<<

maciek120

Post autor: maciek120 » 7 sty 2008, 18:05

Re: [Problem] Windows nie instaluje urzadzen.

Niestety nadal nic :(.Mam tylko ze wykryl dysk G ale jak mam podlaczony tel i jak klikne to pisze "Włoz dysk do stacji dyskow G" Jak mialem k510i to w telefonie trza bylo kliknac zeby sie polaczyc komputerem.Ja juz niewiem o co chodzi.

EDIT:

Wziolem od taty SE k510i i dziala normalnie tylko ze zainstalowalem sterowniki z plyty instalacyjnej.Wiec aby zakonczyc ten temat potrzebuje plyty instalacyjnej ze wszystkimi programami do W800i a nie pojedynczy program.
Ostatnio zmieniony 7 sty 2008, 18:14 przez maciek120, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

bodek1973

Post autor: bodek1973 » 7 sty 2008, 18:22

Re: [Problem] Windows nie instaluje urzadzen.

TUTAJ :cisza:

Tu masz PCSUITE
<<

Piotrek_L

Wysoko zaawansowany

Posty: 317

Rejestracja: 27 kwie 2006, 10:58

Lokalizacja: localhost

Post autor: Piotrek_L » 7 sty 2008, 20:01

Re: [Problem] Windows nie instaluje urzadzen.

Proponuję wypróbować program floAt's Mobile Agent:

Kod: Zaznacz cały

http://files.club-se.net/fma_pl/fma2_pl_0_9_19.exe
Działa on szybciej i posiada więcej opcji niż oryginalne oprogramowanie do Sony Ericssonów.
Intel Core 2 Duo E8400 (małpa) 3 GHZ, ASUS P5K/EPU, GIGABYTE GeForce 9600GT, 2x1GB RAM DDR2 PDP-PATRIOT, Seagate Barracuda 7200.11 320 GB SATA2, SoundBlaster Audigy 24-bit + Windows XP Home Edition SP3
<<

maciek120

Post autor: maciek120 » 7 sty 2008, 22:49

Re: [Problem] Windows nie instaluje urzadzen.

Piotrek_L pisze:Proponuję wypróbować program floAt's Mobile Agent
Dziwne bo nie moge kliknac przycisku "zainstaluj" :zdziwko:. O co temu programowi chodzi?? A po zainstalowaniu PC SUITE mam dalej to samo ze mam dysk G jako telefon ale jak klikam to pisze "Włoz dysk do stacji dyskow G".Ludzie zrobcie cos błagam :padam:.
<<

bodek1973

Post autor: bodek1973 » 8 sty 2008, 12:29

Re: [Problem] Windows nie instaluje urzadzen.

:cisza: zobacz TUTAJ
<<

maciek120

Post autor: maciek120 » 8 sty 2008, 13:57

Re: [Problem] Windows nie instaluje urzadzen.

bodek1973 pisze:zobacz TUTAJ
Bodek dziekuje bardzo rozwiazales zagadke!!! Teraz wszystki sie wgrywa i komputer rozpoznaje telefon :super:.Dziekuje bardzo rowniez wszystkim innym ktorzy wykazali checi aby mi pomoc.

TEMAT DO ZAMKNIECIA.